майстер англійською мовою

Загальні відомості

Доступних місць: 30

Опис програми

Суб'єкт англійської мови один з найбільш широкомасштабних навчальних предметів, пропонованих в університеті. Хоча основна увага приділяється літературі, природа англійської літератури піддає студентів мислити в інших сферах історії, політики, філософії та багато іншого.

Це робить Великобританію, з його всесвітньо відомою системою освіти, одне з кращих місць в світі для вивчення такого міждисциплінарного предмета. Ще один кайф для англійських студентів літератури, характерних для Великобританії, є знання того, що багато хто з авторів, що вивчаються в класі були не тільки з Великобританії, але часто все ще є залишки по всій країні для студентів, щоб відвідати, такі як вдома Джейн Остін , сестри Бронте, Шекспір, Томас Харді, Вордсворта і так багато більше.

На університетському рівні, студенти можуть розраховувати на огляд англійської літератури, починаючи від середньовічного до двадцяти першого століття. Студенти матимуть можливість вибрати додаткові модулі (класи) поряд з необхідними основними модулями, що дозволить їм зосередитися на певних областях, що представляє інтересу, такі як вікторіанська література, творчість, американська література, готична література, дитячу література, Шекспір, і багато іншого. В Англії та Уельсі ступінь буде складатися з трьох років навчання; в Шотландії ступінь чотири роки. У першому випадку, студенти можуть розраховувати зайняти драек навантаження основних класів перший рік, поступово додаючи більше додаткових модулів у міру просування років, і вони дізнаються свої власні області, що представляють найбільший інтерес. Студенти, як правило, написати дисертацію в третій рік, хоча деякі університети мають можливість взяти додаткові заняття замість цього. У Шотландії структура буде схожа, але студенти матимуть можливість для основного / неповнолітнього або подвійного майора. Хоча, по-різному в США, можливість для цього доступна тільки якщо університет спарені два разом, такі як англійська мова та історія, англійська мова та іноземна мова, англійська та кіно, і т.д.

На студентів післявузівської рівні проведе один рік завершення програми магістра. магістерські програми англійською мовою пропонують студенту вибір з різних шляхів, які, як правило, охоплюють в основному в областях, що представляє інтересу в англійській літературі, такі як ренесансні дослідження, вікторіанські дослідження, кіно, американські дослідження, критична теорія, і багато інших. Коли студент вибирає один з цих шляхів, його основна навчальна програма буде зосереджена на цій області, що представляє інтерес, але він також буде мати можливість адаптувати програму ще більш конкретно відповідають його інтереси за допомогою додаткових модулів на вибір в обох семестрів 1 і 2. Семестр 3 (як правило, з травня по вересень) буде використовуватися для запису остаточного дисертацію.

Англійські випускники можуть піти на багато різні carreers. Деякі з них будуть продовжувати до PhD, інші підуть у навчальних, засобів масової інформації та кіно, комунікації, журналістики, редакторської роботи, і багато іншого.

Останнє оновлення Бер 2017

Про навчальний заклад

Since 2004, Across The Pond has been providing student advice and guidance to US students looking to study at some of the top UK universities. Our focus on individual attention and our unique approach ... Детальніше

Since 2004, Across The Pond has been providing student advice and guidance to US students looking to study at some of the top UK universities. Our focus on individual attention and our unique approach to student recruitment is inspired by the first-hand experiences of international study, educational research and career mentoring that the Across The Pond founders and wider team have had. Згорнути
Абердін , Белфаст , Брайтон , Кентербері , Кардіфф , Честер , Cirencester , Колчестер , Едінбург , Епсом , Ексетер , Фолмаут , Фарнхем , Глазго , Гілдфорд , Хаддерсфілд , Лідс , Лестер , Лінкольн , Ліверпуль , Лондон , Лафборо , Манчестер , Ньюкасл-апон-Тайн , Норвіч , Ноттінгем , Оксфорд , Читання , Рочестер , Шеффілд + 29 Більше Менше