майстер в політиці

Загальні відомості

Доступних місць: 30

Опис програми

Вивчення політики в Великобританії, як правило, підпадає під категорію міжнародних відносин / Політика. Це схоже на те, що ми назвали б «політологія» в Північній Америці. Ці типи програм найцікавіші для тих, хто соціально займається і цікаво, як і чому, як світ працює.

Політика і ІК охоплюють безліч різних областей, таких як ЄС, питання північ-південь, політики безпеки, питань охорони навколишнього середовища, соціальної політики і т.д. На рівні бакалаврату студенти зазвичай отримують широке запровадження в різних областях в межах цієї області. На рівні магістратури студенти можуть потім вибрати спеціалізацію в одній або декількох областях.

Політика і політичні рішення впливають на всіх. Будь то формування політики розподілу грошей школам і освіти, запобігання забрудненню, приватного або національної охорони здоров'я, формування міжнародної зовнішньої політики і т.д. Це все відповідні питання, про які йде мова, які впливають на повсякденне життя. При вивченні політики та ІК, студенти дізнаються про те, як такі питання були дані відповіді на протязі всієї історії в різних країнах, а також те, що діалог зараз. Студенти продумують, як різні рішення були досягнуті в минулому, і як історичні передумови грають роль у відмінностях.

Великобританія є дивовижна країна, в якій для вивчення політики, з великим міжнародним студентським населенням, а також відомими професорами з усього світу. З так багато чого іншого розуміння світу, заснованого на тому, де вони приходять, є захоплюючі дискусії, які будуть матися на ці теми політики і IR. Таким чином, студенти, які навчаються Політика в Великобританії піддаються не тільки політики, політики і міжнародних відносин Великобританії, а закінчити їх ступенів з дуже глобальної точки зору.

Зі ступенем в політиці, ви будете мати можливість перейти на роботу в приватному і державному секторах. Багато хто йде на роботу в міжнародних організаціях. Поширені кар'єра дипломатії, політологи, політик, громадський сектор, ЗМІ, НУО, міжнародного бізнесу, міжнародної торгівлі в рамках ЄЕП / / ЄАВТ системи ЄС, освіту та багато іншого.

Останнє оновлення Бер 2017

Про навчальний заклад

Since 2004, Across The Pond has been providing student advice and guidance to US students looking to study at some of the top UK universities. Our focus on individual attention and our unique approach ... Детальніше

Since 2004, Across The Pond has been providing student advice and guidance to US students looking to study at some of the top UK universities. Our focus on individual attention and our unique approach to student recruitment is inspired by the first-hand experiences of international study, educational research and career mentoring that the Across The Pond founders and wider team have had. Згорнути
Абердін , Белфаст , Брайтон , Кентербері , Кардіфф , Честер , Cirencester , Колчестер , Едінбург , Епсом , Ексетер , Фолмаут , Фарнхем , Глазго , Гілдфорд , Хаддерсфілд , Лідс , Лестер , Лінкольн , Ліверпуль , Лондон , Лафборо , Манчестер , Ньюкасл-апон-Тайн , Норвіч , Ноттінгем , Оксфорд , Читання , Рочестер , Шеффілд + 29 Більше Менше