майстер бізнес-аналітики / майстер спортивної аналітики

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Виберіть "Магістр бізнес-аналітики" у Ла-Тробе

У все більш цифровому світі організації в усьому світі збирають величезні обсяги даних. Підприємства, які можуть мати сенс цієї інформації, матимуть конкурентну перевагу. Майстер ділової аналітики - це спеціалізована ступінь, яка надає вам навички та знання, щоб зрозуміти цей потік даних та надати підприємствам необхідні статистичні дані для досягнення успіху.

У курсі, розробленому за допомогою співпраці вчених, фахівців галузі та постачальників технологій для промисловості, ви отримаєте навички та знання спеціалістів, необхідні для досягнення конкурентної професійної переваги.

Ви дізнаєтеся роль даних у процесі прийняття рішень, вирішенні проблем та організаційних змін. Ви отримаєте практичні навички в галузі бізнесу, статистики та інформатики, а також розвиває особисті навички, такі як спілкування та критичне мислення.

Важливо відзначити, що ви отримаєте практичний досвід у провідних комерційних програмних програмах від SAS, SAP, Microsoft та IBM, а також альтернативних джерел з відкритим кодом. Ви також матимете багато можливостей для перевірки своїх навичок у реальному середовищі.

Ла Тробе є членом програми досліджень даних CRC (D2D CRC) Data to Decisions, яка допоможе навчати понад 1000 фахівців з аналізу даних у період з 2015 року по 2020 рік. Цей учасник надає безліч справжніх проектів та стажування для студентів-спеціалістів з бізнес-аналітики.

La Trobe є першою установою в Австралії для розробки ваучерної системи у партнерстві з SAS для забезпечення постійного професійного розвитку після закінчення навчання. Ці ваучери, доступні лише для випускників магістра бізнес-аналітики La Trobe, дозволяють отримати доступ до додаткових сертифікованих галузевих сертифікатів із значним зниженим тарифом протягом трьох років після закінчення навчання.

Наші фахівці з бухгалтерського обліку та фінансів займають понад 200 найкращих у світі. * Ла Тробе також займає 3 провідних університетів у Вікторії для досліджень в галузі банківської справи, фінансів та інвестицій; і бухгалтерський облік, аудит та підзвітність **.

Карєрні можливості

У дослідженні IAPA 2015 року щодо навичок та заробітної плати було виявлено величезний попит на фахівців з аналітики в Австралії, де 90 відсотків респондентів з аналітики заробляють більше, ніж національна медіанна зарплата. ***

Наша сильна спрямованість на навчання в галузі означає, що випускники бізнес-шкіл La Trobe є високодоступними. Для тих, хто вже працює в галузі, Майстер бізнес-аналітики надає можливості для підвищення кар'єрного зростання та підвищення зарплат.

Наші випускники пройшли успішну кар'єру в таких компаніях, як:

 • АНЗ
 • НІБ медичне страхування

Випускники бізнес-школи компанії La Trobe працюють у різноманітних ролях, у тому числі:

 • консультант з аналітики
 • бізнес-аналітик
 • аналітик даних
 • клієнт-аналітик (роздрібна торгівля, лояльність, стратегія тощо)
 • аналітик процесу

Спеціалісти з аналітики дуже затребувані в різних галузях промисловості, включаючи:

 • банківська справа та інвестиції
 • розваги
 • здоров'я (наприклад, страхування)
 • роздрібна торгівля (наприклад, супермаркети, мода)
 • Це

Опис курсу

Майстер ділової аналітики є спеціалізованим ступенем, який має на меті забезпечити студентів відповідними аналітичними даними та діловими навичками для вирішення складних проблем сучасного бізнесу. Курс є мультидисциплінарним, спираючись на знання та навички у бізнесі, статистиці, інформатиці та м'яких особистих навичках, таких як комунікація та критичне мислення. Курс охоплює фундаментальні та передові бізнес-аналітики, використовуючи інструменти державної індустрії, щоб показати справу із застосуванням знань та навичок на практиці. Курс буде також мати сильну присутність галузі, щоб студенти були в курсі новітнього розвитку в цій галузі.

Виберіть "Магістр спортивної аналітики" в La Trobe

Спортивні організації по всьому світу використовують високотехнологічні технології моніторингу та розширені статистичні дані, щоб отримати конкурентну перевагу. Щотижня створюються мільйони точок даних, і фахівці, які можуть інтерпретувати ці дані, все більше затребувані.

Майстер спорту Analytics La Trobe був створений для реагування на цей попит. Запустіть вашу кар'єру у $ 1,5 трлн світової індустрії * і керуйте наступною епохою змагального спорту. Цей курс був розроблений в тісній консультації з провідними спортивними клубами та спортивними технологічними компаніями, щоб підготувати вас до майбутнього цієї швидко зростаючої професії.

Ви дізнаєтеся основні методи спортивної аналітики, які допоможуть вам продемонструвати стратегію, набір та продуктивність, використовуючи методи візуалізації даних, викладені в сучасних VisLabs La Trobe.

Ви отримаєте вдосконалені навички в галузі зберігання та аналізу даних, а спеціаліст зосереджує увагу на вмісті елітного спорту завдяки експертній підтримці вчених та професіоналів компанії La Trobe. Ви застосуєте теорію на практиці за допомогою живих проектів та реальних ситуаційних досліджень, наданих нашими партнерами у галузі:

 • Карлтон ФК
 • Мельбурн Сіті ФК
 • Катапульта
 • Оптус

Карєрні можливості

Програма Master of Sports Analytics була розроблена з урахуванням різних навчальних та робочих навчальних програм. Завдяки своїм навичкам у роботі з великими наборами даних ви матимете різницю в елітному спорті в таких областях, як:

 • аналіз продуктивності
 • тренувальне навантаження управління
 • попередження травматизму
 • тактичні стратегії
 • вербування гравця
 • розвиток технологій
 • дослідження
 • ідентифікація талантів
 • сила і кондиціонування.

Майстер спорту La Trobe Analytics Analytics забезпечить вас навичками та досвідом в області наукових даних, які можуть бути застосовані за винятком спортивних показників. Випускники матимуть необхідні навички з вивчення даних, необхідні для альтернативної кар'єри в галузях, включаючи:

 • спортивні медіа
 • фантастичні ліги
 • здоров'я
 • ігровий процес
 • фінанси
 • роздрібна торгівля.

Опис Курсу

Майстер спорту Analytics - 1,5-річна градація для тих, хто прагне покращити свої знання та вміння збирати, керувати, аналізувати та представляти великі набори даних, отримані у спорті. Курс спрямований на підготовку випускників до ролей у галузі спортивної аналітики і може представляти значний інтерес для нині працюючих професіоналів у галузі спорту та фізичних вправ, що прагнуть отримати формальну освіту та кваліфікацію у цій галузі. Місцеві студенти можуть вибрати для зарахування як на денну, так і на часткову.

Вимоги до кандидатів

Мінімальні вимоги для вступників

Мінімальна вимога запис успішного завершення австралійської ступінь бакалавра (або еквівалент). До навчання розроблені на основі відповідного досвіду роботи або професійної акредитації, де вона вважається бути не менше еквівалента, котрий отримують через ступінь бакалавра, можуть бути розглянуті. Під час подання заявки заявникові Університет розглядає цілий ряд факторів, щоб визначити, чи заявник продемонстрував здатність працювати на рівні магістра, включаючи академічну збірну, вміння володіти англійською мовою та / або досвід роботи.

Мінімальні розширені постійні вимоги

Кандидати, які продемонстрували попереднє навчання у вигляді ступеня австралійського бакалавра, або ступінь, визнана еквівалентом університету La Trobe, і мають відповідний досвід роботи в бізнесі або ролі, пов'язані з даними, можуть претендувати на підвищення кваліфікації. Суб'єкти, які отримали просунуті позиції, будуть визначатися академічним оцінювачем та у кожному окремому випадку. Узяти пропозицію про передовсім позицію заявника, Університет може розглянути ряд факторів, включаючи вміння володіти англійською мовою, навчальну історію та / або досвід роботи. Кандидати з продемонстрованим попереднім навчанням можуть подати заявку на просунуті позиції для BUS5BIM, BUS5SBF, BUS5SMM та BUS5IAF.

Вимоги до ступеня

Майстер ділової аналітики - це дворічна програма повного дня (або еквівалент, що закінчується за сумізний час), вивчається англійською мовою, що вимагає успішного завершення 240 кредитних очок навчання. Програма складається з курсової роботи та може включати незначну дисертацію, якщо студенти вирішили закінчити спеціалізацію з використанням чотирьох факультативних курсів. Мета цього курсу полягає в тому, щоб забезпечити підготовку фахівців з бізнес-аналітики за профілем IAPA (Інститут аналітиків професіоналів Австралії).

 • Всі дисципліни коштують 15 балів.
 • Предмети вказуються в бажаному порядку навчання. Ви повинні заповнити всі предметні предмети перед початком вступного курсу або факультативного курсу.
 • Цей ступінь призначений для завершення протягом двох років навчання в повному обсязі або за сумісництвом еквівалент для непріоритетних студентів.

Примітка:

 • LTU0AIM є предметом не для кредиту, який студенти повинні заповнити на початку їх першого семестру. Предмет призначений для поглиблення знань та обізнаності студентів щодо питань академічної цілісності.
Останнє оновлення Вер 2017

Про навчальний заклад

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Univ ... Детальніше

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Universities in Victoria, one of the top dozen nationally and one of the top 300 internationally. Згорнути
Мельбурн , Бендіго , Олбері , Мельбурн , Мілдура , Шеппартон , Сідней + 6 Більше Менше