магістр менеджменту за спеціальністю в бізнесі (mmgt)

Загальні відомості

Опис програми

Майстер управління знаходиться в 15-місячна програма курсових ступінь магістра спрямована на надання Вам практичні навички та мереж для підтримки Вашого успішного вступу в управлінні бізнесом орієнтованої кар'єру з МСП до великих корпорацій.

Перспективи кар'єрного росту

Розроблений, щоб підвищити цінність будь-якого ступеня бакалавра, магістра в галузі управління підготує вас до кар'єри в загальному бізнесі. Випускники можуть знайти роботу в широкому діапазоні позицій в роздріб, виробничих або сервісних галузях.

Структура ступенів

Майстер управління зі спеціалізацією в галузі бізнесу є 15-місяць, 180-точка Програма навчався протягом п'яти кварталів. Ви будете вивчати основні бізнес-курси, перш ніж переходити до вивчення бізнес-спеціалізація навчальної програми.

Ви також завершити чотири професійні модулів розвитку в якості важливого компонента вашої ступеня. Це надасть Вам професійних навичок, які вам потрібно буде підвищити ваші можливості працевлаштування та успіх у світі бізнесу.

Академічні вимоги

Щоб отримати запис, яку ви повинні будете завершили ступінь бакалавра від визнаного університету або університету з еквівалентом принаймні середнього Нова Зеландія B в найбільш просунутих курсів. Це може бути або ступінь у галузі ділового * або неробочий ступеня у відповідній дисципліні, таких як мистецтво, техніки, технології, чи науки.

При оцінці додатки ми будемо брати до уваги рейтинг закладу, в якому ви закінчили свій ступінь бакалавра, а також оцінки досягнутих у відповідних суб'єктів.

  • Кандидати, які закінчили просунутий курс (и) в ступені бакалавра, які вважаються по суті, аналогічна курсів в цій програмі будуть необхідні для завершення заміни курс (и). Консультації надаватимуться студентам на індивідуальній основі до випадку.

Англійська вимоги

Наші програми Бізнес Майстри вчать повністю англійською мовою. Тому ви повинні бути в змозі зрозуміти, говорити і писати по-англійськи.

Щоб мати право на вхід, іноземні студенти повинні досягти: - Академічний IELTS 6.5, без будь-яких групи менше, ніж 6,0, або; - TOEFL (паперових) 575 (TWE 4,5), або; - TOEFL (на базі Інтернету) 90 (написано 21), або; - Фонд сертифікат на англійській мові для академічних цілей (FCertEAP) B-.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Auckland is a comprehensive university of 40,000 students, offering undergraduate, postgraduate and doctoral programmes across a wide range of disciplines.

The University of Auckland is a comprehensive university of 40,000 students, offering undergraduate, postgraduate and doctoral programmes across a wide range of disciplines. Згорнути