майстер міжнародного захисту прав людини

Загальні відомості

Опис програми

Майстер міжнародного захисту прав людини

  • Період навчання: 2 роки
  • ECTS кредити: 120
  • Мова: Англійська


Опис програми


Програма "Міжнародний захист прав людини" фокусується на вивченні міжнародних правових основ захисту прав людини на міжнародному, регіональному та національному рівнях, а також про діяльність правозахисних механізмів системи ООН, на регіональних систем захист прав людини, в першу чергу, європейські, Міжамериканський і Африканський системи захисту прав людини. Особлива увага приділяється реалізації міжнародних зобов'язань держав у галузі прав людини на національному рівні. Методи міжнародного правового та порівняльно-правового аналізу, а також інтерактивних форм навчання студентів в основному застосовується в програму.


Програма має освітню та практичний характер, який допомагає готувати фахівців для науки, і для практики.


Результати навчання


Ступінь магістра "Міжнародний захист прав людини" являє собою міждисциплінарний курс, який забезпечує студентів, які мають бакалавра фон, можливість на комплексному підході до глибоких знань в історії міжнародних відносин у сфері прав людини, в теорії прав людини і порівняльні перспективи з цього питання.


Кар'єрні можливості


Програма забезпечує міжнародну правову основу для аспірантури в інших дисциплінах, які займаються питаннями прав людини та професійної діяльності у сфері пропаганди прав людини, в тому числі НПО, в юридичній практиці, аналізу політики, або послуги в державних (Міністерство закордонних справ , Міністерство юстиції) або міжурядових 33 особи, в тому числі системи ООН із захисту прав людини.


Вимоги до кандидатів

  • Бакалавра або ступінь спеціаліста юридичних наук, гуманітарних або соціальних наук;
  • Рівень англійської мови - принаймні, IELTS - 6, 0 TOEFL IBT - 79
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Today Peoples’ Friendship University of Russia is one of the leading state higher educational institutions of Russia. It is the only university in the world every year uniting students from 140 countr ... Детальніше

Today Peoples’ Friendship University of Russia is one of the leading state higher educational institutions of Russia. It is the only university in the world every year uniting students from 140 countries. Згорнути