ма в галузі зв'язку та мистецтво управління

Загальні відомості

Опис програми

М. А. у галузі зв'язку та мистецтво управління

&nbsp

Нова програма Розширений зосереджено на конкретних областях бізнесу мистецтва та інтеграції стан сучасних підходів в освіті до стандартів і вимог бізнесу. Пріоритет віддається ІТ і різних форм розважальних.

&nbsp

Програма була розроблена в середині 90-х років і не мали аналогів у Росії. Брак фахівців у швидко зростаючої шоу-бізнесі визначає постійний попит на кваліфікованих менеджерів. Програма поєднує в собі бізнес і управлінських дисциплін з розвитком спеціальних навиків в області комунікацій, PR, і мистецтво.

Програма унікальна, як це зважений баланс контактних годин, у віданні провідних Росія і міжнародні експерти, а реальну роботу проекту в арт-бізнесу (комунікаційних агентств, телекомпаній, театри, оркестри, фестивалі і конкурси, спортивні заходи тощо).Інноваційні дослідження заснована на наступному:


● Творчі методи (Creative Labs);

● Робота над проектом;

● Ранній фокус бізнесу;

● Науково-дослідна діяльність.

&nbsp

&nbsp

Ваші переваги

&nbsp

● Навчання у творчій і динамічному середовищі, створеного факультету.

● Знання та навички, набуті в реальному бізнесі.

● Можливості для короткострокового навчання за кордоном.

&nbsp


Програма курсів


Основні курси


● Управління зв'язку

● Art Management

● театру і концерту

● Телевізійний менеджмент

● Виробництво

● Показати управління бізнесом

● творчих індустрій

● мистецтва та бізнесу

● мистецтв ринку і просуванню продукту

● галереї та аукціони

● соціології та психології масових комунікацій

● Управління інтегрованими комунікаціями

&nbsp


Спецкурси


● Реклама Campaigns: планування та реалізація

● прикладної культурології

● мистецтво маркетингу

&nbsp

Останнє оновлення Січ 2012

Про навчальний заклад

Міжнародний університет у Москві НМУ є першим приватним університетом у Росії, яка займає лідируючі позиції серед російських приватних школах. Він був заснований в 1991 році її нинішнім президентом Га ... Детальніше

Міжнародний університет у Москві НМУ є першим приватним університетом у Росії, яка займає лідируючі позиції серед російських приватних школах. Він був заснований в 1991 році її нинішнім президентом Гавриїл Попов, помітні економіст, політик, і першим мером Москви. Ідея цього університету спочатку підтримувалася президент СРСР Михайло Горбачов і президент США Джордж Буш-старший НМУ є новий тип навчального закладу, який, у той час фінансово і юридично незалежними, є державною акредитації. Атестат акредитації № 0078 від 14 грудня 2009 року. З кінця 90-х BBA і MBA програм в НМУ регулярно акредитована Європейською радою з бізнес-освіти (поточний акредитація дійсна до червня 2014 року).&nbsp&nbsp Місія Наша місія полягає в підготовці висококваліфікованих фахівців, здатних працювати в національній та міжнародній діловому середовищі. НМУ має ліберальної орієнтації. Серед її основних принципів демократії, людського і багатокультурного цінностей, зосередити увагу на сучасний світ, всебічне навчання, догляд та увагу до студентів. НМУ також підтримує високу якість викладання. Серед його викладачів Є відомі вчені, кваліфіковані викладачі та фахівці, визнані відвідування міжнародних професорів. Найбільш ефективні і передові методи навчання застосовуються. Університет має міцні відносини партнерства з кількома навчальними закладами за кордоном. В даний час близько 1 / 8 частина всіх студентів є міжнародними.Регулярне проведення конференцій, семінарів та круглих столів в НМУ виховувати нові ідеї та розвивати творче мислення і тим самим поліпшити викладання та дослідницької діяльності. Ми пропонуємо бакалаврату, магістратури та аспірантів програми в галузі ділового адміністрування, економіки, столичної адміністрації, арт-бізнесу, іноземних мов, права та журналістики. &nbsp&nbsp Кампуси НМУ складається з двох кампусів: штаб-квартира в центрі близько кампус Москві і Кунцево в Сколково інноваційного центру (2 км на захід від Москви Loop шосе). Згорнути