Цивільне будівництво програма ступінь магістра

Загальні відомості

Доступних місць: 4

Опис програми

Ступінь магістра в галузі цивільного будівництва

Магістерська ступінь цивільного будівництва в Biberach університету розроблена і доповнена в холостяцьким переважно технічного змісту через компоненти менеджмент, управління проектами і за допомогою прикладних Bauinformatik, розрахунок інфраструктурних програм і методів кінцевих елементів. Наукове вивчення спеціальної технічної змісту підтримується за рахунок тісної співпраці з міждисциплінарних інститутів Biberach університету.

Тут фокус відповідно до мерами попереднього підготовки бакалавра та аспірантуру (наприклад: Проектування будівель і споруд, транспортних, гідравлічні), нахили або професійний досвід, встановлюються диференційовані.

Для того, щоб дозволити стояти в професійний інженер або інженер-будівельник неповний робочий день магістерської програми, електронного навчання компонентів і блоків курси для того, щоб vorgesehen.um неповний робочий день, електронного навчання компоненти і блок-курси надаються.

Чому господар?

Інженери взяти на себе завдання та обов'язки у всіх сферах нашого повсякденного технологічного середовища. Вони планують, проектують, будують і утримання будівель і споруд усіх типів; розробка матеріалів і компонентів, конструкції і способу експлуатації, методи розрахунку і програмного забезпечення; організовувати, розрахувати і контролювати процеси і процедури.

Вимоги підготовку сучасних цивільного будівництва так само різноманітні і більш складним; Місце класичної архітектора зараз "інженер хай-тек" подав у відставку.

З такою великою кількістю практичних завдань в галузі цивільного будівництва з додатковими технічними та управлінськими навичками і ключових методів управління не потрібно. Це передбачено в ступені Biberach Університет майстра в "Інженерне". Зміст курсу практичним і орієнтований на універсальних, спеціальних вимог в одному з найбільших професійних областях по всьому світу.

Структура / процес магістерської програми

Магістерська програма є модульною і складається з фаз відвідуваності (блок курсів і т.д.), а також контрольованого внутрішнього вклад (E-Learning). Лекції та семінари проводяться по суботах в частині. Таким чином, ступінь магістра, також є частиною часу можливо.

Кожен зимовий семестр починається програму ступеня нового магістра. Тим не менш, курс може бути запущена або з зимового семестру або в літньому семестрі. Студенти в літньому семестрі можуть бути інтегровані без втрати часу в поточному модулі.

Стандартний термін навчання в тому числі магістерської дисертації 3 семестри і закінчується з науковим ступенем магістра цивільного будівництва (M.Eng.).
Для ступеня студент, який магістерської отримує 90 ECTS.

Попередні умови

В якості попередньої умови для отримання ступеня магістра в галузі цивільного будівництва докази ступінь або диплом звітності бакалавра з вище середніх результатів експертизи в дослідженні цивільного будівництва є створення вітчизняного або іноземного університет або визнається еквівалентним мірою, ніж на рівні, принаймні трьох років навчання.
Детальна інформація про прийом в магістратуру можна знайти в статуті для процесу відбору.

Застосування і Прийом

Ви можете почати ступінь вашого магістра в галузі цивільного будівництва в зимовий семестр або літнього семестру! Термін подачі заявок на зимовий семестр 15 липня!
Термін подачі заявок на літній семестр є 15 Январь!

Будь ласка, зверніться якомога раніше, так що будь-які розбіжності можуть бути вирішені в термін до закінчення терміну подачі заявок.
На сторінці профілю кандидата для отримання додаткової інформації, додатків авторизації маркетинг, посилання, завантаження і відповідне контактна особа для вивчення в Biberach і терміни проведення наступних інформаційних днів в університеті.

Огляд кар'єри

Категорії для цивільних інженерів зі ступенем магістра

 • будівельні підрядники
 • Інженерні та проектні бюро
 • відділи планування (старший послуг)
 • Офіси та відділи цивільного будівництва (старший сервіс)
 • дорожньо-будівельна техніка
 • гідравлічний
 • водокористування
 • Установи для водопостачання та утилізації
 • Автомобільний транспорт
 • анлагенбау
 • Страхування і нерухомості адміністрації
 • програмне забезпечення Будинки
 • Будівельні відділи великих промислових і сервісних підприємств
 • ...

Кар'єра

Успішна ступінь відкриває різні перспективи кар'єрного зростання, навіть в тих областях, що звичайні будівлі не мають прямого відношення, такі як автомобілебудування, в аерокосмічній промисловості або в біомеханіки. Навіть під час кризи будівництва в останні роки, інженери Biberach університету домоглися успіху на ринку. Опитування випускників останнього семестру показав, що більше 90% знайшли роботу протягом короткого часу.

Частина випускників майстер міг зробити кар'єру зміни від висококласного ресторану в старшій цивільної служби після закінчення навчання.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Traditionell eine Hochschule für Bauwesen steht die Hochschule Biberach für die klassischen Disziplinen Architektur und Bauingenieurwesen. Spezialangebote differenzieren diese Studienangebote: Projekt ... Детальніше

Traditionell eine Hochschule für Bauwesen steht die Hochschule Biberach für die klassischen Disziplinen Architektur und Bauingenieurwesen. Spezialangebote differenzieren diese Studienangebote: Projektmanagement (Bau) sowie Betriebswirtschaft (Bau & Immobilien). Згорнути
Біберач , Ульм , Лондон , Цюрих + 3 Більше Менше