майстер в гідрогеології та геотерміки

Загальні відомості

Опис програми

Майстер в гідрогеології та геотермії

Передова наука і високу якість викладання

Міжнародно визнаний і акредитований Швейцарської Конфедерації, Центр гідрогеології та геотермії (CHYN) персонал складається з близько 50 осіб і обладнаний з державою в найсучасніших засобів для передової науки і високу якість викладання. Науково-дослідні теми CHYN зосередитися на підземних водних і енергетичних ресурсів, з особливим акцентом на фундаментальних і прикладних аспектів оперативної гідрогеології, гідродинаміки, гідрохімії, геохімії, геотермії, геостатистики і математичного моделювання.

Унікальна можливість навчання

Перехід до сталого використання підземних вод та енергетичних ресурсів є серйозною проблемою для нашого суспільства і для геофізиків, зокрема. Це ступінь магістра, унікальна в Швейцарії, пропонує повне введення в сучасних наукові підходи до вирішення цієї проблеми. Розроблений CHYN присвячений персоналу, програма забезпечує комплексну гідрогеологічних підготовку, яка охоплює відповідні фізичні, хімічні, біологічні та теплові процеси, а також основні методи польового дослідження. Інтенсивне навчання протягом трьох семестрів надає студентам базових знань і спеціальних навичок в гідрогеології та геотермії. Четвертий семестр присвячений окремий науково-дослідний проект буде здійснюватися всередині або у співпраці із зовнішніми партнерами.

конкретні гідності

Технічні навички, пов'язані з грунтовими водами розвідки і абстракцію, а також для визначення характеристик колектора і захистів є важливою частиною програми. Особливу увагу приділено на процеси забруднення підземних вод і проблем рекультивації, а також проспекцію і експлуатації геотермальних ресурсів при низьких, середніх і високих глибинах.

ступінь присуджена

Магістр наук в області гідрогеології та геотермії

Кількість годин навчання

120 ECTS, 4 семестри

Карєрні можливості

  • Грунтові інжинірингові та консалтингові компанії
  • Основні постачальники води і енергії
  • Органи державного управління
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Neuchatel (UniNE) is an internationally recognised institution as well as a university on a human scale. With 4380 students from Switzerland and beyond (nearly 20% of students from a ... Детальніше

The University of Neuchatel (UniNE) is an internationally recognised institution as well as a university on a human scale. With 4380 students from Switzerland and beyond (nearly 20% of students from abroad), it provides high quality teaching and support. Bachelor and Master degrees are compatible with most other European universities and are in line with society’s expectations in a variety of innovative and cutting-edge fields. Згорнути