майстер дизайну

Загальні відомості

Доступних місць: 5

Опис програми

The Майстер дизайну підходить для недавніх випускників в конструкції, пов'язані з дисципліною або фахівців галузі, які мають шість і більше років у творчій індустрії.

Працюючи в штучному середовищі промисловості, наші аспіранти будуть оскаржені для пошуку потрібних ідей, вирішувати проблеми і створювати дизайнерські рішення у відповідь на різні реальних записок. Ці труси вимагають наші студенти працювати спільно з іншими, щоб створити широкий спектр цифрових і творчих продуктів, послуг та підходів по безлічі платформ ЗМІ.

Цей проект на основі міждисциплінарного підходу означає, що випускники будуть завершити програму зі значним портфелем наповнюватися практичним і відповідного досвіду роботи, щоб показати своїх нинішніх або потенційних роботодавців.

Кар'єра Шляхи

Можлива шляху кар'єри для випускників Диплом аспіранта в області дизайну включають в себе як стратегічні і конструктивні позиції в дизайнерських студій, компаній і консультаційних агентств: проектування менеджер проекту; Системи дизайнер; Мерчендайзинг і брендинг розробник або стратег; Дизайнер стійкості; Інтерактивна дизайнер; Мобільні технології дизайнера; дизайнер Досвід користувача; Дизайн аналітик; Дизайнер екрану; Цифровий аніматор; Інформація дизайнер; дизайнер продукту і розробник; Послуги дизайнера; Трансмедиа дизайнер; Упаковка дизайнер; Маркетинг і виконавчий зв'язку; Креативний директор; Реклама студія директор; менеджер медіа; видавництво; Вторинний учитель дизайн; консультант Дизайн; Дизайн менеджер.

Компоненти для гольфу

Під час майстер-дизайну, ви будете проводити таку курсову роботу:

  • Два (30 кредитів кожен), NZQF Рівень 8.
  • Майстер Пропозиція (15 кредитів), Рівень NZQF 9.
  • Майстер проектів (45 кредитів), Рівень NZQF 9.
  • Один (не-для-кредит) Магістратура Toolbox компонент.

прийнятність

Щоб мати право на магістра дизайну, заявники повинні:

  • Утримуючи диплом з відзнакою, що має відношення до конструкції (наприклад, дизайн - Графічний, образотворчого мистецтва, промислового, товарів, Cognitive Science / Психологія, Software Engineering, Computer Science, обчислювальної техніки; АБО
  • Аспірантом Диплом, що має відношення до конструкції; АБО
  • Ступінь бакалавра і професійний досвід в області дизайну, пов'язаних, як затверджується Вченою радою Media Design School.
Останнє оновлення Лют 2016

Про навчальний заклад

Media Design School is New Zealand’s most-awarded tertiary institute for digital and creative technology qualifications

Media Design School is New Zealand’s most-awarded tertiary institute for digital and creative technology qualifications Згорнути
Окленд , Сан - Дієго , Мілан , Бангкок , Аделаїда + 4 Більше Менше