майстер в галузі управління і контролю за забрудненням повітря (МСЦ)

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Навіщо вивчати цей курс

Університет Бірмінгема є провідним Рассел університет група з міжнародно провідним репутації досліджень в атмосферних наук. Магістра в галузі управління забрудненням повітря і контролю працює вже протягом більше 10 років і є частиною дослідницької групи Environmental Health Sciences, де багато хто з нашої викладацького складу також є лідерами в своїх областях досліджень.

Цей курс дасть вам визнаним і затребуваних кваліфікації у професійній сфері навколишнього середовища в Великобританії і за кордоном. В останні два роки майже 100% студентів успішно завершили курс знайшли роботу в якості експертів з якості повітря всередині екологічних консультантів, промисловості або місцевих органів влади.

Курс акредитований Інститутом управління якістю повітря.

Можливість працевлаштування

Необхідність для випускників в цій області зростає у зв'язку зі збільшенням якості повітря і зміни клімату законодавства, підвищення обізнаності про вплив забруднення атмосфери і зміни клімату, а також збільшення державної політики по відношенню до сталого майбутнього. Кар'єра існують в системі управління якістю повітря, прогнозування та регулювання, в промисловому моніторингу викидів і контролю, в оцінці впливу на навколишнє і людського впливу на здоров'я і в галузі транспорту, енергетики і відходів і хімічних галузях промисловості. Студенти, які закінчили курс знайшли роботу в галузі охорони навколишнього Consultancy (Великобританії і за кордоном), місцеві і національні уряди, агентства по навколишньому середовищу і промисловості, в той час як деякі з них продовжували з PhD дослідження.

Останні напрямки працевлаштування наших випускників включають в себе: Mott McDonald, URS Corporation, Mouchel, храм Group, RPS групу, ARUP, WSP Group, AECOM, Enviros Consulting, Скотт Вілсон, Jacobs UK Ltd Хайдер Консалтинг, Severn Trent, АМТ кави, Panasonic, Petrobas, Saudi Aramco, агентство з навколишнього середовища, різні місцеві та національні відомства уряду.

Останнє оновлення Лютий 2016

Про навчальний заклад

The University grew out of the radical vision of our first Chancellor, Joseph Chamberlain. Founded in 1900, Birmingham represented a new model for higher education. This was England’s first civic univ ... Детальніше

The University grew out of the radical vision of our first Chancellor, Joseph Chamberlain. Founded in 1900, Birmingham represented a new model for higher education. This was England’s first civic university, where students from all religions and backgrounds were accepted on an equal basis. The College of Life and Environmental Sciences Згорнути