майстер в міжнародному бізнесі і мов

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Два роки Магістр міжнародного бізнесу та мов вчить студентів освоїти поняття і методи, що мають відношення до міжнародного бізнесу, дозволяючи при цьому їм отримати великі знання основних бізнес-стратегій в рамках глобального економічного контексту, вивчаючи ключові концепції управління в різних областях.

Сьогодні успішні бізнес-лідери повинні володіти як теоретичними і емпіричними інструментами, оснащувати їх зробити структуровані управлінські рішення факторингових різні культурні, фінансові, комерційні, соціальні та політичні параметри. З цим ступенем студенти будуть зрозуміти різні міжнародні концепції економіки, яка дозволить їм зрозуміти вплив, як поточні питання, впливає на міжнародний бізнес. Навчившись концепції підприємницького права, студенти будуть підвищувати своє розуміння правового середовища, допомагаючи їм розшифрувати правові документи та практику, що структура бізнесу.

Друга мета цього курсу для студентів, щоб отримати глибоке розуміння полікультурного середовища шляхом проведення курсів по мовам і цивілізаціям, а також культури управління хрестом. Знання англійської мови буде посилено поряд з одним або двома додатковими іноземними мовами, включаючи французьку, іспанську, німецьку, італійську чи арабська на проміжному або високому рівні для задоволення багатомовної бізнес-середовище.

Навчальна програма поставляється запрошеними професорами з Франції і ОАЕ. Наш факультет вже отримав світове визнання і надає глибоке знання міжнародного бізнесу та мов через лекцію, роботу в команду, тематичні дослідження, індивідуальні завдання, наукові дослідження та комп'ютерної інтерактивна бізнес-іграх.

Міжнародне визнання

Ступінь магістра в галузі міжнародного бізнесу та мов надається Париж-Сорбонна і вважається тією ж мірою, присудженої в Парижі. Він визнаний у всьому світі і є ключовим кроком на шляху до міжнародної кар'єри в Абу-Дабі і за кордоном. Міжнародний бізнес і Мов навчальний план був оцінений «А» французьким агентством з оцінки вищої освіти і наукових досліджень (AERES), що є найвищим рівнем оцінки можливо.

Доступ до Париж-Сорбонна Ph.D. програма

Ця програма є флагманом Париж-Сорбонна школи міжнародного бізнесу та Мови навчання і може привести до доступу до докторській програмі три роки, нежитлового в міжнародних ділових і європейських досліджень в Парижі Сорбонни.


Щоб переглянути брошуру, будь ласка, натисніть тут

Останнє оновлення Лип 2017

Про навчальний заклад

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts ... Детальніше

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts not only the best students from the UAE, but also the best students from all over the Middle East and the around the world. Згорнути