ма в глобальній, міжнародній та порівняльній історії

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Майстер-програма з історії в Джорджтауні грунтується на основній думці, що взаємозв'язок між різними регіонами та культурами земної кулі відіграє вирішальну роль у формуванні розвитку суспільства з тих пір, як ця сучасна епоха, і глибоке розуміння цих історичних сил є суттєвим щоб схопити світ, в якому ми зараз живемо. Історія як дисципліна має на меті аналізувати та інтегрувати політику та держави, виробництво та діяльність, навколишнє середовище та суспільство, культуру та релігію, гендер та сім'ю. Учні Джорджтаунської історії вивчають ці аспекти людського суспільства, коли вони змінюються з часом, шляхом встановлення місцевих, регіональних та національних подій у трансрегіональних або глобальних контекстах.

Відділ історії Джорджтауна відображає глобальну орієнтацію університету. Більше половини департаменту, що складаються з 40 членів, спеціалізуються на областях за межами Сполучених Штатів та Західної Європи. Факультет має сильні сторони як в ранніх сучасних (c.1500 до 1800) та сучасної історії (c. 1750 до теперішнього часу). Їх колективна експертиза охоплює Америку та Атлантичний Світ, Африку, Західну Європу, Росію та Східну Європу, арабські та ісламські світи, а також Східну Азію та Світ Тихоокеанського регіону. До складу кафедри входять деякі найвідоміші історики країни, які працюють над глобальною екологічною історією, міжнародною дипломатією, статтю, історією праці, соціальними рухами, націоналізмом, імперіалізмом, імміграцією, прикордонними територіями, матеріальною культурою, наукою та медициною та військовою історією.

Магістр Джорджтауна в області глобальної, міжнародної та порівняльної історії (MAGIC) пропонує студентам можливість розвивати історичну перспективу на нашому взаємопов'язаному світі та надає численні можливості для студентів, щоб вони займалися питаннями та розумінням, які виникають з міжнародної історичної точки зору. Програма забезпечує основу для професійної участі у світі глобальних справ, а також сильної підготовки до докторантури. Студенти глибоко заглиблюються в історію певного світового регіону та розташовують цей самий регіон у більш широкому контексті, вивчаючи транснаціональні, порівняльні та тематичні тенденції. Програма пропонує студентам суворе навчання з історичних методів, іноземних мов та аналітичних та письмових навичок. Випускники продовжують кар'єру в таких галузях, як державне обслуговування, робота НУО та глобальний бізнес, а також найвищі докторські програми в галузі історії та суміжних дисциплін.

Програма MAGIC невелика та вибіркова. Магістерські студенти тісно співпрацюють з наставниками факультету та беруть участь у заняттях з Ph.D. студенти Вони отримують доступ до уроків у різних дисциплінах в університеті, багатому кампусі інтелектуального життя, а також величезних архівних, культурних та професійних ресурсів більш широкого району Вашингтона, округ Колумбія. Студенти магістра в Джорджтауні також запрошуються до участі в дослідницьких семінарах та семінарах Джорджтаунського інституту глобальної історії. Це періодично скликані сесії, в яких вчені з усієї країни представляють свої поточні дослідження у формі попередньо поширеної роботи.

Вхід

Всі претенденти на програму MAGIC повинні мати сильні аналітичні, мовні та письмові навички. Очікується, що бакалаврська ГПД перевищить 3,3 та більше 3.5.

Всі заявки повинні подаватися через Вищу школу мистецтв та наук, а не до відділу історії. Відвідайте веб-сайт Прийомів Вищої школи мистецтв та наук для онлайн-додатків та додаткової інформації.

Заявки повинні містити:

  • Свідоцтва від усіх університетів та університетів;
  • тестові результати з загального тесту GRE;
  • заява (максимум 500 слів), яка окреслює підготовку, загальні цілі та запропоновану програму навчання;
  • аналітичний зразок письма, що демонструє взаємодію з історичною темою (15-25 сторінок);
  • три рекомендаційні листи, принаймні два з яких повинні надходити з наукових джерел;
  • і заповнену додаткову форму заявки, яку можна знайти тут.

Всі заявники повинні продемонструвати рівень володіння англійською мовою, достатній для задоволення вимоги про прийом на вищу освіту з вищої школи мистецтв та наук. Кваліфікацію можна продемонструвати, отримавши бакалавр або вищу освіту з акредитованого вищого навчального закладу в США або з університету, де англійська є основною мовою навчання (зверніть увагу, що кандидати, що отримали ступені у вищих навчальних закладах на території США, такі як Пуерто-Ріко, повинні подати TOEFL або IELTS, якщо основною мовою навчання в навчальному закладі є англійська). Всі інші заявники повинні досягти мінімум мінімальної оцінки на тесті TOEFL або IELTS. Студенти, які зобов'язані подати TOEFL чи IELTS оцінку, повинні надати це додатково до оцінки GRE.

Кандидати можуть подати свої заяви про призначення, написання зразка та рекомендаційні листи в Інтернеті. Стенограми та бал GRE та / або TOEFL повинні бути подані безпосередньо до вищої школи, а не до відділу історії. Не передавайте матеріали в Департамент історії, оскільки це призведе до сповільнення обробки вашої заявки.

Кандидати можуть пересилати матеріали на папері на наступну адресу:

Джорджтаунського університету

Управління Graduate Приймальної

До: повноваження - програма історії

Вставка 571004

3520 Prospect Street, NW, CB-207

Вашингтон, округ Колумбія 20057-1004

Досліджуваний предмет

Навчальна програма MAGIC покликана набути сили в порівняльної історії, дозволяючи студентам гнучко вивчити їхні конкретні регіональні та тематичні інтереси. Студенти, за погодженням з директором програми, розробляють навчальний план, який одночасно забезпечує широкий вплив на глобальні історичні перспективи та глибину в конкретній регіональній або тематичній історії.

ПОРЯДОК КУРСУ

Всі студенти повинні завершити основний колоквіум HIST 505, вступ до глобальної історії в їх перший рік. Студенти також повинні пройти двотижневий дослідницький семінар, в результаті чого оригінальний, первинний джерело досліджень. Ця послідовність, як правило, складається з HIST 504, семінару Global Research History, проведеного навесні першого року, та HIST 506, семінар з написання аспірантів, прийнятий навесні другого року.

У 2 семестр дослідницький семінар студенти готують значний аналітичний документ, який інтегрує історичну літературу з оригінальним дослідженням на відповідних іноземних мовах. Студенти, які визначають відповідний семестровський дослідницький семінар у вибраному географічному положенні, можуть подати заявку на участь у цій послідовності замість HIST 504 та / або HIST 506 за погодженням з директором програм магістрів та членом викладача, який викладає регіональні дослідження семінар

Решта сім курсів, як правило, розподіляються наступним чином:

  • Поле I - Глобальна та порівняльна історія (3-4 курси) підкреслює трансрегіональних та порівняльних досліджень, що дає студентам можливість вивчати спільні теми в різних географічних регіонах.
  • Поле II - регіональна та національна історія (3-4 курси) дозволяє студентам отримати глибокі знання конкретної частини земної кулі.

За клопотанням учень може зосередити поле I на одному світовому регіоні, на другому полі другого регіону та підкреслити відносини між двома країнами (наприклад, Європа та Північна Америка); або розвинути явну порівняльну перспективу, таку як, наприклад, політика, стать та культура на Близькому Сході та в Латинській Америці.

МОВНІ ВИМОГИ

Всі студенти повинні продемонструвати володіння, принаймні, однією мовою, крім англійської, шляхом здачі іспиту, що проводиться на кафедрі історії, до початку третього повного семестру в програмі. На початку навчання всі студенти пройдуть іспит з читання на іншій мові, крім англійської, щоб визначити рівень їхньої майстерності. Студенти, які не складуть іспит на вході, будуть зобов'язані брати курси або інші відповідні кроки, щоб привести свої знання мови до стандартів відділу. Студенти, які отримали диплом про вищу освіту або ступінь бакалавра в інституті, в якому англійська мова не є основною мовою навчання, може подати заявку на місцеву освіту. Поки вимоги щодо мови не є обов'язковою умовою для прийому до програми MAGIC, майбутнім студентам настійно рекомендується проводити вивчення мови до того, як навчаться в програмі. Для отримання додаткової інформації про мовний іспит, будь ласка, зверніться до посібника з майна.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Georgetown is a major international research university with nine schools, an affiliated hospital and many highly ranked academic programs. Today the university has more than 12,000 undergraduate and ... Детальніше

Georgetown is a major international research university with nine schools, an affiliated hospital and many highly ranked academic programs. Today the university has more than 12,000 undergraduate and graduate students who take classes at five locations. Georgetown has a large and diverse workforce that employs more than 5,000 faculty and staff members. Georgetown continues to move forward as one of the world’s leading universities, building upon its distinctive history, unique values and commitment to justice and the common good. Згорнути