майстер в творчій практиці (ма)

Загальні відомості

Опис програми

Наш Магістр в творчій практиці була розроблена для творчих практиків; недавні випускники і професіоналів, які хочуть вивчити, зміцнити і поглибити свою практику в їх власному контексті. Цей курс все про особистість.

Унікальна програма закликає вас домагатися індивідуальний дослідницький проект протягом програми, яка дозволить вам вивчити і зміцнити власну практику і помістіть його в центрі вашого навчання. Це відповідає потребам випускників в галузі мистецтва та дизайну, які хочуть продовжувати розвивати свою практику; розвивати свою особистість в контексті творчих і культурних індустрій; підтримувати контакти з іншими творчими практиками; розробити незалежні або інші шляхи розвитку кар'єри в контексті портфеля кар'єри.

Лідс коледж мистецтв - М. творча практика - Програма Відео з Лідськом коледжі мистецтв на Vimeo.

Програма інтелектуально вимогливим, але не теорія важким. Він ідеально підходить, якщо у вас є досвід роботи в якості практикуючого дизайнера або художника і необхідність приділяти час і енергію для вашої роботи в реальному арт-шкільної спільноти та атмосфери. Навчання буде динамічним і інтерактивним, і когорти буде запропоновано поділитися і співпрацювати один з одним.

Ми фахівець мистецтво і дизайн установа, таким чином, є багато контактів в коледжі, щоб переконатися, що ви будете спілкуватися і співпрацювати з іншими творчими людьми.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Leeds College of Art has been delivering high-quality art and design education for over 160 years and has contributed significantly to the development of art education in Britain and beyond, having pi ... Детальніше

Leeds College of Art has been delivering high-quality art and design education for over 160 years and has contributed significantly to the development of art education in Britain and beyond, having pioneered new ways to teach and to structure qualifications. Згорнути