Швейцарія

Навчання в Швейцарії

Вища освіта в Швейцарії

Швейцарія має десять "кантональних " університетів, а також двох технологічних інститутів, які вважаються facitlities федеральних вищі освіти. Крім того, численні коледжі поширилися по всій країні, щоб розмістити зростаюче число міжнародних і місцевих студентів. Університетів і коледжів в Швейцарії дотримуватися семестрів, з зимового семестру тривалістю з жовтня по березень і літній семестр триває з квітня по липень.

Існують три основні вчені ступені наведені в Швейцарії: ліцензія, диплом і PhD. Отримання "Lizentiat " і диплом відповідає еквівалентній отримання США Master 'и ступеня. Більшість студентів отримують ліцензії та диплом протягом чотирьох-п'яти років. Студенти повинні заробити ці два градуси, перш ніж вони можуть переслідувати PhD.

Потенційні студенти повинні представити заяву до вищого навчального закладу за власним вибором, в якому детально очікуваних галузі знань. Копії результатів експертизи, автобіографію і будь-який інший ступеня або сертифікатів, які можуть вплинути на прийняття в школи також повинні бути включені в пакет. Після прийняття, студентам необхідно зв'язатися своєї країни 'и посольства Швейцарії для отримання інформації про процедуру вступу Швейцарії. Крім того, всі студенти повинні надати докази він фінансово стійкий під час навчання в швейцарському коледжі чи університеті.

Всі студенти повинні бути державного зразка зрілості або інший сертифікат, який визнається як еквівалент сертифіката зрілості університет, в який вони були прийняті. Крім того, що відмінні оцінки, студенти повинні володіти достатніми знаннями Університету 'и переважно розмовної мови до звернення в цьому університеті.

Після прибуття до Швейцарії, студентам доведеться отримати посвідку на проживання в місцеве відділення поліції. Вони повинні будуть пред'явити дійсний паспорт, лист про зарахування з університету і виписку з банківського рахунку або іншого документа, що підтверджує, що вони мають у своєму розпорядженні достатніми фінансовими засобами в той час як у школі. Цей вид на проживання необхідно буде оновлювати щороку ви відвідуєте швейцарського вузу.


Видатні швейцарських університетів

Популярні університетів в Швейцарії включають в себе:

  • Бернський університет (в основному німецько-говорящих)
  • Женевський університет (в основному франкомовних)
  • Лозаннського університету (французька мова)
  • Швейцарського федерального інституту технології в Цюріху (німецька та англійська мова)

 

Швейцарія також має багато приватних коледжах, прекрасні університети мистецтв і педагогічних університетів, які пропонують диплом, визнаний Швейцарська конференція кантональних міністрів освіти або ЕДК.

Навчання за участь швейцарського університету або коледжу коливається від 2000 швейцарських франків до 8000 швейцарських франків, можливо, і більше в залежності від університету та курсу навчання.

 

Медичне страхування

Кожен проживає в Швейцарії більше трьох місяців повинні нести якусь медичного страхування, будь то швейцарська або визнані іншій країні. Студенти, які прибувають з країн, які пропонують міжнародний охоплення можливо, не доведеться отримувати Швейцарії 'и compulsury медичного страхування.

 

Чому варто вчитися у Швейцарії?

Швейцарія відома своїми інноваційними дослідженнями і розвитком промисловості, з тим студенти прагнуть до основних біотехнології, генетики, фармацевтики та інших передових, здоров'я та лікувально-пов'язаних кар'єри знайдете швейцарського вищої освіти наповнюється виняткових науково-технічних програм. З іншого боку, швейцарці також користується великою повагою за їх фінансову і ділову хватку. Студенти прагнуть продовжити свою кар'єру у фінансовому секторі також виявите, що швейцарські університети надають комплексні програми ступеня для ділових і фінансових спеціальностей.

Про Швейцарії

Офіційно називається швейцарська Федерація, Швейцарія знаходиться в Західній Європі і межує з Італією на заході, Німеччиною на півночі, Ліхтенштейном та Австрією на сході та Францією на заході. Берн є столицею Швейцарії, має виходу до моря країна, яка складається з 26 кантонів або територіальних підрозділів, які злегка відрізняються в уряді адміністративної процедури. Більшість населення Швейцарії 'и (майже вісім мільйонів чоловік) живуть на площі називають плато, де густонаселених міст Женева і Цюріх розташовані.

Швейцарія славиться як один з найбагатших країн у світі. Жителі володіють найбільшою кількістю нефінансових і фінансових активів на одну фізичну особу в порівнянні з будь-якими іншими громадянами в світі. Крім того, Женева і Цюріх незмінно вважають як два міста виставці кращий рівень життя серед всіх інших глобальних міст.Швейцарія 'и стабільної економіки пояснюється його самостійності за рахунок сільського господарства та ефективної виробничої практики, які дозволяють їй експортувати більші обсяги товарів. Інші області, Швейцарії, показує відмінні економічної експертизи є туризм, міжнародна банківська справа, транспорт, біотехнології та дослідження і розробки.

 

Швейцарія 'и клімату

Північній у швейцарських Альпах клімат помірний, але під впливом різних факторів, які висотної пов'язані з впливом вітру і атмосферних умов, що випливають з гір розміщення. Швейцарія 'и середня температура становить близько 50 градусів за Фаренгейтом (10 за Цельсієм), з Rainful кількість коливається від цілих 67 (170 см) дюймів поблизу Лугано і всього за 21 (53 см) дюймів навколо долини Рони.Північ і захід від Альп, жителі відчувають дощова, кілька прохолодним кліматом з температурою залишилися близько 32 градусів за Фаренгейтом (0 за Цельсієм) взимку і 70 градусів за Фаренгейтом (21 за Цельсієм) в районах на південь і південний схід від Альп.

 

Основні факти про Швейцарії

  • Прапор показує білий хрест на яскраво-червоному тлі. Зброя поперечного трохи довше їх ширини.
  • Швейцарський національний гімн, гімн або швейцарський, починається рядком "Променистий в ранковому небі, Господи, я бачу, що ти в ніч ". (Trittst в Morgenrot Дахер, Се 'ICH Dich в Strahlenmeer)
  • Швейцарія зберегла свою власну валюту, швейцарський франк, коли Європа перейшла на євро. Монети одного, п'ять, десять, 20 і 50 сантимів включати інших грошових одиниць. Франки доступні в один, два і п'ять франків. Франк "Notes " увійшла до десятки, 20, 50, 500 і 1000 франків.
  • Швейцарія використовує метричну систему для оцінки мір і ваг
  • Національні свята Новий рік 'и, День праці 1 травня і Різдво. Вознесіння, Страсна п'ятниця, Духів і Пасхальний понеділок вважаються релігійні свята

 

Мови

Тому що Швейцарія межує з декількох різних країнах держава має чотири національних мовах - італійському, німецькому, французькому і Rhaeto-ретороманська. Більшість громадян Швейцарії в основному говорять по-німецьки, а 20 відсотків говорять французькою і вісім відсотків говорять на італійській мові. Численні діалекти унікальні для деяких кантонах існують також.

Навчальні заклади

Навчальні заклади та університети в такій країні: Швейцарія

Онлайнові навчальні заклади та університети в такій країні: Швейцарія