майстер-стиліст для модних, засобів масової інформації та виконавського мистецтва

Загальні відомості

Опис програми

Одяг набагато більше, ніж мода, це вираження способу ви хочете запропонувати, щоб показати шлях буття, життя і що стосується або модний бренд, який хоче, щоб визначити зі своєю аудиторією, спілкуватися значення в Рекламний ролик або представляти характер і часи вигаданого персонажа у фільмі чи спектаклі.

Але образ не залежить тільки від дизайнерів, це також відповідальність стилістів, костюмерів і арт-директорів, що спеціалізуються на проектуванні одягу через повідомлення для того, щоб генерувати візуальне вплив або розповісти історію.

Хоча традиційно стиліст для модних і редакційні подіумі був обмежений, його внесок в даний час поширена на інші зв'язки більше пов'язаних з рекламою, просування, продажу та зберігання зображення, що охоплюють напрямки мистецтва і методи, як показуха і презентації продукції в точці продажу, ярмарках і салонах. З іншого боку, як костюми для художньої літератури або костюм, вона вимагає фахівця, який знає, як захопити психологію персонажа, як драматичні еволюції від сценарію, ви переводите вимогам керівництва у привабливій і привабливим дизайном для Глядач, і ви знаєте, тестування костюми для акторів і танцюристів з фізіономії і дуже конкретних потреб.

Її місія полягає, щоб знайти кошти для підключення цілий моди споживача і ефективно глядачеві, і перевести вимоги знаку або скрипта в привабливому візуальному пропозиції.

Цілі

Це ступінь магістра дає можливість студентам вирішувати проектів, що одяг стає вісь створення візуальних впливів і слід передати образ бренду особистості або характеру.

У кінці програми, студент буде мати необхідні інструменти для налаштування погляди різних видавництвах ЗМІ, салонах, модних подій, точки продажу (мерчандайзинг) візуального та ярмарки також знати, як використовувати ресурси для моди і костюма створення іміджу у рекламній кампанії, аудіовізуальне виробництво плівки або телевізор, ігрова або танцювати або конкретні предмети для цирку.

Студенти вчаться працювати за сценарієм або брифінгу, являють собою бренд, генерувати фантастику, створюючи персонажів і т.д. Тобто, щоб використовувати одяг як засіб спілкування, а не як самоціль, підкресливши важливість спільної роботи та взаємодії з іншими творчими професіоналами, такими як фотографів, візажистів, дизайнерів і встановити режисерів. Коротше кажучи, ми будемо формувати стилістів і костюмери, щоб принести своє бачення моди на комп'ютері, на якому найважливішим є покоління зображення і продуктивності.

Адресовано

Випускники і випускники, які мають досвід в моді та інших творчих областях, пов'язаних з похвальною навчального плану та / або портфеля.

Доступ і ступінь

Доступ вища (бакалавр або диплом) і внутрішній процес відбору. Ступінь магістра власної нагороджений Universitat Abat Oliva ЦЄУ отримують.

Навчальний Маршрут

Ступінь магістра в цьому є результатом об'єднання навчальні плани післядипломної Styling режисура в Мода та дизайн костюмів для театрального мистецтва, кіно і телебачення.

Останнє оновлення Лис 2015

Про навчальний заклад

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicac ... Детальніше

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicación gráfica y audiovisual, del Diseño y la imagen de moda y de la Fotografía y creación contemporánea. Una nueva generación de creativos que reúna, además de los conocimientos técnicos necesarios para utilizar con eficacia las herramientas más avanzadas, una visión contemporánea de las nuevas tendencias conceptuales. De esta manera, facilitamos su incorporación al mercado laboral en las mejores condiciones. Згорнути