майстер в області маркетингу, управління, зв'язку та засобів масової інформації

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

18 місяців магістра в області маркетингу, менеджменту, комунікацій та засобів масової інформації готує студентів до кар'єрні можливості в різних областях по всьому світу.

У сучасному розвиненому ринку, стратегії інновації зв'язку є обов'язковими для підвищення індивідуального і національного розвитку. З швидкої глобалізації, поточної економічної ситуації стикається з багатьма проблемами, включаючи зміну структури споживання, посилення конкуренції, утримання талантів, зрушуючи медіа-платформ, перетворюючи тенденції в епоху цифрових технологій і соціально-культурних питань. В результаті, комерційними фірмами і державні органи вимагають, щоб їх продукти і послуги, які будуть глибоко пов'язані з комунікацією і соціальних змін.

Цей курс дозволить студентам розвивати зв'язки, бренд, засоби масової інформації і управління стратегії, а також оцінити їх за допомогою правильних методик. Це сполучення багатопрофільна програма охоплює різноманітні теми вирішальне значення для майбутньої кар'єри нашого студента як ключових впливових. Студенти поліпшать навички прийняття рішень, як вони вчаться, як визначити нові сегменти ринку, розробки контенту для різних медіа-форматів, створити відмітний позиціонування бренду, політики проект HR і управління людський капітал і комунікаційні стратегії, а також застосовувати дані транспортні засоби переконливі повідомлення і плавно обробляти критичні PR ситуацій.

Наш факультет складається з видатних професорів і викладачів з Париж-Сорбонна і CELSA Graduate School зв'язку, які отримала світове визнання і поширювати досконале знання маркетингу, менеджменту, комунікацій та засобів масової інформації.

Міжнародне визнання

Університет Париж-Сорбонна Абу-Дабі надає комбіновану досвід трьох всесвітньо відомих французьких університетів, включаючи Париж-Сорбонна, Париж-Декарта університету П'єра і Марії Кюрі. Це багату спадщину спільної досконалості тепер доступний в Абу-Дабі при Міністерстві освіти і визнаний у всьому світі.

Унікальний приналежність до CELSA Graduate School зв'язку

Заснована в 1957 році і приєднаний до Париж-Сорбонна, це Вища школа присвячена інформаційних і комунікаційних наук. Celsa навчає кращих фахівців для компаній, що беруть участь в зв'язку, маркетинг і реклама, управління, засоби масової інформації і журналістики. Унікальний приналежність між Париж-Сорбонна і CELSA гарантує, що наші студенти знаходяться на передньому краї розробок в цих областях і мають хороші можливості для кар'єри на глобальному рівні.


Щоб переглянути брошуру, будь ласка, натисніть тут

Останнє оновлення Лип 2017

Про навчальний заклад

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts ... Детальніше

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts not only the best students from the UAE, but also the best students from all over the Middle East and the around the world. Згорнути