майстер в бізнесі, мови та культури (Фленсбург) (MSC)

Загальні відомості

Опис програми

Магістр наук в області бізнесу, мови та культури пропонує Вам можливість продовження свої знання в галузі економіки підприємства і бізнес-мовою.

Робота в підприємствах або організаціях з міжнародною орієнтацією, можна рідко покладаються на твердому знанні тільки економіка та бізнес умовах. Освоєння іноземних мов і бути в змозі впоратися з проблемами іноземних культур в рівній мірі важливо, наприклад, коли переговори про укладення угод про фінансові або інших питань.

Магістр наук в області бізнесу, мови та культури пропонує Вам можливість продовження свої знання в галузі економіки підприємства і бізнес-мовою. Зіткнувшись зі зростаючою політичної, економічної, культурної та соціальної глобалізації, компанії зроблять зростаючі вимоги до своїх співробітників, які повинні будуть працювати через національні та мовні кордони.

Це ступінь магістра надасть Вам з високим рівнем кваліфікації для аналізу, оцінки та виконання завдань, пов'язаних з міжнародної діяльності підприємств, завдання, в яких зв'язки та посередницькі навички часто відіграють важливу роль. Таким чином, навчальна програма поєднує в собі компетенції іноземної мови з вивченням соціальних умов, а також економічних і соціальних факторів, що впливають на процеси прийняття рішень в різних культурах.

У Фленсбурге, ви знайдете міжкультурного дослідження навколишнього середовища, в якому німецький не тільки предмет, але невід'ємною частиною вашого повсякденного життя.

Як навчальна програма організована?


При виборі магістра наук в бізнесі, мови та культури в Фленсбург, ви вже зробили, що ваші дослідження мають міжнародний характер. Поряд з цим магістерської програми, ви можете вивчити різні гілки міжнародного Managment, пропонованих в програмі німецького аспірантуру М.А. досліджень управління.

Два майстер-програми є доповненням багато в чому, це означає, що інтеграція можлива. Таким чином, ви можете пройти німецький майстер науки (що включає 120 ECTS), а також датський майстер науки (також включає 120 ECTS) протягом двох років. Якщо ви пройти обидві програми одночасно, звичайно, ваш навантаження буде перевищувати 120 ECTS (в залежності, звичайно, на факультативних ви обираєте в кожному окремому випадку). Тим не менш, майстри тезу кожної програми навчання зараховуються в іншій програмі, це означає, що вам доведеться написати тільки одну тезу, за умови, звичайно, що ви згодні з офіційними вимогами, викладеними в Університеті Південної Данії, а також з тими, передбачених в університеті Фленсбурзі.

вчення


Магістр наук в області бізнесу, мови та культури включає в себе 3 семестру навчання плюс 1 семестр для написання магістра дисертацію. Ви повинні скласти іспити, відповідні 120 ECTS протягом 2 років.

Магістр наук в галузі міжнародного бізнесу, мови, культури і включає в себе складові елементи дисципліни (90 ECTS) і факультативні курси (30 ECTS).

вимоги до вступників


Повна ступінь бакалавра в галузі ділового адміністрування (прибл. 3 роки навчання на університетському рівні, що еквівалентно датської бакалавр. Це ступінь бакалавра повинна включати в себе курси протягом наступної області:

  • Економіка: Мінімум 30 ECTS
  • Соціально-економічний (у тому числі мікроекономіка): Мінімум 10 ECTS
  • Кількісні та якісні методи дослідження та статистика (соціальні науки): Мінімум 15 ECTS
  • Зв'язок і культура: Мінімум 5 ECTS
  • Іноземні Мови: англійська; Мінімум 14 ECTS, данський; Мінімум 20 ECTS

Як мінімум, претенденти повинні докласти опис своєї курсової роботи, включаючи наступні умови: Мета курсу, основні теми, в рік навантаження / ECTS, і літератури.

Кандидати повинні надати документацію володіння англійською мовою.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private b ... Детальніше

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private businesses and organisations for providing qualified labour. Згорнути
Оденсе , Колдінг , Слагельзе , Sønderborg , Esbjerg , Фленсбург , Копенгаген , Любляна , Жирона , Пекін + 9 Більше Менше