майстер навколишнього середовища і суспільства

Загальні відомості

Опис програми

Майстер навколишнього середовища та суспільства

Майстер навколишнього середовища та суспільства є аспірантом ступінь підходить для випускників різних спеціальностей - екологічних наук, соціальних наук, управління, права і економіки. Це програма, яка дозволяє отримати вигоду з зростаючих зв'язків Факультету як з місцевим співтовариством і освітніми групами та місцевими органами влади.

Вивчення для магістра навколишнього середовища і суспільства (MEnvSoc) в Університеті Вайкато дає можливість будувати на навички і знання, які ви вже придбали в процесі здобуття ступеня бакалавра. Ви дізнаєтеся, як критично аналізувати різні точки зору, що стосується екологічні проблеми. Ви будете розвивати своє розуміння цих різних точок зору, а також дізнатися, як використовувати ваші ідеї, щоб впоратися з цими проблемами.

Під час MEnvSoc, ви будете робити поєднання вивчення основних документів і підготовки дисертації або дисертації. Ви будете в змозі завершити до 120 точок на суму робіт і або 60-точкова дисертаційних а чи 90-точкова дисертацію. Ваша дисертація або курсова ґрунтуватиметься на ваших власних досліджень, і ви будете вибирати теми, що стосуються екологічних і соціальних взаємозв'язків.

Ви могли б також включати деякі відповідні документи з інших областей, таких як наука про навколишнє середовище, права та управління. Виходячи з цього підходу до структури вашої ступеня допоможе зміцнити зв'язок між проблемами розуміння на теоретичному рівні, так і застосування теорії на практиці.

Посилання Факультету з групами, які працюють в органах місцевого самоврядування, освіти і спільноти надають широкий спектр можливостей для студентів, які навчаються за напрямом до MEnvSoc. Ви будете користуватися гостьових лекцій, семінарів та екскурсій, які мали від членів спільноти або професійних учасників. Викладацький самі є активними дослідниками з національної або глобальної репутацією в своїх спеціалізованих областях. Ви будете мати можливість скористатися їх знаннями та досвідом. Робота з персоналом, ви зможете скористатися, і прямий доступ, глобальних наукових ідей і спільнот.

Після того, як ви закінчили MEnvSoc, ви будете мати можливість вибрати шлях кар'єри, який використовує свої навички. Ви можете бути зацікавлені в просуванні в розробці політики, будь то на місцевому, регіональному або національному рівні. Може бути, замість того, щоб ви вважали за краще б працювати з Трибуналом Вайтанги або місцевим IWIS. міждисциплінарний навколишнього середовища У центрі уваги MEnvSoc забезпечує навички та знання для випускників, щоб мати можливість працювати в цих областях.

Прийом і зарахування

Після успішного завершення ступінь бакалавра або ступінь бакалавра з відзнакою в галузі соціальних наук, наук про навколишнє середовище, права або управління, ви можете звернутися за магістра навколишнього середовища і суспільства (MEnvSoc). MEnvSoc нагороджений відзнакою класів.

Для того, щоб бути допущені до MEnvSoc, на додаток до завершення відповідного ступеня відбірковій викладених вище, ви повинні бути досягнуті задовільні середній бал, як правило, B + або краще.

Ви також повинні мати належний контроль організований. Будь ласка, зверніться до програми Graduate раднику

Останнє оновлення May 2017

Про навчальний заклад

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Детальніше

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Згорнути