майстер бухгалтерського обліку (професійна практика)

Загальні відомості

Доступних місць: 12

Опис програми

Майстер бухгалтерського обліку (професійна практика)

Місцезнаходження:

  • ХДС Мельбурн
  • ХДС Сідней
  • Касуаріна Кампус
  • Екстернат

Випускники курсів ступеня, ніж інші бухгалтерського обліку може пізніше захочете поліпшити свої навички управління або стати професійним бухгалтерам шляхом проведення курсу перетворення, такі як цей MACPP. Курс конверсії дозволяє випускникам з не-бухгалтерського обліку або обліку часткових шарів, щоб задовольнити академічні вимоги для членства ВМС Австралії, Інституту дипломованих бухгалтерів в Австралії та Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів Великобританії. Курс спрямований на сучасного знання та навички, необхідні для практики в якості державної чи дипломованим бухгалтером; ефективне управління; підзвітності та контролю; та ефективного прийняття рішень для фінансового успіху.

Дослідження, проведені у майстер бухгалтерського обліку (професійної практики) забезпечить технічні та концептуальні навички, необхідні, щоб стати компетентним бухгалтером, і розвивати здібності учнів аналізувати, критикувати і синтезувати різні бухгалтерського обліку та відповідних принципів, методів і прийомів. Навички та знання, отримані з цього, звичайно, буде готувати студентів до ефективні менеджери і фінансові аналітики. Випускники знаходять роботу в якості бухгалтерів, фінансових аналітиків, і може збільшити рекламні можливості в своїх існуючих професій.

Курс також дає можливість для професійного практичного досвіду та / або досліджень та підготовки кадрів у бізнес-комунікацій.

Професійні розміщення Практика обмежені і не можуть бути доступні в кожному штаті і території. Студенти несуть відповідальність за свої власні механізми проїзд та проживання і задоволення всіх пов'язаних витрат.

Студенти, які бажають зробити одиниць професійної практики повинні спочатку провести попередню співбесіду з главою школи. Будь ласка, будьте в курсі одиниці професійної практики не будуть введені в Сіднеї ХДС до 2015 року.

Вимоги до вступників

Південній Австралії Вища Прийом центр (SATAC) приймає і обробляє заявки на допуск для Чарльз Дарвін університет Вища освіта майбутніх студентів. Якщо ви зацікавлені в застосуванні для вищої освіти курсових бакалавра або аспірантурі, перевірте наступну інформацію про застосування до Чарльза Дарвіна університету.

Успішне завершення визнаної бакалаврату в будь-якої дисципліни.

Заявники, які повною мірою задовольняють вимогам вступу бухгалтерського обліку професійних органів в їх першого ступеня не мають права на в'їзд. Заявники, які, можливо, частково задоволені вимоги вступу бухгалтерського обліку професійних органів в їх першого ступеня, повинні мати кваліфікацію, оцінювані ВМС Австралії або Інституту дипломованих бухгалтерів в Австралії, щоб забезпечити, що вони будуть виходити з академічної кваліфікації, необхідної для акредитації австралійські органи професійних бухгалтерських.


Останнє оновлення Вер 2015

Про навчальний заклад

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely ac ... Детальніше

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely across an area, one–fifth the land mass of Australia, with little educational resources to speak of, turn those possibilities into a reality?By creating a study environment where the freedom exists for people to evolve their lives.Today this environment is captured at Charles Darwin University (CDU). Згорнути
Дарвін , Дарвін , Дарвін , Дарвін , Дарвін , Дарвін , Дарвін , Дарвін , Дарвін , Дарвін , Сідней , Мельбурн + 11 Більше Менше