Управління безпекою MSc

Загальні відомості

Опис програми

Ваша кваліфікація в галузі управління безпекою

Чому управління безпекою?

Розуміння загроз безпеці на місцевому, національному та глобальному рівнях є ключовим для багатьох організацій та робочих місць. Посилення використання технологій у сучасному суспільстві залишає непідготовленим бізнес вразливим, а ризик терористичних інцидентів повинен бути зменшений.

Наш аспірантурний курс з управління безпекою призначений для вирішення цього завдання, що дає можливість учасникам та організаціям зрозуміти питання управління безпекою, боротьби з тероризмом та розвідкою та правоохоронних органів. Дізнайтеся, як різні стратегії безпеки розробляються та впроваджуються на практичному та теоретичному рівні за допомогою дистанційного навчання, щоб найкраще зрозуміти важливість управління безпекою.

Dandelion

  • Коли: 14 вересня 2020 року
  • Де: Поставляється онлайн через Ліверпульський університет Джона Мура
  • Тривалість: 11-28 місяців залежно від обраного маршруту

Навчання в галузі управління безпекою від реальних практиків є важливим, оскільки дозволяє найкращим чином реалізовувати стратегії, які ви навчитесь, до реальних сценаріїв. Під час аспірантури ви будете використовувати тематичні дослідження для вирішення широкого кола актуальних проблем безпеки на робочому місці. Відкрийте для себе вплив глобалізації на управління безпекою та значення менеджерів з безпеки для держав та організацій.

Хто вивчає магістр з управління безпекою?

Курс ідеально підходить для тих, хто шукає або працює зараз на повній кар'єрі в галузі управління безпекою, включаючи збройні сили, управління ризиками, приватну безпеку, керівників безперервного бізнесу, батьківської безпеки, працівників фінансових злочинів тощо. Він також добре підходить для професіоналів, що мають багатий досвід у галузях безпеки, які не мають попередньої академічної кваліфікації та прагнуть підвищити свою кар’єрну перспективу шляхом вищої освіти.

7 модулів доступні

Навчальна програма курсу призначена для глибокого розуміння управління безпекою та її ролі у запобіганні глобальній злочинності, тероризму та відмиванню грошей.

  • Дослідження безпеки
  • Управління безпекою
  • Міжнародна фінансова злочинність та безпека
  • Тероризм та антитероризм
  • Аналіз розвідки
  • Сучасні питання злочинності, безпеки та безпеки
  • Дисертація з управління безпекою

Вибір рівня навчання

Курс доступний на сертифікаті післядипломної освіти, диплом аспіранта та магістра наук. Ті, хто вивчає PGCert, візьмуть перші три модулі, тоді як студенти PGDip - перші шість модулів. Ті, хто вирішив вивчити курс на рівні магістратури, мають можливість скласти дисертацію на цікаву тему, дозволяючи студентам брати участь у галузевому науково-дослідному проекті, щоб застосувати свої знання та вміння до власних кар’єрних прагнень.

Навчайтеся в Інтернеті за підтримки фахівців галузі

Під час навчання ви отримаєте доступ до викладачів університету Ліверпуля Джона Мура. Вчіться у досвідчених фахівців з питань боротьби з тероризмом, науковців та експертів-предметників, зокрема професора Міка Крідона, д-ра Рекса Лі, д-ра Деніела Сільверстоуна та д-р Хелен Селбі-Фелл.

Це програма та кваліфікація університету Ліверпуля Джона Мура, а зарахування та подання здійснює Інформа-Коннект. Курс викладається, оцінюється, забезпечується якість та нагороджується університетом Ліверпуля Джона Мура.

Про університет Ліверпуля Джона Мура

Механічний інститут Ліверпуля був заснований людьми влади та впливу, які визнали трансформаційні наслідки освіти та вплив, який навчання та прагнення можуть мати на людей, громади та суспільство. Це був перший подібний заклад, заснований в Англії.

Цей невеликий, новаторський рух супроводжувався створенням Ліверпульського інституту та школи мистецтв та Морського коледжу в Ліверпулі, а в 1900 році Ірен Мабель Марш відкрила кампус ім. Ці організації разом заклали основи Ліверпульського університету Джона Мура, установи, яка зростала та процвітала та продовжує надавати можливості для всіх.

Сьогодні, з життєздатною спільнотою з 25 000 студентів з понад 100 країн світу, 2500 персоналу та курси на 250 градусів, Ліверпульський університет Джона Мура є одним з найбільших, найбільш динамічних і перспективних університетів Великобританії.

Програма досліджень безпеки здійснюється Ліверпульським центром розширених досліджень з питань поліції при Ліверпульському університеті Джона Мура. Університет поєднує професійно визнані кваліфікації з інноваційними та соціально орієнтованими курсами. Центр має видатну репутацію наукових досліджень, а науковий колектив регулярно бере участь у галузевих журналах, дорадчих групах, урядовій політиці, а також отримує регулярне публічне оприлюднення через пресу та радіомовлення.

Про Ліверпульський центр перспективних досліджень у сфері поліції

Створений у 2015 році Ліверпульський центр підвищення кваліфікації в галузі поліції (LCAPS) має багатий професійний, практичний та академічний досвід. LCAPS використовує цей досвід для проведення досліджень та проведення тренінгів у галузі поліції, попередження злочинів та суміжних професій безпеки.

Ліверпульський центр перспективних досліджень у сфері поліції об'єднує науково-активних працівників з усього університету.

Міждисциплінарний навчальний портфель LCAPS надає студентам та практикам навички, необхідні для відповіді на складні вимоги сучасної міліції.

Портфель викладачів наукових ступенів Ліверпуля в Центрі Ліверпуля розширюється, і LCAPS незабаром запропонує один із найповніших портфелів програм академічної поліції.

Збори

Ступінь До 15 травня 2020 року Після 15 травня 2020 року
Аспірантура: 3150 £ / 3950 US $ 3495 £ / 4 370 дол
Диплом аспіранта: 5950 фунтів / 7 450 доларів США £ 6,595 / 8,245 доларів США
Майстри: 8 850 фунтів стерлінгів / 11 065 доларів США 9 755 фунтів стерлінгів / 12 245 доларів США
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад