ма в галузі комунікації, культури та технологій

Загальні відомості

Опис програми

Комунікація, культура та технологія - це програма міждисциплінарного магістра мистецтва, яка зосереджується на проблемах, пов'язаних із застосуванням нових технологій у низці сфер, включаючи дослідження, державне управління, політику, мистецтво, медіа, зв'язок, бізнес, охорону здоров'я та медицину.

Розрізаючи інституційні та дисциплінарні межі, студенти вивчають нові рішення складних проблем. CCTers готові принести інноваційне мислення та різноманітні концептуальні інструменти для лідерських ролей у постійно розвивається інформаційному суспільстві.

У КТС студенти розрізають інституційні та дисциплінарні межі для вивчення того, як ми використовуємо засоби масової інформації та технології для спілкування з соціальних, економічних, політичних та культурних перспектив. Факультет і студенти застосовують теорію до практики в реальних умовах, що йде в ногу з швидко зростаючим інформаційним суспільством та залученням цифрових інновацій.

Фони, набори навичок та академічні фокуси тут різноманітні: економісти вивчають теорії культури та спілкування, художники створюють роботів, а журналісти аналізують майбутнє великих даних. Академічні вимоги CCT організовані для екстенсивного та самостійного навчання, що дозволяє студентам визначати ступінь магістра за власними пристрастями та інтелектуальною метою.

Створюючи свої індивідуальні навчальні програми, студенти вибирають серед курсів CCT з різних тематичних "кластерів", а також можуть розглядати курси, що пропонуються поза межами CCT. Ознайомтеся з багатьма варіантами, які мають отримати CCTers.

Навчальні цілі CCT

Програма CCT спирається на структуровані та інноваційні навчальні цілі, а також залучає великі дисципліни та підходи.

 • Технологія
  Студенти CCT отримують основу в історії та механіки технології. Вони збирають неоднорідні методи та теорії для вивчення розвитку технологій та вивчення того, як вони формують наш світ. Студенти набувають практичних знань з інформаційно-комунікаційних технологій, щоб вони могли працювати у галузях, пов'язаних із технологією.

  Студенти зобов'язані приймати CCTP 506: Основи технології. Курс оцінює їх розуміння минулих, теперішніх та нових технологій та їх успішність у застосуванні цих знань у реальних контекстах.
 • Міждисциплінарне вирішення проблем
  Технологія взаємодіє з комунікацією та культурою складними способами, які виходять за межі окремих дисциплін. Студенти СКТ навчаються задавати питання та вирішувати проблеми, пов'язані з комунікаціями та технологіями, які інтегрують дисциплінарні традиції, теоретичні основи, методологічні підходи та стилі аргументів.

  Студенти зобов'язані приймати CCTP 505: Вступ до комунікації, культури та технологій. Студенти демонструють ріст вирішення проблем, використовуючи поняття з багатьох дисциплін при розробці індивідуальних та групових дослідницьких проектів. Вони проводять презентації усно, письмово, мультимедійними та конференційними формами. Вони вибирають матеріал, що відповідає міждисциплінарним дослідженням, порівнює та контрастує поняття, а також робить аргументи, що містять статистику з різних полів.
 • Теорія практики
  Студентам пропонується вивчити теоретичні основи та застосувати їх до загадок у тому, як нові технології взаємодіють з комунікацією та культурою. Вони переміщаються між теоретичними моделями та реальними результатами, щоб використовувати теорію та докази у вирішенні проблем.

  Студенти повинні продемонструвати компетентність у переході між теорією та практикою, коли вони завершують свої індивідуальні та групові проекти. Вони використовують докази для виявлення меж та вивчення нових можливостей для розвитку теорій. Студентський журнал "гривні" регулярно публікує цю роботу.
 • Методологія
  Студенти навчаються використовувати методи, що сприяють вивченню встановлених та нових комунікаційних технологій. Вони мають можливість навчитися різноманітним кількісним та якісним підходам, які застосовуються між різними дисциплінами. До них відносяться статистичні методи, опитування, контент-аналіз, методи інтерв'ю, фокус-групи, спостереження учасників, архівні дослідження, аналіз соціальних мереж, тематичні дослідження, аналіз дискурсу, герменевтика, семіотика, методи соціології медіа, цифровий розповідь, етнографія, експериментальний дизайн , нові / цифрові методи вивчення медіа тощо. Вони розривають нові місця, вивчаючи та розробляючи нові методики аналізу явищ комунікації, які використовують цифрові технології.

  Студенти повинні пройти як мінімум один курс методології, який відповідає їх плану навчання. Вивчення методів продемонструвало здатність вибирати методи, що відповідають дослідницькій проблемі, і проводити дослідження відповідно до норм і практик конкретної методологічної традиції.
 • Тематичні фокуси
  Студенти розробляють індивідуальні навчальні програми, що забезпечують структуру для їх міждисциплінарного дослідження впливу технології. Вони організовують свої дослідження навколо тематичної спрямованості або "кластеру": технології та суспільства; технологія, інформація та інноваційна політика; технології, бізнес та економіка; культурні дослідження; вивчення глобалізації; ЗМІ та політика; або мистецтво, засоби масової інформації та подання. Студенти дізнаються про теорії, методи та зміст, пов'язані з певними сферами концентрації, завжди спираючись на кілька дисциплін.

  Студенти оцінюються в індивідуальних курсах на основі відповідних критеріїв для предмету, а також їх здатності витягувати міждисциплінарні висновки. Деякі студенти складають дипломну дисертацію, присвячену певній темі; дисертація оцінюється на важливості її наукового вкладу, цілісності досліджень, її творчої увазі та її міждисциплінарної перспективи. Інші студенти приймають CCTP 850: цифрову присутність та стратегічне переконання, де вони розробляють цифровий портфель. Вони організовують те, що вони дізналися, від своїх курсів, проектів та стажування у рамках УКТ з урахуванням особистих цілей та потреб галузей, якими вони прагнуть увійти; вони оцінюються на зв'язках, які вони демонструють між конкретними академічними та професійними цілями.

Требования до вимог CCT MA

Студенти повинні заповнити 39 кредитів з мінімальним ГПД у 3,0, щоб мати право на отримання ступеня магістра мистецтв у галузі комунікації, культури та технологій. Закінчивши 39 кредитів, студенти CCT повинні:

 • Заповніть основний курс, CCTP-505, в перший осінній термін.
 • Заповніть основний курс, CCTP-506, в перший термін весни.
 • Заповніть щонайменше один основний курс, необхідний для досліджень, бажано в перший рік.
 • Виконайте одну з двох ступенів варіантів, "теза" або "Курсова робота". Детальніше див. Нижче.
 • Підтримувати повний робочий день за 9 семестр . Денне навчання вимагається від іноземних студентів і дуже заохочується до всіх студентів. Щоб завершити 39 кредитів за два роки, студенти можуть вибрати взяти 12 кредитів за один семестр або 3 кредити в літній термін. Неповний робочий день студенти отримують 6 кредитів на семестр і мають три роки для завершення 39 кредитів.

Напрямки роботи: дипломна робота або курсова робота

Щоб досягти 39 кредитів, студенти можуть вибирати між варіантом повної курсової роботи та варіантом навчального курсу-плюс-теза.

Студенти, які обирають магістерську роботу, повинні:

 • Заповніть 33 кредити курсових робіт та 6 кредитів дисертації Colloquium.
 • Заробіть клас А-мінус або вище, принаймні на одному курсі дослідницьких методів.
 • Отримати схвалення від факультету CCT вашої дипломної пропозиції. Термін подання пропозицій - 31 жовтня, щоб завершити дисертацію навесні семестру, а 31 березня завершити дисертацію в осенний семестр.

Приклад варіанта дисертації

Семестр 1

 • 505 (осінь) або 506 (весна): 3 кредиту
 • Вибрати: 3 кредити
 • Вибрати: 3 кредити

Семестр 2

 • 505 (осінь) або 506 (весна): 3 кредиту
 • Методи дослідження: 3 кредити
 • Вибрати: 3 кредити
 • Вибрати: 3 кредити

Семестр 3

 • Вибрати: 3 кредити
 • Вибрати: 3 кредити
 • Вибрати: 3 кредити

Семестр 4

 • Дисертація: 6 кредитів
 • Вибрати: 3 кредити

Приклад курсової роботи

Семестр 1

 • 505 (осінь) або 506 (весна): 3 кредиту
 • Вибрати: 3 кредити
 • Вибрати: 3 кредити

Семестр 2

 • 505 (осінь) або 506 (весна): 3 кредиту
 • Методи дослідження: 3 кредити
 • Вибрати: 3 кредити
 • Вибрати: 3 кредити

Семестр 3

 • Вибрати: 3 кредити
 • Вибрати: 3 кредити
 • Вибрати: 3 кредити

Семестр 4

 • Вибрати: 3 кредити
 • Вибрати: 3 кредити
 • Вибрати: 3 кредити

Стажування та незалежне навчання

Крім класів, студенти CCT можуть вивчити додаткові способи заробляти кредити на свою ступінь.

Стажування

Якщо стажування відповідає навчальним цілям УНТ, студент може отримати академічний кредит, взявши курс, CCTP-533: Стажування за ТПП. Студенти повинні проконсультуватися з директором академічних програм.

Самостійне навчання

Студенти можуть розглянути питання про самостійне вивчення, якщо вони мають певну потребу в дослідженні, яку неможливо виконати на регулярній зустрічі. Після того, як вони знайшли професора для нагляду за проектом, студенти подають офіційний запит директору академічних програм.

Кар'єра

CCT випускає творчих, перспективних мислячих та технологічно налаштованих випускників, які продовжують сприяти інноваційному лідерству у професії за їх вибором.

Оскільки кожен CCTer будує індивідуальний навчальний план з широкого кола факультативних, кар'єра, що випускники переслідують, варіюються в залежності від цілей кожної людини. Наші випускники беруть свій ступінь у різні галузі: консалтинг, некомерційне управління, державне управління, зв'язки з медіа, інформаційні науки, дизайн продукції, освіта, журналістика та багато інших. Деякі випускники продовжують займатися докторською дисертацією. програми та кар'єри в наукових кругах.

Незважаючи на свої відмінності, всі CCTers пропонують ці якості, які є високими вимогами якості в швидко мінливому світі:

 • застосування креативного мислення, критичної емпатії та аналітичної спрямованості на вирішення проблем.
 • спілкуватися легко з людьми, які не поділяють жаргон або припущення.
 • надаючи звукові перспективи щодо того, як технологія впливає на соціальну поведінку.

Це навички, які працюють там, де CCTs вирішують їх застосовувати, надаючи їм можливість адаптуватися та адаптуватися до кар'єрних можливостей у спосіб, який їм підходить. Замість того, щоб тренуватися для однієї індустрії, наші студенти готуються до лідерських ролей у нових висхідних галузях.

Пост-CCT Кар'єра

Наші випускники не тільки роблять свій слід у широкому колі галузей, але і з навичками, які вони розробили в CCT, вони можуть продовжувати рости і вивчати нові шляхи. Ось лише кілька прикладів позицій, проведених випускниками CCT:

 • Область: інформаційні технології та політика
  • Google+ за алфавітом, дослідник з досвіду роботи з користувачем
  • Microsoft, старший менеджер проектів
  • Q-Industries, дизайнер-технолог
 • Область: мистецтво, розваги та дизайн
  • Національна галерея мистецтв, керівник веб-та нових медіа
  • Спеціаліст із маркетингу та маркетингу NPR
  • Смітсонівський інститут, куратор

Область: дослідження, політика та освіта

 • Інститут Аспен, менеджер проекту
 • Науковий центр Пью, старший науковий співробітник
 • Державний департамент США, старший радник з нових медіа

Область: Міжнародні відносини, НУО та розвиток

 • Межамериканський банк розвитку, старший аналітик
 • Група Світового банку, Глобальний операційний директор
 • Область: журналістика та медіа
  • CNN, старший цифровий політичний продюсер
  • NPR, Talk of the Nation, Associate Producer
  • PBS, заступник директора
  • WashingtonPost.com, дизайнер новин
 • Область: комунікації та консалтинг
  • Бооз Аллен Гамільтон, директор Бренду
  • МЕРЕЖЕВЕ маркетингове агентство, старший стратег
  • Капітал Один, старший співробітник цифрового бренду
  • Excella Consulting, технологічний консультант

Як застосовувати:

 1. Заповніть заявку на участь у програмі.
  a. Надайте електронні адреси трьох рекомендацій.
  б Завантажте ці документи:
  Заява про призначення
  Резюме або резюме
  Академічний зразок письма
  Додаткова форма CCT
  с Оплата заявки.
 2. Зробити заходи для того, щоб ці документи були відправлені до Вищої школи мистецтв та наук:
  a. Ступінь університету
  б GRE тестові результати
  с TOEFL / IELTS тестові результати
 3. Створити та надіслати відеозапис (необов'язково), щоб доповнити вашу заявку.
Останнє оновлення Гру 2017

Про навчальний заклад

Georgetown is a major international research university with nine schools, an affiliated hospital and many highly ranked academic programs. Today the university has more than 12,000 undergraduate and ... Детальніше

Georgetown is a major international research university with nine schools, an affiliated hospital and many highly ranked academic programs. Today the university has more than 12,000 undergraduate and graduate students who take classes at five locations. Georgetown has a large and diverse workforce that employs more than 5,000 faculty and staff members. Georgetown continues to move forward as one of the world’s leading universities, building upon its distinctive history, unique values and commitment to justice and the common good. Згорнути