майстер дизайну моди і маркетингу

Загальні відомості

Опис програми

Все частіше виникають більш творчі, хто хоче провести особистий проект, я гальмував його погане знання ринку. Підприємець повинен бути універсальним, а також бути в змозі створити колекцію будь-якого з різних дисциплін в рамках більш широкої індустрії моди, а саме розробити стратегічний підхід бренду і визначити план дій для проектування і маркетингу послідовним.

Це дизайн, планувати і розробляти різні елементи, які складають день у день в модного бренду, з урахуванням творчих критеріїв, але також їхні потреби, технічні концепції, адаптовані до виробництва, його плани розподілу та естетичні концепції повинні бути визначені за допомогою візуального лінії марки.

Тому необхідно, крім того, що був досвід у проектуванні генеральних колекцій, домінують бізнес і стратегічне бачення для успіху бренду і введіть дизайн конкретних випадків колекцій, кінцевих, громадськості, рівня Ціна і залишаються дуже певна тенденція. Будучи в змозі знати, глибинних дисциплінах і конкретних ринках може бути оснащений інструментами, які допоможуть вам освоїти ці області, і буде набагато більш повним професіонал, який може ввести пізніше в будь-який інший дисципліни або ринку.

Ця подвійна навчання дизайнер в якості підприємця і професійних збагаченого, дозволяючи взяти на себе роль креативного директора для модних брендів.

Цілі

Основна мета цього майстра є навчання підприємця, який хочете запустити свій власний проект моди, або для тих, хто хоче здійснювати творчий директор будь-якої марки.

Це вимагає професіонала, щоб зробити занурення в моді, з теоретичних і практичних знань і творчих методів для розробки динамічних колекцій, які потребують поточного завдання поки немає необхідності для широкого фону в умовах стратегічних рішень для компаній моди ,

Програма надає студентам з необхідними зброї, які дозволяють запускати і / або направити модний бренд. Від комплексного навчання в галузі аналізу ринку і розробки оперативних стратегій, які дозволяють життєздатність бренду нового проекту, щоб проектувати професіоналізації від розробки проектів в дуже специфічних областях (таких, як моди, випадкові дизайн або дизайн доповнення), які доповнюють звичайну підготовку моди досліджень, і допоможе вам вирішити проблему в будь-якій області.

Наприкінці його, й тому, що в цьому майстер акцент на фундаментальні для полегшення переходу до професійної ринку в якості підприємця, кожен студент буде розробити бізнес-план для проекту власним брендом або тих, хто воліє його, щоб змінити існуючий бренд.

Адресовано

Випускники і випускники з досвідом роботи в дизайн одягу за похвальною навчального плану та / або портфеля. В іншому випадку, вам потрібно поступити в аспірантуру / курс Fashion Design і зображення.

Доступ і ступінь

Доступ вища (бакалавр або диплом) і внутрішній процес відбору. Ступінь магістра власної нагороджений Universitat Abat Oliva ЦЄУ отримують.

Навчальний Маршрут

Ступінь магістра в цьому є результатом об'єднання навчальні плани післядипломної Розширений дизайну моди і маркетингу і бренд-менеджмент моди.

Останнє оновлення Лис 2015

Про навчальний заклад

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicac ... Детальніше

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicación gráfica y audiovisual, del Diseño y la imagen de moda y de la Fotografía y creación contemporánea. Una nueva generación de creativos que reúna, además de los conocimientos técnicos necesarios para utilizar con eficacia las herramientas más avanzadas, una visión contemporánea de las nuevas tendencias conceptuales. De esta manera, facilitamos su incorporación al mercado laboral en las mejores condiciones. Згорнути