Програма магістра в галузі хімії

Умео Університет пропонує програми Майстер два роки в області хімії, наведені в англійській мові з трьома профілями:

  • Хімія навколишнього середовища,
  • Лікарські хімії,
  • Білок хімія.


Програма хімія покликана забезпечити знання і навички для вирішення і критично оцінюючи хімії проблем, пов'язаних з. Ви дізнаєтеся, як скомпілювати, аналізувати, критично проаналізувати і представити наукові тексти і власних даних.

У перший рік включає в себе три поглиблених курсів, які охоплюють інструментів і теорій в сучасній хімії, які приносять вам до рівня, необхідного для наступних курсів профілю. Навчання надається в цих курсах основна увага фокусується на передових інструментальних методик для хімічного аналізу, моделювання та інтерпретації та фізико-хімічних і біохімічних явищ. Ці курси також пропонують інтенсивні лабораторне навчання, щоб підготувати вас добре для більш просунутих курсів і працювати в напрямку вашої дисертації магістра протягом другого року.

Проект магістра є дослідницьким проектом завершена під керівництвом керівника, захистив в громадських місцях, і за письмовою дисертації. Програма відкрита для восени або навесні споживання.

Вчення

Програма магістра в галузі хімії включає в себе чотири семестри (2 роки), 120 кредитів. Будучи студентом ви будете мати вибір, щоб направити ваше навчання до одного з наступних профілів: екологічної хімії, медичної хімії або білка хімії.

У перший рік починається з трьох обов'язкових курсів: 1) Хімічна Toolbox, 2) Біофізичні-хімічної концепції, і 3) хемометрика та комп'ютерна хімія. Теорія, що лежать в основі курсів доставляється через лекцій, навчальні посібники та тематичних досліджень. Навчання також включає в себе інтенсивну роботу лабораторії, щоб отримати експериментальний досвід і знання.

Ви будете працювати як індивідуально, так (для оптимального індивідуального прогресії) і в групах (для команди досвіду роботи) у всіх частинах програми, під час якої Ви також розвивати свої навички в поданні досліджень за допомогою усних і стендових препаратів, і письмові звіти.

Магістерська програма закінчується з роботою на самостійний проект, який буде повідомлено в усній формі і в письмовій тези. Відповідні проекти, спрямовані, щоб дати уявлення про науково-дослідної світі будуть відібрані і під наглядом старших дослідників. Вам буде надана можливість критично мислити, а також для виявлення, визначення і, ми сподіваємося, вирішити проблему хімічної природи.

Ступінь і кар'єра

З ступінь магістра наук в галузі хімії з університету Умео ви будете добре підготовлені для аспірантів. Навчання також забезпечує гарну основу для національної або міжнародної кар'єри в хімічній промисловості, суміжних галузей або державному секторі.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 10 інших курсів в Umeå University - Faculty of Science and Technology »

Цей курс Кампус засновані
Duration
2 Років
Денне навчання
Price
270,000 SEK
Deadline
інформація
Application still open for EU citizens
інформація
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Кінець терміну надання заяв
інформація
Application still open for EU citizens
Location
Кінець терміну надання заяв
інформація
Application still open for EU citizens
End Date
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date