магістр податкового обліку

Загальні відомості

Опис програми

Магістр податкового обліку

Працюючи на федеральному рівні, для великої корпорації або як персональний бухгалтер, податковий облік є одним з найбільш швидко змінюваних сфер бізнесу. Програма магістра податкового обліку набуває багатовимірного підходу до навчання сучасного податкового спеціаліста. Програма розробляє систему оподаткування та існуючі між ними взаємозв'язки з теорією бухгалтерського обліку, знаннями законодавства, пов'язаними з оподаткуванням, та інструментами, необхідними для дослідження та комунікації в сфері оподаткування. Випускники готові досліджувати податкові, юридичні та бухгалтерські бази даних, пов'язані з податковими проблемами та приймати рішення щодо оподаткування. Використовуючи їх всебічні знання з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, випускники Мандерсона завжди виходять вперед.

Обов'язкові курси

Студенти повинні заповнити мінімум 31 годину затвердженої курсової роботи за винятком ступеня бакалавра. Принаймні 18 з цих годин повинні бути курсові в основному полі. Мінімум 24 години потрібно приймати в курсах, відкритих тільки для аспірантів, а 15 з них повинні бути в курсах з бухгалтерського обліку та оподаткування в Університеті штату Алабама . Студенти також повинні заповнити державний та некомерційний облік , або до вступу в програму або в рамках програми MTA.


передумови

Ми вітаємо заяву від усіх спеціальностей бакалаврату та всіх рівнів досвіду роботи. Ми прагнемо, щоб визнати різні групи студентів з унікальним досвідом, досвідом і цілями. Таким чином, не існує будь-яких конкретних передумов класу для програм Manderson. Наші передумови мало, але наші очікування багатьох, в тому числі прагнення до досконалості, суворе переслідування цілей, інноваційний розум і рішучість бути на передньому краї, що є поточною і актуальною для сучасного підприємства.


Досвід роботи

Досвід важливий для динаміки навчального середовища Мандерсона. Як правило, більш ніж на 60% від кожного класу вступу має значний досвід попередньої роботи. Програма також має нішу групу приблизно 40% високі досягають студенти з невеликим досвідом або без досвіду попередньої роботи. Незалежно від вашого попереднього досвіду роботи, Manderson дає вам досвід на майбутнє.


додаток

Інтернет додатків.


Формулювання мети / Намір Есе

У вас є можливість в електронному вигляді уявити своє есе після закінчення вашого інтернет-додатки. Це є найбільш ефективним засобом представлення есе. Формулювання цілей перетворили в цифровому вигляді повинні бути представлені в центрі додатки випускника.


Офіційний GMAT або GRE результати

Програми Manderson приймають або Admission Test Graduate Management (GMAT) або Graduate Record Examination (GRE). Кандидати повинні приймати або іспит і вимагати, щоб оцінки представляються в електронному вигляді в Університеті штату Алабама, який може бути зроблено відразу ж після завершення іспиту. Ми приймаємо тільки офіційні звіти оцінки від ETS або Pearson VUE, які менш ніж за п'ять років. Офіційні результати повинні бути отримані перш ніж ми зможемо оцінити додаток.


Офіційний Бакалаврат Стенограма

Офіс Вищої школи вимагає два офіційних стенограм від кожної установи студентів, які ви відвідали. Навіть якщо ви були / є магістрант UA, ви все одно повинні представити два офіційних стенограм, перш ніж ваш файл може бути переглянуто. Реєстратор повинен підписати через друк на зворотному боці кожного транскрипта конверта.


Збори

Мито в розмірі $ 250,00 накладатиметься на кожну аспірантуру прийнято. Плата технології бізнес-школа оцінюється в розмірі $ 11 за годину кредиту. Інші збори (парковка, медичні послуги для студентів, житло тощо) не входять до цієї оцінки.

Студенти, які навчаються в "Консалтинговій консалтинговій компанії", зобов'язані реєструватися на класі, що пропонується в тимчасовому терміні (три тижні від весняного семестру до літньої практики).


Денне навчання для аспірантів становить 9-15 годин на один регулярний семестр. Плата перевантаження оцінюються для кожного кредитного години понад графіка навчання повного робочого дня.стипендії

Всі кандидати прийому автоматично вважаються для всіх наявних нагород, з присудженням рішення, засновані на перевагах кожної програми. Ніякі додаткові форми або додатки не потрібно. Студенти, чиї заявки приймаються на початку прийому заявці терміну від 5 січня або не пізніше 15 лютого пріоритетного прийому терміну, мають найбільші шанси на отримання фінансової допомоги в рамках програми Manderson. Manderson послідовно нагороди принаймні, 50 відсотків наших студентів з деяким типом стипендій, стипендій або асистента.

Останнє оновлення Вер 2017

Про навчальний заклад

Мандерсон Вища школа бізнесу пропонує нашим студентам конкурентну перевагу на конкурентному ринку. Більш ніж коли-небудь, фахівці див. практичній основі диплом про вищу освіту в якості попередньої умо ... Детальніше

Мандерсон Вища школа бізнесу пропонує нашим студентам конкурентну перевагу на конкурентному ринку. Більш ніж коли-небудь, фахівці див. практичній основі диплом про вищу освіту в якості попередньої умови для кращого кар'єру і конкурентна перевага. Як наш випускник школи продовжує Excel на національному рівні, ми залучаємо найкращих і найрозумніших студентів. Це безпрограшна ситуація для Мандерсон і наші студенти. Згорнути