Франція

Вчитися у Франції

Вища освіта у Франції

Франція в даний час є четвертим за популярністю дослідження призначення в світі, і це 'и Не дивно, з відмінною культурою, високо оцінили університетської системи і нічия відносно низькій вартості навчання. Щороку, близькі до 300000 студентів поїхати до Франції з єдиною метою навчання у своїх школах.

Система вищої освіти у Франції може бути трохи заплутаним. Система відповідає стандартам у трирівневої системи, що робить його трохи легше для розуміння. Сьогодні студенти почнуть проводячи License, яка схожа на ступінь бакалавра 'и. Далі слід рівень підготовки майстра. Остаточний рівень підготовки Doctorat. Ліцензії займає три роки, щоб закінчити, з двох років необхідних на отримання ступеня магістра. Програма Doctorat зазвичай вимагає три додаткових років.

Франція 'и університетів фінансується державою, тому навчання не є високим.Грати витратити близько € 200 - € 400 на рік, залежно від дослідження ви переслідуєте та університету ви берете участь. Винятком з цього правила є французький бізнес-шкіл. Більшість бізнес-шкіл перебувають у приватній власності, а також навчання може бути більше € 15 000 на рік.

Франція має досить відкрита реєстрація для першого року програми бакалаврату. Тим не менше, після першого року навчання, студенти повинні пройти серію іспитів, які можуть бути досить конкурентоспроможними, щоб знайти місце, як студенти другого курсу. У країні також діє система селективного школах називають вищі школи, які вибрати тільки студенти обрали для, і вони мають селективне вступні іспити, вища навчання і більше престижу.

Навчальний рік у Франції починається в кінці вересня, з початку весняного семестру на початку лютого. Свята проводяться під час Різдва і Нового року, а також всіх святих 'День і Великдень. Більшість шкіл також є весняні канікули і три місяці літнього відпочинку.

Після закінчення школи, багато студентів продовжують займатися науковою програми дослідження. Ці одно-три місяці програми можуть надаватися субсидія через високому рівні наукових досліджень грантова програма, яка охоплює транспортні витрати, плату за навчання і витрати на проживання.

 

Вимоги для отримання візи

Якщо ви їдете вчитися у Францію з країни в Європейському союзі, вам не потрібно буде подати заяву на отримання студентської візи. Якщо ваш будинок країна за межами ЄС, то вам необхідно відвідати французьке консульство, щоб отримати студентську візу до поїздки в країну. Віза буде служити доказом вашої проживання протягом першого року навчання. Через рік, то вам потрібно подати заяву на отримання карт де Sejour. Крім того, вам потрібно зареєструватися в місцеве відділення імміграційної служби протягом 30 днів з моменту прибуття в країну.

 

Чайові

Через втрачених вартість навчання і високого інтересу іноземних студентів, ви хочете, щоб ваші плани, що навчаються у Франції рано. У той час як вхід в університетах не буде багато труднощів, якщо ви є студентом першого курсу, пошуку житла і отримати ваші документи в порядку, займає деякий час. Якщо вам потрібна фінансова допомога, вам потрібно буде подати заявку на грант дослідження або курсу, а також.

Як ви готуєтеся вчитися до Франції, ви будете серед деяких з світу 'и верхньої мислителів. Ви мають можливість навчатися в залах, які колись прикрашали імена, як Сартр, Дюркгейм або Марії Кюрі. У той час як процес його нанесення на університети і працювати через тяганину може бути складною, в кінці кінців, ви отримаєте якісну освіту за дивно доступною ціною, що робить зусилля варто приймати.

Про Франції  

Франція є одним з ключових гравців в європейські політичні та економічні ігри. Робота в якості кордону між Піренейського півострова і материком Європи, Франція вже давно є культурним центром в Європі. Париж, зокрема, є висота в індустрії моди, і багато з світу 'и провідних впливам моди приходять з паризьких будинків моди. У країні також створені одні з світу 'и найзнаменитіших письменників, включаючи імена, як Руссо і Вольтера. З його зв'язків з Німеччиною, Францією послужила одним з лідерів в об'єднанні Європи і запуск Європейським Союзом.

На додаток до моди і письмовій формі, Франція відома своїми кулінарними традиціями. Понад 250 різних сортів сиру виходити зсередини її межами, а любителі вина знають, що можуть звернутися до Франції для тонких, вишуканих вин.

Якщо ви розглядаєте Францію за її кулінарне спадщина, художнє чуття або просто тому, що ви хочете випробувати культуру нове місце, ви знайдете цілий ряд факторів, щоб залучити вас до вивчення в цій провідної європейської країни. Тому що Франція звертається до так багато іноземних студентів, життя в університеті багата культурною різноманітністю. Культурно осяяння легко знайти у Франції. Музеї, особливо в Парижі, дозволить ЄС жителів, студентів віком до 26 вхід безкоштовний. Студент власників карт також знайти знижки на транспорт, харчування і розваги.

 

Клімат у Франції

Франція має м'який клімат сильно залежить від Середземного моря. Комфортного цілорічного температури і рясний сонячне світло означає широкі можливості за час, проведений на відкритому повітрі.У горах, ви знайдете велику кількість снігу за вихідні лижні походи і катання на санях, а Ніцца і Канни пропонують потенціал для плавання, починаючи з ранньої весни. У літній час ви можете знайти гарячі, пляжна погода в багатьох частинах країни, а гори пропонують кулер, комфортну температуру в похід.

 

Вартість життя та житла

Вартість проживання у Франції знаходиться на одному рівні з тим з більшості європейських країн. Проте, Париж, де чимало провідних університетів розташовані, має набагато більш високу вартість життя. Крім того, підбір житла в Парижі може бути важко, через високу щільність населення. Якщо ви знаєте, ви будете вчитися у Парижі, знайти житло рано, до початку сутички падіння на наявні місця.

Багато студентів обирають жити в Cite Internationale Університетський де Парі, великому місці проживання в південній частині Парижа. Кількість місць обмежена, так що якщо ви хочете залишитися тут, застосовуються за рік до ви плануєте залишитися.

Якщо ви будете вчитися в передмісті Парижа, ви, ймовірно, знайти субсидованого житла на кампусі або поруч з університетом розроблена спеціально для іноземних студентів. Національне відомство добробуту студента (CNOUS) субсидує також гуртожитки для іноземних студентів, що може бути варіант для будівництва доступного житла.

Навчальні заклади

Навчальні заклади та університети в такій країні: Франція

Онлайнові навчальні заклади та університети в такій країні: Франція