майстер в галузі бізнесу та управління

Загальні відомості

Доступних місць: 30

Опис програми

MANAGEMENT дослідження в Великобританії

На іншій стороні ставка партнерів з деякими з кращих університетів Великобританії для бізнесу, в різних загальних і спеціальних дисциплін. У Великобританії вже давно є основним фактором промисловості, а також студентів, які навчаються на користь Великобританії від інтенсивного навчання, можливості знайти роботу розміщення і концентрації на академічних кваліфікації та працевлаштування.

ПЕРЕВАГИ ВИВЧЕННЯ бізнесу у Великобританії

  • Більш короткі курси: Більшість програм магістратури тільки один рік, і більшість програм бакалаврату мають довжину всього три роки. Проте, студент може вибрати проводити тривалий курс з розміщенням або навчанням за кордон року.
  • Фокус: університети Великобританії не вимагають загальних курсів підвищення кваліфікації; студенти будуть концентруватися на бізнесі від 1-й день!
  • Можливості працевлаштування: Багато Юніс в центрі Великобританії на що мають співробітник, які активні в своїх областях, допомагаючи забезпечити перспективу працевлаштування та створення можливостей для навчання за межами класної кімнати. Крім того, багато бізнес-курси пропонують можливість взяти на розміщення, будь то в якості додаткового року за ступенем або в якості короткостроковій можливості протягом ступеня. У будь-якому випадку, британські університети заохочують студент бути готовими до робочої сили після закінчення навчання.

ЯК МОЖЕ ЧЕРЕЗ POND ДОПОМОГА?

ми пропонуємо безкоштовні консультації та рекомендації для студентів, що бажають продовжити бізнес-освіту в Великобританії. З нашою допомогою ви можете:

  • Знайти провідну програму , яка відповідає як ваші академічної
  • потреби і цілі кар'єри
  • Зробіть процес додатки просто: ваш особистий консультант буде мати справу з документами , так що ви не повинні
  • Поліпшити ваші шанси на прийняття шляхом застосування до правильних університетам
  • шляхом застосування до

Реєстрація з через ставок сьогодні, щоб отримати допомогу від консультанта Across The Pond. Ми з нетерпінням чекаємо від вас!

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Since 2004, Across The Pond has been providing student advice and guidance to US students looking to study at some of the top UK universities. Our focus on individual attention and our unique approach ... Детальніше

Since 2004, Across The Pond has been providing student advice and guidance to US students looking to study at some of the top UK universities. Our focus on individual attention and our unique approach to student recruitment is inspired by the first-hand experiences of international study, educational research and career mentoring that the Across The Pond founders and wider team have had. Згорнути
Абердін , Белфаст , Брайтон , Кентербері , Кардіфф , Честер , Cirencester , Колчестер , Едінбург , Епсом , Ексетер , Фолмаут , Фарнхем , Глазго , Гілдфорд , Хаддерсфілд , Лідс , Лестер , Лінкольн , Ліверпуль , Лондон , Лафборо , Манчестер , Ньюкасл-апон-Тайн , Норвіч , Ноттінгем , Оксфорд , Читання , Рочестер , Шеффілд + 29 Більше Менше