ма в музей і галерея практиці

Загальні відомості

Опис програми

Музей і галерея практика MA ВІЛЬНІ Денне відділення 1 рік Неповний 2 роки Огляд Це MA в UCL Катар озброює студентів з необхідними теоретичними та практичними навичками, щоб взяти на себе кар'єру в якості ведучого музейного професіонала в Катарі, в ширшому регіоні Затоки або далекого зарубіжжя ,

Програма вводить теорії і практики музеєзнавства, підкреслюючи їх значимість і актуальність в регіоні Перської затоки і за його межами. Основні напрямки досліджень Musuem викладатися включають управління колекціями, музей, галерея та управління, розвитку виставки, дискусії сучасного мистецтва, візуальних досліджень, освіти та нових цифрових технологій. Студенти будуть розвивати навички критичного мислення і основні навички, такі як документація та інтерпретації.

Студенти також мають можливість провести розміщення в музеї, галереї або організації культурної спадщини в Катарі, регіоні або на міжнародному рівні. Там, де вони отримають унікальну можливість зазирнути в розвитку місцевого та міжнародного музейного сектора.

СТРУКТУРА КУРСУ Цей MA має загальну вартість 180 кредитів. Студенти беруть п'ять обов'язкових модулів (всього 90 кредитів), два додаткових модулів (всього 30 кредитів) і дисертацію (60 кредитів).

Обов'язкові модулі виставки Принципи проекту Музею і Галерея Практика Музеї політики і практики міждисциплінарних методів для досліджень спадщини Дисертація факультативні модулі за умови наявності і попиту, варіанти можуть включати в себе: Матеріали проти культури Цифрову Музей дебати в сучасному мистецтві Заняття Колекції з догляду та лікування Профілактичне спільноти щодо збереження археологія теорії музей і практика: ідентичностей, Політика і влада по організації і розміщенню I (один місяць) розміщення II (два місяці) Книга і суспільства Дисертація Всі студенти провести незалежний дослідницький проект, який завершується в дисертації 12000 слів.

ВИМОГИ ДО в'їзду Для допуску до цього MA, кандидати повинні мати ступінь бакалавра з верхнього другого класу з відзнакою (британська система), середній бал 3,3 за шкалою 4.0 (американська система) або іншу кваліфікацію еквівалентного стандарту.

Кандидати, чия рідна мова не англійська, як правило, потрібно, щоб скласти іспит з англійської мови. Прийнятні кваліфікація для надходження в цю програму включають IELTS (7.0 в цілому).

Там немає предмет передумов для вступу, проте кандидати повинні продемонструвати сильну мотивацію до предмету, до якого вони звернулися, через розділ особистої заяви форми заявки. Кандидати повинні мати пристрасть і цікавість для музеїв чи галерей та культурної спадщини в цілому. Вони також повинні бути в змозі продемонструвати глибоке розуміння того, що тягне за собою хід.

Відповідний досвід роботи, наприклад, в музеї або в секторі культурної спадщини, також будуть розглянуті.

FULL-TIME АБО ЧАСТИНА ЧАСУ ДОСЛІДЖЕННЯ Це МА можна вивчати як повний робочий день програми один рік, або неповний робочий день протягом двох років. Опція неповний робочий день особливо підходить для існуючих фахівців, які мають намір зберегти роботу під час продовження навчання.

кандидати Частина часу приймати три обов'язкових модулів і один додатковий модуль протягом одного року, а також три обов'язкових модулів і один додатковий модуль на другий рік. У дисертації представлено в кінці другого року.

ЧОМУ UCL Катаром?

Музеї процвітає в Катарі і в регіоні, і ця програма надає неперевершені можливості для спілкування з провідними місцевими музеями і професіоналами спадщини.

UCL Катар базується в місті Доха, освіти, поряд з деякими з найпрестижніших вузів світу. Іноземні студенти отримати вигоду з унікального культурного досвіду вивчення в Катарі, де різноманітний спектр культурних і професійний досвід гарантує, що унікальні перспективи залучення до класної дискусії.

Програма підходить для студентів з непідробним інтересом і цікавістю музеїв і спадщини в арабському і ісламському світі.

СТИПЕНДІЇ Ряд повних стипендій доступні для успішних кандидатів. Всі власники пропонують, мають право подати заявку на фінансування і буде спрямований бланк заяви стипендію і подальші інструкції під час процесу прийому.

ЗАЯВКА ОН-ЛАЙН Заявки можуть бути подані онлайн тут http://www.ucl.ac.uk/qatar/study/degree-programmes/apply-now

Останнє оновлення Бер 2016

Про навчальний заклад

UCL Qatar represents a unique three-way partnership between UCL, Qatar Foundation and Qatar Museums Authority, positioning Qatar as the centre of excellence in museum practice in the region and furthe ... Детальніше

UCL Qatar represents a unique three-way partnership between UCL, Qatar Foundation and Qatar Museums Authority, positioning Qatar as the centre of excellence in museum practice in the region and furthering the understanding of Arab and Islamic archaeology. Згорнути