ма веб-дизайн і планування змісту

Загальні відомості

Опис програми

Технічні аспекти викладання забезпечити розуміння інструментів, технологій і принципів, використовуваних для проектування та розробки сучасних веб-сайтів. Це включає в себе створення семантично правильної розмітки, поділ подання від змісту (HTML CSS і), і відповідність веб-стандартам (W3C).

Функціональні аспекти зосередитися на створенні веб-сайтів з гарною інформаційної архітектури, які доступні, корисної і доступним для пошуку в результаті ефективного пошукового маркетингу та оптимізації (СЕМ / SEO). Учні дізнаються, як люди використовують Інтернет, як вони проводять веб-контенту і як вони шукають інформацію. Естетичні аспекти веб-дизайну розглядаються у зв'язку з графіка, художня, друкарських і ділових цілей, в тому числі фірмового стилю і брендингу.

Студент компетентність у цих трьох аспектах веб-дизайну демонструється їх доставки повністю функціонуючої сайті для свого проекту веб дисертацію в кінці програми.

Як правило, наші студенти діляться на три групи: тих, хто веб-пов'язаних навичок (часто-самоучок), які потребують структурованої і збалансований підхід до подальшого вивчення; тих, хто залучений в Інтернеті, і потрібні нові навички, щоб розвивати свої існуючі кар'єри; тих, хто вирішив на зміну кар'єри і подивитися, веб-дизайн і управління контентом як нову можливість.

Університет вкладає 76 млн фунтів стерлінгів в новій будівлі для розміщення бібліотеки кампуса, телестудії та академічні можливості для дисциплін, включаючи архітектури, дизайну та будівництва. Stockwell Street знаходиться в декількох хвилинах ходьби від кампуса Грінвіч, і ця програма буде доставлений там з 2014.

Цілями програми є:

  • Для оснащення студентів з професійним рівнем компетенції у веб-дизайні та управління контентом
  • Щоб дати не відносяться до дизайнерів розуміння та оцінку дизайну
  • Для забезпечення студентів з можливістю створення живої сайт і виміряти його успіх
  • Щоб допомогти студентам ознайомитися зі зростаючим і швидко розвивається сукупності знань у цій новій конструкції дисципліни.

Зміст

  • Дизайн для веб-контенту (30 кредитів)
  • Управління контентом (30 кредитів)
  • Користувач Досвід дизайн (15 кредитів)
  • Соціальні медіа та SEO (15 кредитів)
  • Прикладне мистецтво для Web (30 кредитів)
  • Великий проект (60 кредитів)

вимоги до вступників

Кандидати повинні мати:

Добре диплом з відзнакою або еквівалент професійної кваліфікації

ПЛЮС практичне знання комп'ютерних операційних систем (Windows або Mac OS), хороше розуміння управління файлами і компетенції у використанні стандартного офісного програмного забезпечення

І комп'ютер і надійним широкосмугового доступу до мережі Інтернет за місцем проживання.

• Де англійська мова не є рідною мовою, мова кваліфікація потрібно, наприклад, IELTS 6.5, забивши або вище.

Більшість студентів вважають корисним, щоб забезпечити свій власний портативний комп'ютер (Mac або PC).

• Кандидати можуть бути інтерв'ю.

Останнє оновлення Кві 2016

Про навчальний заклад

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... Детальніше

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. Згорнути