магістра наук ETH вже в кількісному фінанси

Загальні відомості

Опис програми

Загальний опис

Програма поєднує в собі високий рівень академічного викладання та наукових досліджень в кількісному фінансів з проблемами, взяті безпосередньо з приватного банківського і фінансового сектора. Особливістю програми є поєднання лекцій з фінансової економіки з лекціями з математичних методів у галузі фінансів (теорія ймовірностей, статистика, чисельний аналіз).

Навчальний план містить обов'язкові курси присвячені теорії, концепції і методи управління корпоративних фінансів, фінансові ринки, фінансова економіка, Похідні інструменти та фінансовий інжиніринг, фінансовий економетрики і математичних методів фінансів; далі кожен учасник може стежити спеціалізовані курси з області управління ризиками і керування активами. Нарешті, потрібно магістерської служить для забезпечення здатності випускників зробити автономну роботу scientifc для вирішення відповідної проблеми для фінансового співтовариства.

Вхід: Прийом до магістра в галузі фінансів Програма заснована на успішному закінченні ступінь бакалавра, залежно від їх кваліфікації заявників може бути запропоновано пройти спеціалізоване інтерв'ю охоплюють теми з основи теорії ймовірності та / або Основи корпоративних фінансів до остаточного прийому .

Основні можливості

Світового класу факультету: магістра в галузі кількісного фінансів привілейованих спиратися на видатну здатність в економіці, бізнесі та емпіричних методів. Університету економіки департаменту Цюріха займає перше місце в німецьких регіонах говорити і є одним з головних у всьому світі.

Інноваційний, орієнтованих на якість програми: ми науково-орієнтованих установа, яка поєднує в собі теорію з акцентом на передній край емпіричних методів. Унікальний, міждисциплінарної програми відповідає найвищим стандартам якості і готує студентів для широкого спектра можливостей для кар'єрного росту в багатонаціональних організаціях, економічні інститути, і наукові кола, зокрема.

Міжнародне світогляд: Магістр наук в області кількісного фінансів у відповідь на зростаючі потреби бізнесу міжнародно доглянуті талант і озброює студентів з інструментами для реалізації складних вимог все більш глобалізованої економіки. Наші професори принести в клас багатство міжнародного досвіду. Студенти також надходити з різних країн. Деякі курси Майстер Progam викладаються англійською мовою. Знання німецької мови є обов'язковою вимогою.

Місто Цюріх: Протягом багатьох років, Цюріх входить до числа міст світу з найвищою якістю життя. Місто пропонує безліч різноманітних культурних і розважальних заходах, і відмінна мережа громадського транспорту. Цюріх є міжнародний місто з приємним розмір (населення 340,000) і легко впізнати. Цюріх є приємним місцем, щоб отримати Master. Його великий університетського співтовариства і спеціалізації в економічних дослідженнях зробили великий європейський центр знань.

Останнє оновлення Жов 2011

Про навчальний заклад

We, the Faculty of Economics at University of Zurich, are the leading Business Administration and Economics Faculty in Switzerland and belong to the best Business Administration and Economics Facultie ... Детальніше

We, the Faculty of Economics at University of Zurich, are the leading Business Administration and Economics Faculty in Switzerland and belong to the best Business Administration and Economics Faculties in Europe. Згорнути