майстер в Звук і музика обчислень

Загальні відомості

Опис програми

Майстер в області звуку і музики Computing

Звук і музика обчислення міждисциплінарна область, що охоплює весь процес звукова комунікація, від створення і генерації звуків до їх передачі та сприйняття.

Використовуючи різні наукові, технічні та художні методологій і обчислювальних методів, він досліджує, як ми зрозуміли, моделі і генерувати звук і музику. Вона охоплює широкий спектр основних навчальних предметів у таких областях, як музика (склад, продуктивність, музикознавство), фізики (акустика), машинобудування (обробки сигналу, штучний інтелект, взаємодію людини з комп'ютером, електроніки) та психології (психоакустики, експериментальної психології, неврологія). Сучасні області застосування включають музичні інструменти, музичної продукції, інформаційно-пошукові музику, цифрові музичні бібліотеки, інтерактивні мультимедійні системи і слухові інтерфейси. Магістерська програма The UPF в Звук і музика Computing фокусується на більш технологічних аспектів області.

Цілі

Програма цього магістра спрямована на підготовку дослідників і фахівців, які формують звук і музику обчислень в сучасному інформаційному суспільстві. Поєднання практики і теорії в різних областях, таких як обчислювальні моделі, аудіо техніки, сприйняття, пізнання та інтерактивних систем, програма пропонує необхідну наукову і технічну передісторію, щоб продовжити успішну кар'єру. Зокрема, програма дає студентам навички, необхідні їм як в найсучасніших технологій для аналізу, синтезу, трансформації і виробництва звуку та музики і основних технологій і процесів, які підтримують звуковий і створення музики.

Для кого це?

Магістерська програма в Звук і музика Computing спрямована на студентів з технічною освітою, які мають деякі знання про музику і прагнуть удосконалювати свої навички дослідження в області звуку та музики обчислень. Хоча ступінь ніяких конкретних бакалавра потрібно, кандидати повинні продемонструвати, що вони мають підготовку в області, пов'язаної з інформатикою та телекомунікацій.

Структура

Програма науково-орієнтованої і об'єднує предмети, що охоплює як теорію і практику. Студенти повинні заповнити на суму 40 кредитів для російських обов'язкових і факультативних предметів, а остаточний дослідницького проекту вартістю 20 кредитів.

Магістерська програма може бути завершена протягом одного року, якщо брати на повний робочий день або два, якщо приймати неповний робочий день. Студенти-заочники також зможете приймати додаткові предмети зі студентів інженерних програм або додаткових предметів з магістерської програми. Опція частину часу рекомендується для студентів, які не мають ступінь в галузі комп'ютерних наук або електротехніки або еквівалентну тлі чотири роки.

Зміст

Студенти повинні заповнити на суму 40 кредитів для російських обов'язкових і факультативних предметів і провести остаточний дослідницький проект вартістю 20 кредитів. Ступінь остаточний проект магістра призначений, щоб допомогти студентам проникнути в даній області досліджень і повинні, таким чином, зробити оригінальний внесок у вибраній області.

Програма навчання включає в себе конкретні основні предмети, а також факультативні предмети спільного з програмами інших магістерських пропонованих Департаментом інформаційних і комунікаційних технологій. Суб'єкти найбільш характерні для даної магістерській програмі є:

 • Аудіо та аналізу музики,
 • Звук і музика обробки
 • Взаємодія в реальному часі
 • Запис і зведення музики
 • Звук і музика цех по переробці
 • Музика сприйняття і пізнання

Інтернатура

Музика Technology Group UPF (в MTG) та інші дослідницькі групи і компанії пропонують стажування для студентів магістерської програми в Звук і музика Computing.

Знання, навички та компетенції придбала

 • Уміння планувати і здійснювати плани досліджень і розробок.
 • Придбання, управління та передача методичної, технічної та естетичної знань.
 • Вміння працювати в команді в академічних і ділових налаштувань.
 • Розвиток навичок критичного мислення, щоб підвищити професійну технічну, методичну, економічну, естетичну та етичну прийняття рішень.
 • Зв'язок і творчі навички.

Перспективи кар'єрного росту

Випускники даної магістерській програмі, можуть бути зараховані на докторську програму або приєднатися до дослідницької та / або команду розробників в компаніях, що спеціалізуються в сфері послуг і додатків, пов'язаних з Звук і музика обчислень.

English

Пам'ятайте, що для того, щоб бути успішно зареєстрований, презентація офіційного англійського сертифіката є необхідною умовою допуску. Тільки кандидати, чия рідна мова є англійська не потрібно pre¬sent англійська сертифікат. Офіційні результати повинні бути спрямовані безпосередньо слідчим установою Приймальної школи Департаменту і повинні відповідати необхідним мінімальним балів: - TOEFL ТОС:> 235 - TOEFL PBT:> 575 - TOEFL IBT:> 100 - CAE: C1 - IELTS:> 6.5 Заявники, які, в момент подачі заявки, до сих пір не мають офіційним англійським сертифікат або які знаходяться в процесі його отримання повинні включати цю інформацію в їх прийомі заявок. Кандидати, які закінчили ступінь їх повного бакалавра на англійській мові університету повинен подати письмові докази того, що мовою навчання їх навчання є англійська мова.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Its international orientation is one of the distinguishing features of UPF, a university with "its feet in Barcelona and its head in the world". This international projection has been recognised by th ... Детальніше

Its international orientation is one of the distinguishing features of UPF, a university with "its feet in Barcelona and its head in the world". This international projection has been recognised by the Spanish Ministry of Education through the International Campus of Excellence seal (2010) and is backed up by the UPF's distinguished position in international rankings as one of the top Spanish universities... Згорнути