ЦКМ коучинг науки

Загальні відомості

Опис програми

MSc / PgCert / PgDip Коучинг науки

Ці програми післядипломної надають студентам можливість вивчити застосування теоретичних концепцій і наукових обгрунтування високої ефективності тренерської практики. Вони спрямовані на розвиток інноваційних та прогресивних тренерів, звернувшись до останніх досліджень в цій області, забезпечуючи практиків з досвідом післядипломної освіти дозволяє їм постійно сприяти позитивні результати разом зі своїми спортсменами.

Ці програми спрямовані на роботу досвідчених тренерів "вгору-майстерності" свої знання в рамках безперервного професійного розвитку, хоча студенти з тренерського досвіду і кар'єрних устремлінь знайдуть програму однаково цінні.

Hartpury знаходиться в ідеальному положенні, щоб поставити курс такого рівня, як і студенти можуть отримати доступ прекрасні умови і інноваційний викладацький склад з широким спектром як професійних, так і академічних досвіду.


Зміст

  • Коучинг процеси і педагогіка
  • Науковий тренер і думаючим практиком
  • Методи дослідження та Дисертація

Викладання, навчання та оцінки

Традиційні лекції буде тільки одна частина вашого курсу. Ви також дізнаєтеся, через синдикат роботи, individualpresentations, студентів під керівництвом семінарів груп, аналіз тематичних досліджень і експериментального навчання за допомогою коучингу моделювання. Запрошені лектори з промисловості та професійні організації також вносять вклад в програму, виділяючи інноваційні методи, щоб створити середовище, яке є приємним, різноманітним і дуже ефективним.


Кар'єра

Аспіранти можуть прогресувати до кандидата в предметної області або знайти роботу в коучингу або суміжних дисциплін, таких як навчання, вищу освіту читання лекцій або бізнес-консультації.


Вимоги до вступників

Студенти повинні мати 2: 2 диплом з відзнакою або вище у відповідній дисципліні. Програма також заохочує заяви від студентів зрілого віку, які не мають цих вимог в якості входу Hartpury розглядає заявки, що демонструють свідоцтва особистих, професійних і освітнього досвіду, які вказують на здатність заявника задовольняти вимогам аспірантури в цій новій області дослідження.


Довжина програма

Сертифікат післявузівську програма неповний робочий день, працювати в період з вересня по червень одного навчального року. Диплом аспіранта в коучинг науки може бути вивчена на повний або неповний робочий день. Це може бути один рік програма повний робочий день, або він може бути прогресії маршрут від післядипломної сертифіката в, в цьому випадку він становить один рік програма частину часу. Обидва варіанти запуску в період з вересня по червень одного навчального року.

Магістерської програми можна вивчати як вчив програмі очного і завершена протягом дванадцяти місяців (з вересня по серпень). Якщо ця програма є перехід від Диплом аспіранта в коучинг науки, то він буде вивчений на неповний робочий день.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Hartpury College is an outstanding provider of equine care, animal science, agricultural and land management courses, sports science, food technology and related courses. We pride ourselves on our por ... Детальніше

Hartpury College is an outstanding provider of equine care, animal science, agricultural and land management courses, sports science, food technology and related courses. We pride ourselves on our portfolio of programmes which provides you with the best choices and the qualifications you need to realise your full potential. Згорнути