магістра в галузі міжнародного бухгалтерського обліку і фінансів

Загальні відомості

Доступних місць: 5

Опис програми

Чому цей курс?

Програма призначена для випускників, що бажають розширити свої попереднє дослідження бухгалтерського обліку або для тих, які вже працюють в області бухгалтерського обліку або фінансів.

Курс дає вам міжнародну перспективу з теорії та практиці бухгалтерського обліку. Ви будете вивчати ринки фінансового управління та цінних паперів. Там це особливу увагу на русі до гармонізації з міжнародними стандартами бухгалтерського обліку та вплив з провідних нормативних влади.

Курс забезпечує:

 • міжнародна перспектива на бухгалтерських теорій доходів і вартості
 • критичне розуміння міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та їх реалізації
 • Чітке розуміння фінансової теорії та аналізу
 • оцінка характеру і функціонування фінансових ринків та інститутів
 • здатність застосовувати аналітичні методи в практиці

Ви будете вивчати

Вчив компонент курсу розглядається в перших двох семестрів. Основні модулі включають в себе принципи фінансів та бухгалтерського обліку та фінансового аналізу. Факультативні модулі включають в себе Розширений корпоративних фінансів та додатків Розширений облік.

Дослідницький проект буде займати третє (літо) семестр.

Ви будете оцінювати на вашу здатність вибирати і застосовувати відповідні теорії та методи дослідження. Ця робота може бути пов'язана з питання, порушеного або розв'язуваної задачі для наймача.

Дисертація або три науково-дослідні проекти (тільки MSc)

Ви будете працювати на будь-якому серії дослідницьких проектів або дисертації, підтримуваних за допомогою наукового керівника. Ви можете вибрати тему з широкого спектру питань, які охоплюються в програмі.

Ви будете оцінювати на вашу здатність вибирати і застосовувати відповідні теорії та методи дослідження. Ця робота може бути пов'язана з питання, порушеного або розв'язуваної задачі для наймача.

Засоби

Нагородами бізнес-школа Стратклайд є одним з найбільших установ такого роду в Європі. У нас близько 200 викладачів і більше 3000 студентів-очників.

Відділи і підрозділи працюють спеціалізовані разом, щоб забезпечити динамічний, повністю округлі і різноманітну програму спеціаліста та міждисциплінарні курси для аспірантів.

Магістр міжнародного бухгалтерського обліку і фінансів був прийнятий в програму розпізнавання CFA Institute університету. Цей статус надається установ, ступінь яких програма (и) включають щонайменше, 70% від CFA Програма Кандидатів Зводу знань (CBOK), які забезпечують студентів з твердої заземлення в CBOK і позиціонує їх добре сидіти на іспити CFA.

вимоги до вступників

 • диплом з відзнакою (верхня другого класу кращим), або еквівалент, в області бухгалтерського обліку, економіки, бізнес-досліджень, математика, статистика, або обчислення.
 • для студентів, чия рідна мова не є англійською, отримати більш детальну інформацію про вимоги англійської мови для навчання в Стратклайде
 • Ви також повинні мати можливість бути присутнім на вступних сесій в середині вересня 2017 року

Pre-Masters курс підготовки

Програма Pre-Masters є підготовчий курс для іноземних студентів (Не EU / UK), які не відповідають вимогам для отримання ступеня магістра в Університеті Стратклайд. Програма Pre-Masters забезпечує розвиток цілого ряду варіантів градусів.

Щоб дізнатися більше про курси та можливості на пропозицію візиту isc.strath.ac.uk або зателефонуйте сьогодні по телефону +44 (0) 1273 339333 і обговорити своє майбутнє освіту. Ви також можете заповнити онлайн-заявку. Щоб задати питання, будь ласка, заповніть форму запиту і поговорити з одним з наших багатомовному прийому студентів Advisers сьогодні.

Кар'єра

Цей курс підходить для тих, хто збирається розвивати свою кар'єру в області фінансів, в широкому сенсі, як:

 • корпоративні фінанси
 • аналіз безпеки
 • управління портфелем цінних паперів
 • опціони і ф'ючерси
 • управління казначейства
 • функціонування фінансових інститутів і ринків
 • фінансове рішення, приймаючи в державному секторі
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwi ... Детальніше

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwide to be triple accredited, holding accreditation from the international bodies, AMBA, AACSB and EQUIS. Згорнути
Глазго , Афіни , Цюрих , Сінгапур , Дар-ес-Салам , Манама , Куала-Лумпур , Пелюстка Джая , Мускат , Мускат , Дубай , Абу-Дабі , Мілан , Мюнхен , Пекін , Тулуза + 15 Більше Менше