майстер громадської думки і методологія дослідження

Загальні відомості

Опис програми

Магістр громадської думки Методологія дослідження

Цілі

Опитування громадської думки і обстеження з питань соціального, політичного та споживчої поведінки стали більш важливими в останні роки. У той же час, методи збору даних, а також методів та інструментів для аналізу та інтерпретації цих даних були розроблені і стали більш складними. До сих пір немає університетських курсів не було запропоновано, що брати до уваги цей розвиток в широкому сенсі цього слова. Існує в даний час визнається необхідність для професіоналів, які здатні об'єднати сильну теоретичну, методичну та технічні знання оглядового дослідження і які до того обізнані про правових питань, пов'язаних з обробкою даних.

набуті навички

Студенти отримують методичне розуміння і знання, зокрема, кількісне і статистичне, що дозволяють їм розробляти, здійснювати і аналізувати опитування в приватному або державному секторі. Крім того, вони розвивають теоретичні навички, що дозволяють їм зрозуміти, як Вибрані методи і питання дослідження може вплинути на результати. Курс дозволяє студентам розвивати велику кількість міждисциплінарних навичок, таких як: проникливість, аналітичні і узагальнюючі навички, досвід досліджень, придбання і передачі знань, незалежності і здатності утворювати судження в своїй галузі спеціалізації та суміжних областях. Цей діапазон навичок, в поєднанні з фахівця знань, отриманих під час навчання, готує студентів до професійної кар'єри в найрізноманітніших сферах діяльності.

структура курсу

Магістр мистецтв включає в себе 90 ECTS кредитів і складається з трьох частин:

  • загальна програма обов'язкових курсів
  • курси за вибором
  • Магістерська дисертація (які можуть або не можуть бути пов'язані з інтернатури).

Загальна програма складається з трьох модулів. Модуль 1, «Теоретичні основи СУР і формування громадської думки» забезпечує глибоке розуміння визначень і теорій, що лежать в основі концепції громадської думки і соціального, політичного та споживчої поведінки. Модуль 2, «Методологія дослідження Дослідження» охоплює різні інструменти і методи, необхідні для організації обстеження щодо кількісних і якісних методів. Модуль 3, «Аналіз і представлення даних обстеження» фокусується на аналізі даних обстеження і візуалізації результатів. Він також являє собою введення в передових методів статистичного аналізу.

Інтерактивне навчання

Це міждисциплінарна програма MA, плід співпраці факультету Університету Невшатель, факультет соціальних і політичних наук Університету Лозанни і факультету гуманітарних і соціальних наук Університету Люцерна, покликаний навчити студентів проводити зйомку незалежно від його конструкції до аналізу даних, для громадськості, а також в приватному секторі. Відмінними рисами навчальної програми є її багатомовність і міждисциплінарного, з акцентом на академічних і практичних аспектах. Курс проводиться в трьох університетських сайтів і вимагає мобільності від студентів (принаймні, протягом двох семестрів).

ступінь присуджена

Магістр в галузі громадської думки та Методологія дослідження

Кількість годин навчання

90 ECTS, 3 семестри

Карєрні можливості

  • Неурядові та міжнародні організації
  • Федеральне і кантони державного управління
  • Установи державної статистики, приватних і державних підприємств в секторі опитування, збору і аналізу даних (соціальних і маркетингових досліджень, реклама)
  • журналістика
  • засоби масової інформації
  • Зв'язки з громадськістю
  • комунікація
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Neuchatel (UniNE) is an internationally recognised institution as well as a university on a human scale. With 4380 students from Switzerland and beyond (nearly 20% of students from a ... Детальніше

The University of Neuchatel (UniNE) is an internationally recognised institution as well as a university on a human scale. With 4380 students from Switzerland and beyond (nearly 20% of students from abroad), it provides high quality teaching and support. Bachelor and Master degrees are compatible with most other European universities and are in line with society’s expectations in a variety of innovative and cutting-edge fields. Згорнути