майстер міського та регіонального планування

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

18 місяців магістра в галузі міського і регіонального планування призначений для студентів, щоб придбати фундаментальні знання і навички, необхідні для робіт як професійний планувальник.

Населену сучасне місто тільки успішним, якщо його різні компоненти ефективно інтегровані і жителі і громадяни виграють економічно і соціально призводить до поліпшення якості життя. Регіональні та містобудівників стратегічно зв'язати складні компоненти містах і регіонах, включаючи бюджет, законності, доступності інфраструктури і землі і візуальної привабливості. Через інтелектуального планування, вони створюють плани по будівництву і органічно зростати динамічні і функціональні громадські місця для малих і великих груп населення. Планувальники працювати разом інженерів, архітекторів, правоохоронних органів, екологічних консультантів, юридичних консультантів, щоб створити яскраві і стійких міст і регіонів.

Міжнародне визнання

Університет Париж-Сорбонна Абу-Дабі надає комбіновану досвід трьох всесвітньо відомих французьких університетів, включаючи Париж-Сорбонна, Париж-Декарта університету П'єра і Марії Кюрі. Це багату спадщину спільної досконалості тепер доступний в Абу-Дабі при Міністерстві освіти і визнаний у всьому світі.

Структура

Ступінь в міській та регіонального планування ведеться англійською мовою і охоплює в цілому три семестри по вісімнадцяти місяців, починаючи з вересня. Графік Звичайно ретельно розроблені для розміщення працюючих фахівців шляхом організації класи протягом коротких періодів, в тому числі у вихідні дні, приймаючи до уваги студентів, які збираються об'єднати свої дослідження з роботою і працюючих фахівців.


Щоб переглянути брошуру, будь ласка, натисніть тут

Останнє оновлення Вер 2017

Про навчальний заклад

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts ... Детальніше

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts not only the best students from the UAE, but also the best students from all over the Middle East and the around the world. Згорнути