майстер в галузі міжнародних відносин і дипломатії (MIR) (європейський і нас Акредитація)

Загальні відомості

Опис програми

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ Магістр міжнародних відносин і дипломатії

  • Навчання в динамічному середовищі у Швейцарії з мультикультурної тіла студентів і викладачів, які працюють в академічних та міжнародних інститутів;
  • Надання знань і навичок для аналізу міжнародних проблем, підготовки звітів політики та участі в міжнародних рішень через міжнародних конференціях і нарадах;
  • Вивчення системи Організації Об'єднаних Націй, міжнародні режими, регіональних угод та технічного співробітництва між державами;
  • Отримання розуміння багатосторонньої дипломатії, що знаходиться в самому серці «Міжнародний Женеві".

ПРОФІЛЬ

Майстер міжнародних відносин і дипломатії (MIR) відповідає на зростаючий попит на підготовку молодих фахівців у Женеві для кар'єри прийняття рішень в міжнародних організаціях, дипломатичних служб і приватного сектора. Готель розташований в тому ж місті, в штаб-квартирі Організації Об'єднаних Націй в Європі, програма використовує всі переваги унікальної ситуації Женеви як світового капіталу багатосторонньої дипломатії. Проект СВІТ забезпечує значні ресурси для її міжнародного факультету та студентів до мережі з міжнародними інституціями (УВКБ, ЄЕК ООН, ЮНКТАД, СОТ, ВООЗ, МОП, МСЕ, ВОІВ, ВЕФ, МКЧХ) і дипломатичних місій.

СВІТ ПРОГРАМА ДЕТАЛІ

Календар: Майстер міжнародних відносин і дипломатії програми має чотири дати початку: вересень, листопад, березень і травень.

Зміст:

На додаток до основних курсів міжнародних відносин, з акцентом на систему Організації Об'єднаних Націй та Європейського союзу, зовнішньої політики і геоекономіки, світової економіки і економічної дипломатії, майстер міжнародних відносин і дипломатії навчальної програми готує молодих фахівців для прийняття рішень позиції з курсами в міжнародні торгові організації і статистика, виконавчий зв'язку і переговори, мультимедіа та Інтернет. Майстер міжнародних відносин і дипломатії складається з 14 курсів, протягом одного року.

Факультет:

Факультет в IUG в Швейцарії, є міжнародний досвід, практичні орієнтації і зосереджені на своїй викладання. Члени факультету особистісно-орієнтованого та скоїв сприяти стимулюючу освітнього середовища.

Навчання в Швейцарії:

Женева є господарем в Організації Об'єднаних Націй і спеціалізованих установ, таких, як Світова організація торгівлі, і oftern називають столицею світу і дипломатії, що робить його ідеальним місцем для вивчення міжнародних відносин. Дізнатися більше про навчання в Женеві.

Міжнародна мережа

Міжнародний університет у Женеві створила сильну мережу, розробки програм обміну з 17 університетами по всьому світу. Дізнайтеся більше про нашу міжнародної мережі.

Ваша кар'єра З ВАШИМ СВІТ

Випускники MIR брати участь у кар'єрі прийняття рішень в: міжнародних організацій та дипломатичних служб; Корпоративний бізнес і фінансовий сектор; ЗМІ, НУО та громадянського суспільства.

Кар'єра послуги: Міжнародний університет у Женеві забезпечує консультування, щоб допомогти студентам у їх рішеннях кар'єри. Міжнародний університет у Женеві забезпечує Кар'єра Консультації для надання допомоги студентам.

СВІТ ПРИЙОМ

Застосувати онлайн за програмою СВІТ: Заповніть форму заявки.

Вступні вимоги: MIR Студенти, які претендують на програми MIR повинні надати кілька документів. Див вступним вимогам.

СВІТ ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Вартість навчання в Міжнародному університеті в Женеві, Швейцарія, є CHF 36,400 для Магістр міжнародних відносин аспірантуру. Дізнайтеся більше про навчання. Збори включають в себе навчальні матеріали, випадки і підручники.

Останнє оновлення Травень 2017

Про навчальний заклад

International University in Geneva proposes undergraduate and graduate programs in Business Administration, International Relations and Media and Communication. Concentrations are proposed in Marketin ... Детальніше

International University in Geneva proposes undergraduate and graduate programs in Business Administration, International Relations and Media and Communication. Concentrations are proposed in Marketing Згорнути