Магістр наук з питань енергетики

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Магістр наук з питань енергетики119922_12339439_971033476269361_5304826431789384567_o.jpg

Магістерська програма з інформаційних технологій в галузі енергетики

Якщо ви є власником ступеня бакалавра або маєте рівну кваліфікацію в галузі інженерії та шукаєте видатну магістерську програму, Campus El Gouna з Technische Universität Berlin - відмінний вибір для вас.

Інформаційні технології та їх впровадження в енергетичному секторі - це складна тема, яка привертає все більше уваги, оскільки вона вкрай необхідна для впровадження в енергетичній галузі. Програма «Інформаційні технології для енергетики» в TU Berlin Campus El Gouna - це нещодавно представлена магістерська програма, унікальна у своєму роді в регіоні MENA. Програма ITE займається проектуванням, розробкою, оптимізацією та реалізацією відновлюваних джерел енергії та установок для перетворення енергії на основі викопного палива за підтримки інформаційних технологій. Тим часом програма ITE охоплює застосування інформаційних технологій, розроблених у галузі енергетики. Основні сфери застосування - виробництво електроенергії, зберігання енергії та управління споживанням енергії. Студенти навчаться аналізувати, проектувати та впроваджувати інформаційні технології для потреб енергетичного сектору. Підвищення енергоефективності, а також економічної та екологічної ефективності процесів конверсії енергії, які є найбільш значущими і складними урядовими потребами в галузі енергетики. Обидва зимові умови дворічної програми відбуваються на кампусі в Ель-Гуні. Протягом літнього терміну лекції проводяться в головному кампусі Берліна. Тому студенти піддаються впливу двох дуже різних навчальних середовищ, пропонуючи унікальний міждисциплінарний та міжкультурний досвід.

Вступ до програми - навіщо вивчати ІТ для енергетики?

Інформаційні технології та їх впровадження в енергетичному секторі - це складна тема, яка привертає все більше уваги, оскільки вона вкрай необхідна для впровадження в енергетичній галузі. Програма «Інформаційні технології для енергетики» на прибережному Кампус Ель-Гуна TU Berlins - це нещодавно представлена магістерська програма, унікальна у своєму роді в регіоні MENA.

Програма ITE займається розробкою, розробкою, оптимізацією та реалізацією установок для перетворення енергії на основі викопного палива та відновлюваних джерел енергії за підтримки інформаційних технологій. Тим часом Програма ITE охоплює застосування інформаційних технологій, розроблених у галузі енергетики. Основні сфери застосування - це виробництво, накопичення та споживання енергії. Студенти навчаться аналізувати, проектувати та впроваджувати інформаційні технології для потреб енергетичного сектору.

Підвищення енергоефективності, економічної та екологічної ефективності процесів перетворення енергії є найважливішими та найскладнішими актуальністю у галузі енергетики. Обидва зимові умови дворічної програми відбуваються на абсолютно новому кампусі в Ель-Гуні. Влітку весь кампус їде до Берліна. Таким чином, студенти піддаються впливу двох дуже різних навчальних середовищ, пропонуючи унікальний міждисциплінарний та міжкультурний досвід.

Цільова група та вимоги

Відповідна академічна освіта у вигляді відповідної ступеня бакалавра або його еквівалента є обов'язковою вимогою для всіх магістерських програм TU Berlin Campus El Gouna . Оскільки професійний досвід вважається цінним надбанням для курсу курсу, бажаний практичний досвід роботи з предмету, пов'язаного з предметом. Також будуть враховані додаткові кваліфікації, такі як соціальна відданість, публікації, участь у позакласних навчальних заходах, мовні здібності та навички інформаційних технологій.

Відповідні програми бакалавра включають, наприклад, автоматичне управління

Графіки та характеристики

Магістерська програма ІТ для енергетики в Кампус-Ель-Гуні фокусується на фундаментальних аспектах енергетичної інженерії та застосуванні інформаційних технологій в галузі енергетичних проблем, включаючи як звичайні, так і відновлювані джерела енергії. Розглянуто енергетичну інженерію, включаючи найсвіжіші питання, такі як інтеграція відновлюваних джерел енергії та зберігання енергії. Студенти можуть вибирати відповідно до своїх уподобань, які факультативи з енергетичної інженерії вони хочуть глибше зрозуміти.

Хоча навчальна програма інтегрує новітні наукові розробки та методи, вона також приділяє увагу економічній, екологічній, соціальній та промисловій застосованості. Більше того, проектування, оцінювання та оптимізація енергетичних систем за допомогою інформаційних технологій належить до основних цілей навчання і, таким чином, будує обов'язкову область модулів.

Енергетична інженерія (1 та 2), а також міжкультурна компетентність, що проходить стажування та магістерська робота є обов'язковими. Загалом буде видано 120 Європейських систем переказу та накопичення кредитів (ECTS). Після успішного закінчення магістр наук Технічного університету Берліна буде отриманий.

Вміст навчання119923_Curriculum_ITE_20181.png

Програма ІТ для енергетики підлаштовується під вибір студентів за вибором та складається з п'яти основних напрямків вивчення:

I. Обов'язкова інженерія

Щоб вирішити найсучасніші виклики в енергетичному секторі, студентам насамперед потрібні детальні знання щодо проектування та функціонування системи перетворення енергії на рівні системи та компонентів. Модуль «Енергетика І» підкреслює прикладні та вдосконалені термодинамічні, а також економічні та екологічні аспекти для аналізу та оптимізації систем перетворення енергії. В рамках модуля "Інформаційні технології для енергетики" слід дотримуватися розуму студентів, ознайомлюючи їх з широкими можливостями ІТ в галузі енергетики. Обов'язковий модуль розширеного інформаційного моделювання має на меті підвищити здатність студентів остаточно застосовувати ІТ-технології.

II. Факультативи з енергетичної інженерії

Щоб глибше зрозуміти енергетичну інженерію, студенти можуть вибирати модулі з таких основних напрямків вивчення: Енергетика та компоненти, Енергетичні системи, Електротехніка. Студент може вільно вирішувати, на яких енергетичних темах зосередитись: Енергетика II, Інтеграція відновлюваної енергії, Технології конверсії для відновлюваних джерел енергії, Енергія для будівель, Холодильне та Кондиціонерне, Фотоелектричні, Зберігання та перетворення енергії, Компоненти систем перетворення енергії. Таким чином, програма має на меті націлити на найбільш поширені в регіоні MENA питання, охоплюючи, з одного боку, основи, а з іншого - розширену програму.

ІІІ. Факультативи ІТ, економіки та права

Як правило, область ІТ, економіки та права є найрізноманітнішою, що має на меті надати студентам знання про широкий спектр енергетики, її проблеми та сфери застосування інформаційних технологій. Наприклад, енергетичні системи та економіка обговорюють проблеми та перешкоди, застосовуючи енергетичні технології. ІТ-технології можна застосовувати в рамках складної структури різних енергетичних ринків, економічного розрахунку, основ торгівлі енергією та стимулів ринку або в рамках викликів енергомереж.

IV. Міжкультурна та міждисциплінарна компетентність

Соціальні навички, міжкультурна компетентність, плідна групова робота, управлінські та презентаційні навички разом з аналітичним мисленням у вирішенні проблем - основні компетенції, необхідні для успішної кар’єри. Очевидно, що м'яких навичок книжка не може засвоїти. У TU Berlin Campus El Gouna зустрічаються понад 20 країн та найрізноманітніші події, які пропонують виняткову експозицію. Модулі Управління проектами та міжкультурна комунікація, а також міждисциплінарний проект користуються унікальним полікультурним та різноманітним середовищем для того, щоб заохотити студентів до засвоєння необхідних навичок, самостійно виконуючи, керуючи та нарешті представляючи проектну роботу.

V. Стажування та магістерська робота

У німецькій системі вищої освіти переважає навчання самоуправлінню та організації поряд з незалежним та системним підходом до наукових завдань. Таким чином, студенти мають можливість вибирати серед факультативів, знайти компанію для двомісячного виробничого стажування та самостійно обирати тему своїх проектів та тему магістерської дисертації, керуючи закладом та викладачами індивідуально.

Застосування та прийом

Процес подання заявки аналогічний додатку для MSc. Енергетика. Будь ласка, заповніть форму заявки ITE в електронному вигляді та збережіть її як PDF-файл.

Окрім анкети, підготуйте до вступу такі документи:

  1. Біографічні дані
  2. Мотиваційний лист (максимум 2 сторінки)
  3. Бакалаврський (або подібний) сертифікат та стенограма англійською мовою
  4. Свідоцтво про вступну кваліфікацію вищої школи (наприклад, атестат про середню школу)
  5. Підтвердження досвіду роботи / стажування (рекомендаційні листи)
  6. Доказ володіння мовою англійської мови (наприклад, TOEFL, IELTS або подібне)
  7. Сканування паспорта
  8. Доказ участі громадянського суспільства / громадської діяльності / добровільної роботи (необов'язково)

Надішліть усі файли додатків на таку електронну адресу з темою "Заявка на ITE"

Ваші документи будуть оброблені та надіслані до відбіркової комісії. У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, зв'яжіться з нами, використовуючи ту саму електронну адресу.

Останнє оновлення Серпень 2019

Про навчальний заклад

Campus El Gouna was established to act as a scientific and academic field office of Technische Universität Berlin on the Red Sea in Egypt. In its new satellite Campus in El Gouna, TU Berlin offers thr ... Детальніше

Campus El Gouna was established to act as a scientific and academic field office of Technische Universität Berlin on the Red Sea in Egypt. In its new satellite Campus in El Gouna, TU Berlin offers three Master degree programs and furthermore great possibilities for science, research and development and events of all kind. Згорнути