Ви хочете швидко простежити шлях до кар'єри в галузі бухгалтерського обліку? Незалежно від того, чи займаєтесь ви на повну однорічну програму або на дворічну програму неповного робочого дня, цей магістр з бухгалтерського обліку

Зміст програми однаковий як у програмах денного, так і неповного робочого дня. З точки зору бухгалтерського обліку, ви будете розглядати фінансову інформацію, необхідну для роботи будь-якої організації, та інформаційний потік, необхідний менеджерам для прийняття бізнес-рішень. І звичайно, контроль тут є ключовим елементом: ви навчитеся використовувати моніторинг та звітність, щоб переконатися, що організації керують та працюють належним чином. Оскільки бухгалтерський облік торкається кожної частини будь-якого бізнесу, програма підготує вас для багатьох різних ролей - від контролера чи зовнішнього / внутрішнього аудитора до податкового інспектора чи банківського нагляду. Який би шлях ви не вибрали, вам потрібно знати, як правильно використовувати професійно, відповідально та етично свої навички бухгалтерського обліку.

Заочна програма
Школа бізнесу та економіки ВУ пропонує магістр з бухгалтерського обліку

Безшовний перехід до аспірантурних професійних програм
Як бухгалтерський облік на повний робочий день, так і неповний робочий день


Це те, що ти будеш робити
Бухгалтерський облік

Щоб розбити його :

 • Ви пройдете чотири обов'язкові курси:
  • Розширена фінансова звітність - швидкість у підготовці фінансової звітності та розуміння проблем, які намагаються вирішити стандарти звітності.
  • Емпіричні дослідження в галузі бухгалтерського обліку - зрозуміти, як дослідження пропонують уявлення про проблеми бухгалтерського обліку, та розвинути навички, необхідні, щоб самостійно сприяти дослідженню.
  • Розширений управлінський облік - зрозумійте, як створити інформаційні системи бухгалтерського обліку, які менеджери знайдуть корисними при прийнятті бізнес-рішень.
  • Корпоративне право - голландські студенти вивчатимуть голландське корпоративне право, а міжнародні студенти пройдуть індивідуальний курс за власною правовою системою.
 • Ви візьмете принаймні три факультативи. Наприклад:
 • Контроль управління - зрозуміти, як розробити системи стимулювання, які мають бажаний ефект на працівників. Курс інтегрує загальні принципи бухгалтерського обліку як із складовою цілісності / етики, так і з ІТ-складовою.
 • Розширений аудит - Навчіться розглядати ключові питання аудиторської практики, спираючись на багатий набір інструментів теоретичних поглядів.
 • Ви також напишете магістерську роботу на відповідну обрану вами тему.
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 79 інших курсів в Vrije Universiteit Amsterdam »

Останнє оновлення Вересень 3, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2020
Duration
1 Рік
Денне навчання
Price
2,083 EUR
для студентів ЄЕП. 14 600 євро для студентів, які не є членами ЄС та не є EEA.
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2020
Кінець терміну надання заяв

Вер 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date