Фінансова відповідність та управління MSc

Загальні відомості

Опис програми

Фінансова відповідність та управління MSc

Курс фінансової відповідності MSc був розроблений для того, щоб надати студентам стратегічні навички аналізувати не лише нормативні акти та функції дотримання норм, але й інші ризики, з якими стикаються фінансові установи, включаючи ринок, кредит та ліквідність.

Ви отримаєте фундаментальне розуміння фінансових ринків і мінливих місць фінансових установ у світовій економіці. Основна увага приділяється вивченню різноманітних загроз і ризиків для фінансових установ, а також ролі функції з дотримання вимог щодо допомоги у виявленні та боротьбі з ними.

Завдяки основній спрямованості на працевлаштування, цей курс дозволить студентам бути в курсі всіх останніх подій у цій постійно змінюється сфері.

119856_43-UPP-ThinkstockPhotos-652555588.jpg

Акредитації та рейтинги

Юридичний університет є найстарішим фахівцем у Великобританії з юридичної та бізнес-освіти, який має 97% *. Цей інститут має більш ніж 100-річний досвід підтримки студентів для створення успішної кар'єри.

* 97% студентів денної практики, які закінчили навчання влітку 2014 та 2015 років, працювали протягом дев'яти місяців.

Для кого ця програма?

Цей магістерський ступінь ідеально підходить для тих, хто зацікавлений у кар'єрі в галузі фінансового дотримання. Незалежно від того, чи хочете ви прогресувати у вашій нинішній кар'єрі, перейти на кар'єру чи продовжувати кар'єру в цій галузі, це курс для вас. Берлін - це майбутній фінансовий центр і з його різноманітним населенням - ідеальне місце для досвіду міжнародної освіти. Ви отримаєте можливість поринути у бурхливу культуру, яку Берлін може запропонувати, отримавши ознайомлення з німецьким бізнесом, таким як Sony, Deutsche Bahn та іншими ключовими корпораційними гравцями.

Чому ГІСМА?

 • Бутикова бізнес-школа - індивідуальний підхід до студентів
 • Акредитація AMBA з 2011 року з деякими трьома акредитованими партнерами, які отримують лише 1% світових елітних бізнес-шкіл
 • Програми з провідними глобальними рейтингами - MIB посідає 20 місце у світі за рейтингом Economist у 2017 році
 • Міжнародна студентська когорта з більш ніж 40 національностями
 • Доступні стипендії, гнучкі схеми оплати та знижки на ранню пташку
 • Відмінне розташування центру міста в Берліні
 • Безкоштовні класи німецької мови та 100% англійською мовою

Чому Німеччина?

 1. Німеччина має 2-й кращий рівень безробіття в ЄС на 3,4% *
 2. Четверта стартова зарплата за вищу освіту в Європі - 40 650 фунтів стерлінгів із зростаючою економікою **
 3. Німеччина - найпопулярніший варіант для іноземних студентів, які хочуть навчатися в Європі; Він визнаний своєю якісною освітою, і ви можете це переконатись у GISMA ***.
 4. Берлін, столиця Німеччини, є стартовою технологічною столицею Європи
 5. Берлін є другим за величиною містом в ЄС і має процвітаючу бізнес-сцену, пропонуючи широкий спектр можливостей для працевлаштування молодих фахівців і випускників.

Німеччина відома своєю багатою історією культури та мистецтв, пропонуючи студентам збагачуючий міжнародний досвід, об'єднуючи освіту світового рівня з нашими партнерськими закладами на глобальному рівні.

* Statista

** Бізнес-Insider

*** За даними статистики та даних монітора ICEF.

Як ти вчишся?

Цей курс проводиться в інтерактивному режимі з фокусом у реальному світі. Навчання відбуватиметься як поза, так і поза ним. Навчання віч-на-віч підтримується Інтернет-ресурсами, включаючи Financial Times, тематичні дослідження, симуляції, навчальні відео, читання матеріалів, тестування в Інтернеті та зворотній зв'язок.

Програма складається з трьох контактних годин семінару щотижня на 30 кредитних модулів з метою сприяння груповій взаємодії, а також особистої підтримки фізичних осіб.

Кар'єрний напрям

По закінченні цього курсу студенти матимуть необхідні навички та знання для переходу або просування в рамках кар'єри у фінансовій відповідності.

Крім того, студенти, які закінчили цю ступінь, можуть розглянути можливість подальшого навчання з іншою професійною кваліфікацією, докторантом або MBA.

Наш спеціалізований центр кар’єрного розвитку допоможе студентам здійснити свої кар’єрні цілі за допомогою різноманітних спеціалізованих служб та встановить довготривалі стосунки з випускниками та роботодавцями.

Центр кар'єрного розвитку

Наші цілі
 • Допомагати студентам у встановленні зв'язків між їхнім академічним досвідом та обраною кар'єрою
 • Запропонувати навчальні можливості, пов'язані з кар'єрою, які допоможуть учням створити кар'єрні плани та підвищити свій професійний та особистий розвиток
 • Робота з випускниками для посилення взаємодії між колишніми та нинішніми студентами з метою вивчення кар'єри
 • Зміцнює і розширює відносини з роботодавцями
 • Налагоджує стратегічні партнерські стосунки з місцевими асоціаціями компаній та організовує проведення мережевих заходів для компаній та студентів GISMA.

Гнучкі платежі

GISMA пропонує гнучкі схеми платежів, які дозволяють розподіляти витрати на плату за програми через три транші.

Крім того, ви можете вибрати щомісячні платежі. Знижки надаються. Для початку потрібно внести депозит у розмірі 2 000,00 євро.

Модулі

Цей рік складається з таких основних модулів:

 • Основи цінних паперів та інвестицій
 • Глобальна фінансова відповідність
 • Функції управління ризиками та їх дотримання відповідно до Базеля III
 • Фінансова злочинність, боротьба з протирічковою боротьбою та кібербезпека

Плюс:

 • Методи дослідження, професійний розвиток та дисертація / Проект

Вимоги до курсу

 • Або з 2: 2 або вище від бакалавра Великобританії в галузі фінансів, бухгалтерського обліку або предмета, пов'язаного з STEM, або 2: 1 в не пов'язаній предметній області, або еквівалентної кваліфікації.
 • Міжнародні вимоги - рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 6.5 або вище, мінімум 5.5 в кожному компоненті.
 • Нестандартний запис: нестандартні заявники можуть подавати заявки в GISMA. Кандидати, які не мають ступеня бакалавра, можуть подати заяву, якщо мають досвід роботи не менше 5 років. Для отримання додаткової інформації та деталей щодо нестандартного процесу подачі заявки звертайтеся до нас.
Останнє оновлення Гру 2019

Про навчальний заклад

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data ... Детальніше

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data management. The GISMA ULaw campus is based in the German capital of Berlin. All of our programmes are taught in English so that students from across the globe have the opportunity to come and study with us. Згорнути