Японія

Навчання в Японії

Вища освіта в Японії

Японські вищих навчальних закладів входять університети, коледжах і коледжах технологій, однак, єдина нагорода університетів бакалавра, магістра, доктора і професійні ступеня. Більше 70 відсотків випускників середніх шкіл отримати відповідну вищу освіту.

 

Чому варто вчитися в Японії?

Японських шкіл мають надзвичайно високі освітні стандарти і є одними з світових лідерів у стані найсучаснішої технології і наукові дослідження. На додаток до технічних Проникливість, японські університети також високо цінується в інших академічних дисциплін, таких як політологія. Тринадцять університетах в даний час пропонують програми, що викладаються англійською мовою.

Японія надзвичайно відкрита для іноземних студентів, більше 130 000 іноземних студентів навчатися в країні з кожним роком.Японія планує більш ніж удвічі збільшити число іноземних студентів до 2020 року в частині, пропонуючи більше програм англійською мовою.


Університети в Японії

Японія має 618 університетів випускників програми. Ці університети діляться на три категорії:

  • 86 національних університетів
  • 75 державних університетів організувати до місцевих органів
  • 457 приватних університетів


Японські університети є одними з кращих в світі, з 13 школами в 400 найкращих у світі, за даними 2012-2013 Times Higher Education World University Rankings.

 

Плата за навчання і Тривалість програми

Вартість навчання для магістерських програм триває приблизно з $ 9000 (США) до $ 15000 (США) на рік. Японський уряд і японські університети обидва надають багато можливостей для стипендій і кредитів. Магістерські програми зазвичай тривають протягом двох років, проте, студенти, які не володіють японською можливо, доведеться витратити 1-2 роки вивчення мови до вступу до магістратури вчили на японській мові. Підготовчі класи мовою доступні на 66 приватних університетах і коледжах.

 

Є кілька видів міжнародних студентів в Японії:

  • Фінансуються з приватних джерел іноземних студентів, які можуть звернутися безпосередньо в японській школі, як тільки вони отримали достатні мовні навички.
  • Студенти, що навчаються у відповідності з японським урядом (Monbukagakusho) Стипендіальна програма; ця програма дуже високі вимоги і тривалим процесом, додатком.
  • Власні спонсоровані урядом студентів. Японія має угоди з низкою країн, щоб допомогти студентам з японським освіти, в тому числі Малайзії, Таїланді, Сінгапурі, Об'єднаних Арабських Еміратів, Кувейту та Узбекистану.

 

Академічний рік

Японський навчальний рік зазвичай триває з квітня по березень. Є правило, два семестри, з першого семестру працює з квітня по вересень, а другий семестр працює з жовтня по березень. Літні канікули, як правило, в кінці липня до кінця серпня, зимову перерву кінця грудня по початок січня і весняні канікули в кінці лютого по початок квітня.

 

Післядипломної можливості

Є багато можливостей для студентів зі ступенем магістра, працювати в галузі досліджень або поведінку після закінчення. У 2010 році близько 8000 іноземних студентів в Японії знайшли роботу в Японії після того, як закінчив. Іноземні студенти повинні мати конкретну пропозицію роботи, перш ніж вони можуть подати заявку на зміну статусу проживання від студента до працевлаштування.

 

Отримання візи

Іноземні студенти повинні мати візу.Студенти, що навчаються в магістратурі, мають право на проживання статус студента коледжу. Студент може звернутися безпосередньо на візу через японське посольство або консульство в країні проживання студента, або навчальний заклад, де студент планує вивчити можуть подати заяву для отримання свідоцтва про право на пільги. Як тільки студент має свідоцтво про право на пільги, вони все одно будуть потрібні для отримання візи зі своєї країни японським посольством або консульством.

На додаток до візи, іноземні студенти повинні зареєструватися як іноземців протягом 90 днів після прибуття до Японії в муніципалітет в районі, де вони проживають. Студенти повинні нести їх картка реєстрації іноземця з ними у всі часи, як тільки вони його отримати.

 

Медичне страхування

Іноземні студенти мають право підписатися на державне медичне страхування, який охоплює близько 70 відсотків від вартості лікування.Крім того, деякі університети мають спеціальні плани медичного страхування для іноземних студентів. Для отримання державного медичного страхування, студенти спочатку потрібно їх картка реєстрації іноземця. Плата за страхування здоров'я Національний залежить від місцевості; абонентську плату в Токіо складає близько ¥ 3500.

 

Чайові

Вклонившись зазвичай використовується як вітання та індикації поваги. Луки з розслабленою луки близько 15 градусів до глибокої луки близько 45 градусів використовуються для вираження глибокої вдячності або вибачення. Бізнес-луки в середині, близько 30 градусів.

Японський спосіб життя включає в себе велику кількість вправ і здорового харчування з великою кількістю свіжих овочів і морепродуктів.

Про Японію

Японія розташована в Східній Азії в Тихому океані. Японії найближчими сусідами є Китай, Північна Корея, Південна Корея і Росія. Японія насправді архіпелаг складається з майже 7000 окремих островів, проте, чотирьох найбільших островів складають майже всі суші країни. Капіталу, Токіо, є одним з найбільших міст світу і оточуючих столичної області є найбільшим в світі, з 30 млн жителів. Японія є одним з промислово розвинених країн, де можна знайти багату історію, різноманітні культурні фестивалі, відмінну кухню, прекрасні сади, величні пейзажі і захоплюючі дух гори, у тому числі гори Фудзі, одним із найбільш упізнаваних світових вершин. Країна також відома галузей, які роблять деякі з високу якість продукції в світі, таких як автомобілі та електроніку.


Клімат

Завдяки різноманітній географії Японії, клімат, широко варіюється в місцях, проте, країна в цілому відчуває чотири сезони. Середня температура в Токіо близько 27 градусів С у серпні і близько 5 градусів С в січні.

 

Культура

Японська культура є різноманітний суміш древніх східних традицій та сучасного західного суспільства. Японія може похвалитися широким спектром культурного самовираження, з буддійських храмів, що нараховує більше 15 століть прекрасно японської порцеляни і красиві відбитки деревини. Крім того, якість японської анімації, поезії, танцю, музики і визнані в усьому світі.

 

Прожитковий мінімум

Середньомісячна вартість для міжнародних студентів жити в Японії становить близько ¥ 87000 (близько $ 925 США), за винятком навчання.Малі міста стоять близько ¥ 60 000 на місяць, а великі міста вартістю близько ¥ 100 000 ієн на місяць.

Навчальні заклади

Навчальні заклади та університети в такій країні: Японія

Онлайнові навчальні заклади та університети в такій країні: Японія