магістр природничих наук інформатика - комп'ютерні системи та мережі

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Факультет електроніки та інформаційних технологій

Факультет електроніки та інформаційних технологій пропонує наступні програми, що проводяться на англійській мові:

Магістр наук в галузі машинобудування

2-річні програми магістратури в області:

  • Інформатика
  • Зв'язок

Ці програми вимагають курсових робіт в одній спеціалізації і дисертації підготовки. Кожне поле навчання має свою спеціалізацію: Комп'ютерні системи та мережі (CSN) пов'язана з обчислювальної техніки, тоді як сфера телекомунікацій має свою спеціалізацію під тією ж назвою (Telecommunications - TCM).

Кожен студент працює з керівником від кафедри. Професор допомагає з планом студент академічної програми курсових робіт, сумісного з вимогами ступеня і освітніх цілей студента. Консультант також контролює дослідження та підготовку дисертації. Дисертація на основі науково-дослідного проекту, який включає в себе частково вихідний матеріал.

Комп'ютерні системи та мережі (CSN)

Випускники спеціалізації комп'ютерних систем і мереж матимуть комплексні кваліфікації в галузі основ інформатики, у тому числі базові знання обробки інформації, а також області алгоритмів і моделювання системи. Вони володіють у програмуванні і вправні у використанні комп'ютерних засобів. Вони самостійні у плануванні, реалізації та верифікації складних комп'ютерних проектів. Їх знання дозволяє швидко адаптації до швидко змінного навколишнього середовища. Залежно від кінцевого профілювання, випускники добре підготовлені для науково-дослідної роботи, для проектування, впровадження та експлуатації комп'ютерних систем та цифрової техніки, розробки програмного забезпечення та адміністрування комп'ютерних систем і мереж, а також впровадження систем безпеки.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

It is ourgreat pleasure to welcome you to the Warsaw University of Technology (WUT) – a technical research university with traditions in education dating back to the 19thcentury. It is a forward-think ... Детальніше

It is ourgreat pleasure to welcome you to the Warsaw University of Technology (WUT) – a technical research university with traditions in education dating back to the 19thcentury. It is a forward-thinking institution where high-quality education meets world-class research and innovation. Згорнути