майстер управління охорони здоров'я

Загальні відомості

Опис програми

Майстер управління охорони здоров'я

Наша програма готує вас до кар'єри в галузі управління охорони здоров'я та управління. Управління організації охорони здоров'я в сучасному динамічному і складному оточенні є складною професією, і кваліфіковані керівники необхідні для провідних організацій у забезпеченні високої якості обслуговування пацієнтів в найбільш економічно ефективним способом. Наша програма надасть вам для задоволення цих найсерйозніших проблем лідерства в рамках галузі охорони здоров'я. Майстер управління охорони здоров'я забезпечує гнучкість для працюючих фахівців. Ступінь магістра управління охорони здоров'я пропонується у форматі виконавчий стилі, призначені для працюючих фахівців, які прагнуть досягти лідерських позицій в галузі охорони здоров'я. Формат виконавчий стилі включає в себе поєднання змішаних / он-лайн курсів разом з традиційними сидять курсів вечорами.

Чому магістра в галузі управління охороною здоров'я?

  • Ступінь МВС фокусується на розвитку бізнесу лідерських навичок і знань, що відносяться до сфери охорони здоров'я
  • Курсові орієнтована на політиці охорони здоров'я, основною областю для фахівців у галузі охорони здоров'я
  • Класи складаються з інших медичних працівників і сприяє факультету з великим досвідом роботи в галузі охорони здоров'я
  • Ви будете мати можливість дізнатися навички, які допоможуть поліпшити діяльність організацій охорони здоров'я

Прискорене МВС Варіант

Бакалаврат майорів в бізнес-коледжу може подати заяву про прийом на програму магістра управління охорони здоров'я у другому півріччі молодшої рік. Якщо він буде прийнятий, до 6 годин 600 - або 700-рівня класи COB, прийняті у випускному класі, може бути віднесений до як для студентів та аспірантів градусів. В якості вимога до градації БМГ, студент здійснення прискореного варіант ГАМІР будуть зобов'язані були один рік професійного досвіду або 3 години стажування.

До вступу в курсі, що буде застосовуватися як програми бакалаврату та магістратури студент повинен: 1). бути прийнятим у прискореною програмою і 2). отримати попереднє схвалення від випускника радника, завідувача відділом програми бакалаврату, і декан Вищої коледжу. Це робиться за допомогою Mixed Credit форму.

Прийняття в програму і всі узгодження повинні бути повними до кінця зміна розкладу Період для курсів (с). Див випускник коледжу для отримання додаткової інформації.

Прийом Вимоги: 1). завершення 80 або більше годин на момент подачі заявки, 2). Загальний середній бал або 3.00 або краще, і 3) оцінка 450 або краще на приймальному тестуванні Graduate Management (GMAT) або еквівалентної бала за Вищої рекордів експертизи (GRE).

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Missouri State University is a public, comprehensive university system with a mission in public affairs. Our purpose is to develop fully educated persons with a focus on ethical leadership, cultural c ... Детальніше

Missouri State University is a public, comprehensive university system with a mission in public affairs. Our purpose is to develop fully educated persons with a focus on ethical leadership, cultural competence and community engagement. Згорнути