майстер в області маркетингу

Загальні відомості

Опис програми

Майстер в області маркетингу


Майстер курс по маркетингу профілю:

  • Вік: 24 Середа
  • Іспанська
  • Професійний досвід: не потрібно і прийнятно до чотирьох років
  • Мінімальне утворення: Вища освіта
  • Посвячення: повний робочий день


Кваліфікація: Студенти, які успішно закінчили програму отримують два дипломи:


EADA Диплом: магістр в області маркетингу.


Офіційний Вища освіта. Ті студенти, з іспанської офіційної університетський диплом або еквівалент і чиновнику, що дозволяє отримати доступ до аспірантури в країні, де він закінчив навчання в університеті, отримає офіційне звання магістра в галузі управління бізнесом, присуджену університетом Вік, університет нашим партнером.


Цей університет і офіційна назва адаптована до нового європейського простору вищої освіти. Майстер дає навчання 60 ECTS.


методологія


EADA розробив свій власний педагогічна модель заснована на активному навчанні з боку учасників "навчання на власному досвіді" проти "навчання шляхом прослуховування." Ця методика, яка застосовується до всіх Master, MBA і Executive наших програм бізнес-школи відображає попит з боку організацій, професійних керуючих компаній, які мають такі важливі навички, як здатність відображати і діяти змінити, універсальність працювати в багатофункціональних груп і пристосовність до викликів глобального навколишнього середовища.


Учасники майстер в області маркетингу послідовно поміщені в реальних ситуаціях компанії, думати, як керівники і використовувати інструменти і навички маркетолога для прийняття стратегічних рішень.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

As the only top-ranked, accredited business school in the Barcelona city centre, EADA has over 60 years of experience providing business training programmes. We are committed to a practical approach g ... Детальніше

As the only top-ranked, accredited business school in the Barcelona city centre, EADA has over 60 years of experience providing business training programmes. We are committed to a practical approach geared to applying knowledge to the real day-to-day company world. Згорнути

Акредитації