Виберіть дизайн компанії Kingston: Продукти харчування й Space & Креатив Економіка М.А.

Це МА являє собою інтенсивний, спільні майстри курс, який поєднує в собі творчі здібності продукту і просторового дизайну з твердої бізнес ноу-хау, щоб отримати ваші ідеї та інновації від землі. Він підходить як для тих, хто до сих пір працюю в цій галузі, і тих, хто хотів би розвивати кар'єру в продукті або просторового дизайну.

Що ви будете вчитися?

Ви відточити свої навички в якості дизайнера на факультеті мистецтв і дизайну та архітектури, і ви дізнаєтеся, як співпрацювати і вести бізнес в Kingston Business School. До кінця курсу, ви будете мати можливість розвиватися, ринкові і тангажу ідеї.

Це MA є крос-викладацький склад, міждисциплінарний і дуже практично. Ви навчитеся думати в 3D, а також аналізувати поточні ділові і творчі пейзажі.

Оцінка

Поєднання роботи проекту та формальних оцінок, в тому числі есе, тематичні дослідження, доповіді та презентації, плюс остаточного дослідницького проекту Personal (не більше 12000 слів).

Навіщо вивчати курс креативної економіки?

Наші майстри креативної економіки курси дають вам можливість отримати широкий спектр знань і досвіду, в тому числі:

 • Посилення підприємницьких навичок - сприяти створенню стартапів і ідей питч реальних промислових босів в "Драконів Den", а також відвідати широкий спектр приватного підприємництва.
 • Кисть на практичні навички на робочих місцях, таких як проведення збору даних, аналізу і синопсис.
 • Наші студенти приїжджають з усього світу, щоб вчитися на творчих курсах економіки Кінгстона, так що ви будете закінчити курс з міжнародною мережею контактів.
 • Відмінний викладацький - керуючий в процесі творчої економіки М. А. був визнаний одним з кращих майстрів підприємництва в світі з боку Eduniversal майстрів рейтингу 2015/16, і Kingston Business School є одним з усього лише кілька з 120 британських бізнес-шкіл, щоб бути нагороджений «відмінно» рейтинг за його якість викладання за освітою Рада з фінансування вищої.
 • Регулярні візити галузевих експертів і підприємців, екскурсії на приватного підприємництва і подій, які з'єднують творчу індустрію до місцевого співтовариства і дати вам цінну мережу.
 • Студенти можуть додати дослідження в престижному університеті Бостона в своїй програмі та отримати подвійну ступінь магістра.
 • Kingston Business School приєднався до елітної групи глобальних інститутів, удостоєним престижної міжнародної акредитації в AACSB (Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу). Відмінною рисою передового досвіду в області бізнес-освіти, акредитація був зароблений лише на 5 відсотків світових бізнес-шкіл.

структура курсу

Зверніть увагу, що це орієнтовний перелік модулів і не призначена в якості остаточного списку.

Для основних модулів, ви будете вчитися зі студентами з усіх творчих програм галузей. Для спеціалізованих модулів, ви будете вчитися разом зі студентами співробітник продукту і простору.

Основні модулі

 • Відображення креативної економіки
 • Проведення спільної творчості
 • Дизайн мислення для підприємців-початківців
 • Особисті дослідження / збільшуючись Insights

спеціалізовані модулі

 • проектування Дослідження
 • творчі Ф'ючерс

вчити мову

Ви будете мати можливість вивчати іноземну мову, безкоштовно, під час перебування в університеті в рамках мовної схеми Kingston. Опції в даний час включають: арабська, французька, німецька, італійська, японська, китайська, португальська, російська та іспанська.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 66 інших курсів в Kingston University London »

Цей курс Кампус засновані
Duration
1 - 2 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
8,200 GBP
Будинок і Європейський союз: MA повний робочий день £ 8200 / Overseas (НЕ ЄС): MA повний робочий день £ 13300
За розташуванням
За датою