Нейрологія належить до наук, які надалі матимуть великий вплив практично на всі аспекти нашого функціонування як людей. Нейрознавство вже змінило погляд, який ми маємо на себе. Ця програма пропонує відповідь на потребу в відповідальних вчених, вчених, які чутливі до концептуальних питань у власному конкретному субдомені та які, з іншого боку, здатні відображати та повідомляти про ширші наслідки своєї галузі, як клінічні, так і як суспільний. Ми орієнтовані на філософію в нейронауці замість філософії про нейронауку.

Навчальна програма

Філософія нейронауки
Навчальна програма для треку «Філософія нейронауки» в магістерській програмі «Філософія» кафедри філософії включає 30 ECTS з філософії, 36 ECTS з нейронауки, 42 ECTS з «Філософія нейронауки» та 12 ECTS для індивідуальної магістерської роботи, загалом 120 ECTS. Програма відкрита для студентів магістрів та магістрів з нейрознавства.

За інформацією звертайтесь до професора Герріта Гласа за адресою: g.glas@vu.nl.

Магістерські курси з філософії
Майстер-курси з філософії включають п'ять курсів по 6 екз на теми з історії філософії, теоретичної філософії та практичної філософії. Теми та зміст курсів визначені на веб-сайті.


Майстер-курси з нейрознавства
Визначається Департаментом нейронауки. За інформацією звертайтесь до доктора. Леонтьєна Діргаарде за адресою: L.Diergaarde@vumc.nl.


Майстер-курси з філософії нейронауки
Майстер-курси з філософії нейронауки включають сім курсів по 6 ECTS (кількість тижнів між дужками).

Кар'єрні перспективи

Режисери цієї програми (Герріт Глас, філософ та Джероен Гертс, нейрознавець) впевнені, що ця магістерська програма зробить вас кращим неврознавцем та науковцем. Для тих, хто не націлений на наукову кар'єру, ця магістерська програма дає необхідне підґрунтя, як філософське, так і емпіричне, для вирішення наслідків нейронаукових досліджень у найширшому розумінні, як радника, директора політики, письменника чи вченого в інших галузях науки .

Чому VU Amsterdam ?

Програма

Ця програма унікальна тим, що пропонує повну філософію магістерської програми нейронауки, яка повністю вбудована у вже існуючу і добре розроблену дослідницьку магістерську програму нейронауки на VUmc. Це єдина програма в Нідерландах і, по суті, одна з дуже небагатьох у світі.

Вимоги до вступу

Прийом базується на суворій процедурі відбору. Приймальна комісія факультету прийме рішення щодо Вашого прийому після того, як Ви оціните Вашу повну онлайн-заявку.

Для того, щоб отримати вступ до однієї з наших магістерських програм, вам потрібно мати принаймні ступінь бакалавра в акредитованому науково-дослідному університеті, включаючи принаймні три повних роки академічного навчання на суму як мінімум 180 ECTS або еквівалент.

Конкретні вимоги до вступу на дворічну магістерську програму з філософії, спеціалізацію з нейронауки:

 • Для того, щоб мати право на цю магістерську програму, ви повинні відповідати вимогам прийому до магістерської програми Нейрологія.

Ви завжди повинні представляти офіційні результати тестів, що підтверджують знання англійської мови. Тільки студенти, які закінчили повну середню школу / Міжнародний бакалавр англійською мовою або ступінь бакалавра в Канаді, США, Великобританії, Ірландії, Новій Зеландії чи Австралії, можуть бути звільнені. Ви вже можете подати заявку в Інтернеті, не маючи результатів тесту. Якщо ви ще не пройшли тест, радимо спланувати дату випробувань якомога швидше. Нижче ви знайдете мінімальні бали тестів з англійської мови для програм викладання англійської мови на гуманітарному факультеті:

 • Оцінка TOEFL (оцінка 600 паперу на основі мінімум 55 у кожному з підтестів плюс 4,0 в TWE, оцінка 250 на базі комп'ютера або 100 балів в Інтернеті з мінімум 20-23 в кожному з підтестів).
 • Оцінка IELTS 7,0 загальної групи (причому жоден з окремих балів не знижувався нижче мінімального балу 6,5).
 • Кембриджська англійська мова: Кембриджський іспит на знання A, B, C або Cambridge Advanced Exam A, B, C

Застосування

Якщо ви ознайомилися з критеріями прийому та вважаєте, що маєте право на вступ, будь ласка, виконайте наступні кроки, щоб подати свою заявку. Зауважте, що початкова процедура подання заявки повністю онлайн, і вам потрібно сканувати відповідні документи.

Крок 1: Відповідайте критеріям прийому

Крок 2: Підготуйте документи та подайте заявку в Інтернеті
Будь ласка, підготуйте наступні документи. Усі документи повинні бути надані англійською мовою.

 • Копія дійсного паспорта чи посвідчення особи (ID тільки для резидентів ЄС)
 • Біографічний матеріал
 • Стенограма записів
 • Опис відповідних курсів, які ви пройшли під час попередньої вищої освіти, та список усієї основної літератури

Після підготовки необхідних документів, будь ласка, дотримуйтесь онлайн-процедури подачі заявки. Після завершення подачі заявки наші міжнародні студентські консультанти зв'яжуться з вами по електронній пошті.

Крок 3: Чекайте рішення про вступ
Приймальна комісія розгляне вашу заявку, як тільки вона буде заповнена. Зазвичай це займає близько чотирьох тижнів, але це може зайняти більше часу у напружених періодах, тому не забудьте застосувати якомога швидше. Якщо ви отримаєте вступ, ви отримаєте лист про умовне введення електронною поштою. Ви можете почати планувати переїзд до Амстердаму!

Крок 4: Завершіть реєстрацію та переїжджайте до Амстердаму!
Обов’язково завершіть свою реєстрацію студентом до початку програми. Тут ви знайдете пояснення, що робити після прийому. Коли всі умови будуть виконані, ви будете готові розпочати свою програму у VU Amsterdam !

Огляд Філософія: Філософія нейронаук.

 • Мова навчання: англійська
 • Тривалість: 2 роки
 • Кінцевий термін подачі заявок: 1 червня для голландських та європейських студентів. 1 квітня для студентів, які не є членами ЄС.
 • Дата початку: 1 вересня
 • Тип навчання: повний робочий день
 • Сфера інтересів: Філософія, здоров'я та рух
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 79 інших курсів в Vrije Universiteit Amsterdam »

Останнє оновлення Жовтень 13, 2019
Цей курс Кампус засновані
Duration
1 Рік
Денне навчання
Price
2,083 EUR
для студентів ЄЕП. 14 600 євро для студентів, які не є членами ЄС та не є EEA.
Deadline
інформація
deadline for international students
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
інформація
deadline for international students
Location
Кінець терміну надання заяв
інформація
deadline for international students
End Date