Майстер в області бухгалтерського обліку та контролю


Майстер в області бухгалтерського обліку і контролю є один рік програма, що складається як мінімум із семи курсів та дисертації. Програма встановлює швидкий темп, з короткими, орієнтованих навчальних періодів шести тижнів, після чого іспитів. Ядро програми складається з обов'язкових курсів у фінансовій звітності, управлінського обліку, корпоративного права, корпоративного управління і емпіричних досліджень в області бухгалтерського обліку. Крім того, ви будете мати можливість прийняти ряд факультативів з таких предметів, як аудит, бухгалтерський облік інформаційних систем, контролю за управлінням корпоративних фінансів та теорії бухгалтерського обліку. Курси, як правило, складаються з суміші лекцій і активних методів навчання, включаючи як індивідуальні, так і групові роботи.

Нарешті, ви будете писати дисертацію магістра в розмірі 18 кредитів. Ваша теза буде показати, що ви володієте як знання дисципліни очікувати від початківець професіонал, і дослідження, аналітичні та звітності навички, необхідні компетентного дослідника.

Розширити свої перспективи з стажування


Унікальною особливістю магістерської програми в області бухгалтерського обліку і контролю є його відкритість до світів як практики і наукових досліджень. Це створює безліч можливостей для амбіційних студентів для вивчення одного або обох світів в більшій глибині під час навчання.

Те, що програма вбудовується в науково-дослідний центр Амстердама в бухгалтерському обліку (ARCA) означає, що Ви будете брати участь у проведених досліджень. Ваша теза буде розглянуто тему дослідження, і деякі студенти йдуть на стажування, протягом якого вони беруть участь у науково-дослідній діяльності з ще більш гучною по перспективі.

Магістерська програма має тісні зв'язки з аспірантурі бухгалтерського обліку, яка підтримує тісні контакти з великими мережами міжнародних аудиту. Будучи студентом, ви будете користуватися досвідом цих професіоналів, і ці контакти допоможуть відкрити двері для цінний досвід стажування.

Parttime дослідження (голландською мовою)

Universiteit Amsterdam Vrije пропонує неповний робочий день Майстер бухгалтерського обліку та управління. Програма parttime викладається голландською мовою. Ви зможете отримати як магістра наук (MSc) назві і кваліфікуватися як зареєстрований бухгалтера в Нідерландах в якості лише 3,5 років (залежно від конкретної освітньої фоні).

Перспективи кар'єрного росту


Після того, як ви успішно завершили програму магістра в галузі бухгалтерського обліку та контролю, ви будете мати глибокі знання виробничого ланцюжка в рамках фінансових і адміністративних операцій великих організацій. Ви освоїли різні аспекти цих процесів, від початкового відображення в обліку операцій з внутрішньої звітності та її наслідки для прийняття рішень, до зовнішніх презентації та аудиту зареєстрованих фігур.

Напрямок ви вирішили взяти буде частково залежати від вашої спеціалізації. Контроль управління та обліку готує вам стати фінансовим менеджером і контролером. Спеціалізація в галузі фінансового обліку та аудиту дозволить вам почати кар'єру в якості внутрішнього або громадського аудитора. Спеціалізація Інформаційний менеджмент підготує вас до кар'єри в області бухгалтерського обліку управління та консалтингу, з акцентом на аспекти, пов'язані з проектуванням, біг і забезпечення інформаційних систем.

Випускники програми будуть обладнані на позиції початкового рівня в якості помічника контролери або помічників аудиторів, наприклад. Програма є відмінним плацдармом для виду подальшої професійної підготовки, яка, як правило, очікується, для таких позицій.

Vrije сам Universiteit Amsterdam пропонує широкий вибір аспірантських програм, що ведуть до кваліфікації, таких як Certified Controller, зареєстрованим аудитором (Нідерланди), EDP аудитора, фінансового аналітика (CFA), консультант з управління, Change Manager або контролера державного сектора. Крім того, університет пропонує докторських програм для тих студентів, які хотіли б продовжити академічну кар'єру, або які хочуть поглибити свої знання ще до початку роботи на професійній кар'єрі.

Особливі вимоги прийому


Ви можете отримати прямий доступ до програми магістра в галузі бухгалтерського обліку та управління з університетської ступенем бакалавра в галузі економіки, ділового адміністрування або економетрики. Тим не менш, ви повинні успішно виконати наступні предмети з ВУ-навчального плану, або їх еквівалентів в інших університетах:

  • Тема обліку обов'язкового ядра (kernvak облік)
  • Бухгалтерський облік підручник (werkcollege бий kernvak облік)
  • Аналіз фінансової звітності
  • Управлінський облік
  • ОБЛІК ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ
  • Методи і способи для бізнесу економічних досліджень.
Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 80 інших курсів в Vrije Universiteit Amsterdam »

Цей курс Кампус засновані
Duration
1 Рік
Денне навчання
Price
2,083 EUR
для студентів Європейської економічної зони; € 13,400 для не входять до ЄЕЗ
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date