Чеська Республіка

Навчання в Чехії

Чехія може похвалитися найстарішим вищим навчальним закладом в Центральній Європі, Карлів університет. Розташована в Празі, школа була заснована в 1348 році.

Сучасні чеські вищої освіти використовує три структури цикл бакалавра, магістра та доктора наук. Вищі навчальні заклади діляться на університети і не університети. Номери для університетів зазвичай забезпечують тільки ступінь бакалавра, у той час як університети надають навчальні програми на всіх рівнях і ступінь академічних дисциплін.

Чеська Республіка має 26 громадських, 2 державних і 44 приватних закладів вищої освіти. Два державних інститутів спеціалізованих шкіл у веденні Міністерства оборони та Міністерства внутрішніх справ.Взяті разом, школи пропонують магістрів з широкого спектру дисциплін, у тому числі архітектури, історії мистецтва, скульптура, театр, богословські дослідження, машинобудування, інформаційні технології, хімія, фізика, природничі науки, бізнесу, соціальних наук, лісового господарства, освіти і багато інших. Багато приватні установи зосередити увагу на конкретних областях дослідження, таких як бізнес.

 

Чому варто вчитися в Чехії?

Чеська Республіка має давні традиції високої якості освіти та наукових досліджень, зокрема в галузях науки, техніки і медицини. Іноземні студенти знайдуть сприятливе середовище, в даний час більше 37 000 іноземних студентів навчаються в чеських школах.

Багато програм в даний час пропонуються англійською та іншими мовами, крім чеського. Крім того, Mater ділового адміністрування (MBA) градусів стають все більш популярними, більшість програм МВА використовувати тематичне дослідження підходу.


Плата за навчання і Тривалість програми

За законом, навчання є безкоштовним для всіх національностей у всіх державних вищих навчальних закладів у Чеській Республіці. Деякі збори чи застосовуєте, такими як визнання, при продовженні терміну навчання за межі початкової дати, дослідження, проведені на додаток до первинного плану студента, і плата за навчання в мові, крім Caech.

Приватні установи встановлюють свої власні навчання і зборів, і ці зазвичай знаходяться в діапазоні від $ США 2000 дол США на 15 000 щороку.

Магістерських програм може тривати від одного до трьох років. Магістерських програм дуже теоретичне і студенти повинні прийняти остаточне державний іспит і захистити дисертацію на громадському форумі.

 

Академічний рік

Точні дати початку встановлюються окремих установ, але більшість починає навчальний рік у жовтні. Крім того, більшість установ розділити навчальний рік на два тижні 20-зимових та літніх семестрів, кожен з яких включає 15-тижневого навчального періоду, п'яти тижнів іспитів, так що свято. Двомісячну відпустку, як правило, прийнято в липні і серпні.

 

Післядипломної можливості

Є багато можливостей для працевлаштування в Чехії після отримання ступеня магістра для всіх студентів, незалежно від національності. Одна третина директорів компанії в Чеській Республіці є іноземцями. Хоча бізнес все частіше проводяться англійською мовою, студенти, які провели дослідження на чеській або вже володіють в Чехії знайдете переваги в отриманні роботи.

 

Отримання візи

Всі іноземні студенти вимагають довгострокові візи для навчання в Чеській Республіці. Додаткова інформація доступна на веб-сайті дляCZ / mvcren / статті / Інформаційно-для-шкіл і-students.aspx "> Міністерство внутрішніх справ. Довгострокові візи студент може зайняти 3-4 місяців, щоб отримати, тому студенти повинні планувати відповідно.
Медичне страхування

Студенти з країн-членів ЄС, Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія і Швейцарія можуть використати Європейську карту медичного страхування, передбачених у їх країну для отримання медичних послуг.

Студенти з інших країн не мають права на державне медичне страхування і повинні придбати комерційного страхування здоров'я, який покриває не менше € 30 000 коштує медичної допомоги. Студенти довгострокового перебування необхідно пред'явити докази виплати премії.

На додаток до медичного страхування, всі великі лікарні приймають основні кредитні карти або готівкові гроші в якості оплати за лікування.

 

 

Чайові

Є багато організацій, студентів у Чеській Республіці, присвячений допомоги іноземним студентам.Ці організації включають в себе мережу Erasmus Student і Міжнародна асоціація з обміну студентами для технічного досвіду ( IAESTE ).

Студенти не володіють Чеська знайдете багато курсів в Чеській Республіці для надання їм допомоги. Хоча ці курси зазвичай вимагають додаткову плату, деякі покриті стипендій. Інститут мовної та професійної підготовки передбачає декілька курсів для студентів з мовою недоліків, в тому числі інтенсивні курси та онлайн-курси.

Про Чехії

Чеська Республіка розташована в Центральній Європі і має багату культурну історію і стиль життя. Країна має виходу до моря і межує з Австрією, Німеччиною, Польщею та Словаччиною. Хоча Чеська Республіка є членом ЄС, валютою є чеська крона (CZK). Країна також є членом Організації Північноатлантичного договору (НАТО). Чеська Республіка особливо добре відома довгу історію виробництва високоякісних музичних інструментів, включаючи духові інструменти, фортепіано, трубі органів і струнні інструменти; відомі бренди включають Аматі, Petrof, Reiger-Клосс і Strunal.

Чеська Республіка має багату культуру мистецтва, в тому числі опери, фільми, танці та театр. Студенти також знайдете багато цікавих музеїв і красиві сади і парки для відвідування під час свого дозвілля. Відомий чеської кухні кухні включають суп з локшиною з фрикадельками з печінки, смажена філе у вершковому соусі, гуляш і смаженим сиром.

 

Клімат

Загальний клімат помірно і всі чотири сезони відбуваються в Чеській Республіці. Середня температура запускати з нижче -4 ° С в січні до максимуму 24 градусів C в липні. Місця поблизу кордону діапазонів гори набагато холодніше.

 

Прожитковий мінімум

Вартість життя в Чехії значно нижче, ніж у більшості країн Західної Європи. Щомісячні витрати, за винятком будь-якого навчання або зборів, складе близько $ 350 США до $ 750 США. Іноземні студенти повинні отримати Міжнародне посвідчення студента (ISIC) перед від'їздом зі своєї країни; ця карта може бути використана для широкого спектру знижки в ресторани, театри, музеї, концерти, а також транспортні послуги.

Іноземні студенти можуть працювати, щоб поповнити свої доходи, але повинні мати дозвіл на роботу.Дозвіл на роботу не потрібно, якщо студент у віці до 26 років і працює менше, ніж за 7 календарних днів поспіль або 30 днів всього за один рік.