На сьогоднішній день це більш ніж очевидно, що сфера культурних цінностей, туризму і культурних розваг, стає одним з найбільших і сильних економічних активів нашого найближчого майбутнього. Культурна спадщина, управління і захист представлена, а також інноваційної та постійно розвивається області, неодноразово вимагав від суспільства і його уряду, вимагаючи спеціальних досліджень, які закупорюють проміжки між захистом ресурсів спадщини та належного врядування , використання і значення.

Саме ці причини, які призводять до університету Ла-Лагуна, щоб створити магістра в галузі використання і управління культурної спадщини, щоб дати повну відповідь на підготовку фахівців в одній з країн, що розвиваються областей, найбільш перспективних і вимагає краще навчання які повинні керувати структурами, зміст і завдання в установи, організації та установи, державні і приватні, метою яких є турбота, захист і поширення спадщини, культурних товарів та послуг.

Навчальна програма характеризується всеосяжним, міждисциплінарним підходом, з чіткою професійної орієнтації, які сходяться семінари, завдання і проекти, що проводяться різноманітними ролями професорів з перевіреного рівня і досвіду, а також з періодом, призначеного для зовнішні практики в організаціях і установах сектора.

назва Обгрунтування

орієнтація

Це виправдано і назва планується запропонував розглянути його орієнтацію професіоналізації.

Прогресивна роль спадщини в нашому суспільстві, через його нового і культурно-освітнього та економічного міста, поряд з поступовою реалізації проектів і послуг, пов'язаних з ним, вимагає все більше і більше фахівців, що включають спеціальну підготовку якість.

Ця ініціатива покликана забезпечити інноваційний шлях весь досвід, накопичений теоретичний і практичний навчальну команду, щоб задовольнити потреби швидко розвивається простору і визнаної професійної підготовки і обмін на втручання агентів в капіталі.

Дослідження суспільного попиту

Навчання в університеті довелося адаптуватися, протягом всієї історії, розвиваючись від передачі по суті теоретичного і від матеріальних потреб суспільства, а саме до більш практичного і оперативному підходу, який прагне передбачити і задовольнити ці потреби.

З опитувань, опитування і дослідження показують, що консультувалися поле культурних цінностей, туризму і культурних розваг, безсумнівно нові професії, які приносять найбільш перспективними.

І ЄС в рамках «Лісабонської стратегії зростання і зайнятість» розумів, що культура і спадщина була destacadísimo для активізації та заохочення інновацій, зростання і зайнятості в секторі ЄС. Як видно з останнього незалежного дослідження, проведеного на замовлення Європейської комісії показала, що більш ніж 3,1% від загальної чисельності зайнятого населення, що працює в галузі культури, що сприяє приблизно 2,8% до ВВП ЄС (3,4% для Франції і 2,3 для Іспанії. Джерело Eurostat). Таким чином, культура і спадщина, з промисловими підприємствами і творчістю, які вони створюють, є важливим активом для європейської економіки і конкурентоспроможності в умовах глобалізації.

Як говориться в «Зеленій книзі: Розблокування потенціал культурних і творчих індустрій», COM і Комюніке Комісії «Європа 2020: стратегія розумних, стійкого і всеосяжного зростання», COM (2010).

Безпосередньо для виготовлення всього іспанського держави, згідно з даними Міністерства культури статистики 2008, що відповідає ВВП спадщини, який включає в себе заходи, пов'язані з управлінням і експлуатацією об'єктів культурної спадщини, такі як пам'ятники історичні, археологічні музеї і згенеровані родовища в результаті його відкриття для громадського користування з 2000 року виріс в сильному темпі, із середньорічним темпом зростання 13,3%, що набагато вище, ніж це спостерігалося в наборі іспанська економіка, 7,1% та інші культурні сектора вивчені. Всього за чотири роки, з 2004 по 2008 рік ВВП в два рази, пов'язаних з культурною спадщиною.

Більш конкретно, щодо прямого впливу культури на економіку Канарських островів слід зазначити, що в останні роки проводить чудовий зростання канарського культурного сектора. Еволюція культурної зайнятості була явно позитивною зі збільшенням на 48% з 2000 по 2008 рік (що досягає фігуру 21900 робочих місць) і трохи вище, ніж іспанське середнє на 43%.

Канарки багату спадщину з більш ніж 600 400 нерухомість і рухомість, зареєстровані як засоби культурного інтересу багато в чому зберегли і розкритими у багатьох областях, в тому числі 57 музеїв і колекцій, які отримали 2,5 мільйона становили 2008 відвідувачів (тільки з 12,4% іноземних відвідувачів), сайти, пам'ятки, архіви і т.д. До якого ми повинні додати багате «нематеріальна спадщина» з великою і різноманітною всесвіту, яка йде від Мова сільбо Ґомери, оголошеної нематеріальної спадщини людства ЮНЕСКО в наукових знання, отриманих з етнографічної спадщини, ремесел і промислів мистецтво.

Ці питання і потреба в професіоналізації управління якого було виділено неодноразово європейськими установами та регіональними інститутами, такими як AER, CPMR або ж Комітету регіонів (КР). Хто проявляє в своїх різних резолюціях, доповідях і пропозиціях можливості спадщини і культури, з усіма областями свого власного, або пов'язаним з ним, є двигуном і майбутня економічного прогресу для регіонів, особливо для периферична і дуже помітно Зовнішня (RUP), про що свідчить останній «стратегії для ЗОШ».

Точно так же, Іберо-американська зустріч на вищому рівні глав держав і урядів, підтвердила важливість заохочення, захисту і поширення величезної спадщини, яке представляє собою спільну культурну спадщину. Проблема посилюється і інституціоналізує «Іберо-американську культурну хартію», дану в Монтевідео в 2006 році, в якому говориться, що: «Охорона культурної спадщини шляхом його визнання, передачі, просування і реалізація відповідних заходів вимагають участь суспільства в цілому і є одним з найважливіших відповідальності уряду ». І що «соціальне привласнення спадщини забезпечує як його збереження і здійснення громадянами».

Ці аспекти не можуть припинити додавання туризму, так як все більше і більше є культурним фактором, який переміщує і направляє свої стратегії. У той час як на Канарських островах до цих пір не були в достатній мірі консолідуються стратегічне мислення про необхідного взаємозв'язку і відносинах між туризмом і культурою, з усією доданою вартістю, що в даний час він веде себе.

Профіль вхід і вихід

Ідеально профіль студент

Вона спрямована на різних ступенів: Ліцензійний і / або випускників в витончених мистецтв, консервації та реставрації культурних цінностей, дизайн, історія, археологія, історія мистецтва, культурного менеджменту, географії та планування, соціальної та культурної антропології, технічної архітектури та архітектори. Також еквівалентні вище кваліфікації, а також ті, чиї програми демонструють достатню документовану попередню підготовку з питань культурної спадщини.

Незалежно від ступеня доступу, оригінал тут пропонується також вказується для тих, хто / як заявників, які доводять достатню додаткове навчання або досвід роботи в цій темі їх. буде надано академічний комітет, який оцінити придатність таких випадків на основі заслуг.

профіль Graduate

Аспіранти можуть здійснювати діяльність:

 • Управління, виробництво і управління програм і заходів в області культурної спадщини.
 • Спеціаліст інструменталізація використання і підвищення спадщини і культурних цінностей.
 • Відповідальний за управління та анімація спадщини установ і фондів.
 • Управління та розвиток компанії в області культурної спадщини.
 • Технік область зображень, комунікація та поширення культурної спадщини.
 • Планування і розробка проектів по туризму та культурної спадщини.

Крім того, отримання ступеня магістра має право на проведення аспірантури докторантури.

Цілі

 • Розуміння культурної спадщини як структурована, всеосяжна, гармонійна і всеосяжна система.
 • Цілісно аналізу і завдання управління активами в цілому, а також міждисциплінарні роботи з ним пов'язаної.
 • Розуміти і застосовувати методи, прийоми і методи, які підходять для кожного випадку, на обробку, обробку, використання і експлуатація об'єктів культурної спадщини.
 • Дизайн і розробка стратегічних планів і проектів, навколо власності і спадщини ресурсів території, від критичного знання інструментів і методологій.
 • Розуміти, аналізувати і застосовувати новаторський набір методів і прийомів, що стосуються поширення, інтерпретацію і активізацію спадщини і культурних цінностей.
 • Сприяння підходу до вивчення взаємозв'язку між спадщиною і територією, щоб зрозуміти нерозривний зв'язок між людиною, культурною продукцією і навколишнім природним середовищем, в якій вони відбуваються.

Уміння

базові навички

 • Інтегрувати знання, отримані на основі комплексного і міждисциплінарного бачення розвивати передові дослідження в області кваліфікації.
 • Застосування критичного і творчого мислення з теоретичних і методологічних принципів, що лежать в основі власної практики і підвищення кваліфікації майстра.
 • Створення та участь в платоспроможності та автономії в стратегічних планів і проектів, що відносяться до галузі вивчення ступеня.
 • Робота в групах по розробці вдумливий, на основі співробітництва, з відповідальністю, ініціативи і підприємництва, і може приймати різні ролі власних професійної кваліфікації.

Спеціальні навички

 • Виділяють основні теоретичні аспекти, пов'язані з осмисленням культурної спадщини з різних дисциплін і конкретних проблем.
 • Порівняйте різні історичні та методологічні аспекти, які працюють в концептуалізації, цінності та використання культурної спадщини.
 • Проаналізувати основні аспекти, пов'язані з економічною, політичною і правовою основою для захисту, планування та управління спадщиною.
 • Проектування у використанні і управлінні спадщини проводить етичну, естетичну та економічний баланс, з позитивним ставленням командної роботи і постійного вдосконалення.
 • Виявлення потреб, можливостей і потенційних загроз спадщини, який повинен керувати.
 • Використовуйте ресурси і методи планування, анімації та здійснення заходів у соціальній використання культурних цінностей.
 • Застосувати до методів інтерпретації управління, адміністрування і спадщини і процедур, відповідних у кожному конкретному випадку.
 • Створення процесів і методик викладання та навчання для використання в освітніх цілях і поширення мистецтва і спадщини.
 • Розробка планових і участі, вибір істотних активів на території, концептуалізацію дискурсу і створення ресурсів для інтерпретації.
 • Передача технічного і концептуального проекту для області, реалізації та оцінки виставок, пам'ятників і інтервенції musealization на культурний ландшафт.
 • Генерація програм втручання в справедливості за допомогою методів участі громад та комунікації.
 • Створення інноваційних проектів родове дій, які можуть сприяти генерації знань.
 • Планування культурних ресурсів території і зміцнення регіональної спадщини, здатного забезпечити рішення місцевого сталого розвитку та

Керівництво та репетиторство

Назва Академічний комітет, забезпечить його постійну підтримку зарахованих студентів, чиї опіка назву передбачатиметься в основний координації. Ми маємо на увазі контролю і координації контрольних процесів в різних областях зобов'язань підручника:

 • На інституціональному рівні в рамках Плану дій Tutorial Центру.
 • Титульний рівень:
  • Навчання опіки кожен із суб'єктів,
  • Академічний нагляд і професійний контроль зовнішніх практик,
  • Опіка магістерської дисертації.

Координація Майстри спільно всі дії по координації з метою досягнення необхідної узгодженості для підтримки студентів протягом усього їхнього навчального процесу, де індивідуалізована робота повинна нести відповідальність всіх сторін, що беруть участь в його формуванні. він буде організовувати зустрічі з наставниками в різний час навчального процесу.

Зовнішні практики регулюються нашим університетом політикою управління Practices заочників університету Ла Лагуна. Аспекти, які витягуються з цього законодавства, що представляє інтересу для підтримки студентів, в основному, такі:

 1. Призначають і проінформувати центр, який відповідає за кваліфікації, осіб, які будуть дивитися на здійснення в якості опікунів або піклувальників практики, які повинні бути професійні співробітники компанії, установи або агентства.
 2. / Як наставники / поза Улла, як, за погодженням з / а наставники / як академічну кваліфікацію, призначати завдання, що виконуються студентами, будуть допомагати таким же, як це було необхідно для розвитку діяльності виконання, забезпечити матеріальні засоби, необхідні для розвитку практики та участі в оцінці їх використання в заданих умовах для нього.
 3. / Як наставники / зовнішні /, як мають кваліфікацію для виконання оцінки успішності заряду і спілкування академічних Репетиторство результати цієї оцінки.
 4. навчання планування заходу Зустрічі попередньо узгоджені з університетом і створені в учительській керівництві, які повинні бути включені до Конвенції або угодами, підписаної з Улла.

Для ефективного здійснення цих точок такі правила Майстри визначається:

 • академічна комісія оприлюднити список одержувачів практика центрів, так що студенти можуть вибрати центри будуть обробляти ваші уподобання. Комісія визначатиме розподіл центрів, беручи до уваги baremación досьє, представленого студентами на етапі попередньої реєстрації в разі конфлікту інтересів. Таким чином, вони призначені компанії або установи, з яким він раніше підписали угоду про здійснення практики. Для захисту практики включатиме в себе академічну репетитора і Репетитор зовнішнього спостерігача (професійний робітник на практиці Центру співпраці).
 • -Практичний академічний викладач буде професором університету Вчителі з навчанням призначені в ході зовнішньої практики. Основна функція буде підтримувати процес навчання студентів, привласнених практики опікунства.
 • Майстри академічний комітет буде нести відповідальність за виконання присвоєння академічних практик репетитор-учитель акорд, відповідний студентам з їх навчальним навантаженням в суб'єкті.
 • Академічний викладач зв'яжеться школи їм допомагає через відповідний зовнішній супервізора наставника, буде направляти студентів індивідуально наставництва в ході процесу і реалізації доповіді практики. Він візьме участь в початковій і кінцевій практики семінару всіх студентів і академічних наставників, які беруть участь в практиці з метою обміну досвідом.
 • Що стосується зовнішнього наставника буде професіонал, який здійснює свою роботу в центрах практики за допомогою угод, створених з Майстром. Академічні Репетитор і наставник студенти поза призначені для індивідуального плану практики регулюється вчительським керівництвом суб'єкта.
 • Що стосується МТФА буде доступно на початку списку курсу тематичних областей для роботи з майстром. Він зокрема Головних питань Комісії в координації з факультетом, який захищає кандидатську дисертацію, яка може захистити до двох робочих місць. Студенти можуть вибрати одну із запропонованих тем можуть розвивати свою фазу перевірки в період зовнішніх практик, тому необхідно, щоб координація між академічним піклуванням практики і захистом МТФА. Остаточний господар робота регулюється Правилами офіційних навчань Вчителі в Улла (ВОС Nº91, 9 травня 2012 року).
 • У доповненні до діяльності, пов'язаної з прийомом нових студентів і їх захистом протягом усього процесу навчання і системи Tutorial центру дій, різні заходи, підтримка і керівництво організовано: заходи з підтримки навчання і професійної орієнтації в формі лекції, семінари, поїздки, конференції, семінари і т.д.
 • Бібліотека факультету образотворчих мистецтв Улла також організовує протягом перших заходів орієнтації семестрі, пошуку інформації, управління і обробки бібліотечних ресурсів.
 • Крім того, орієнтація діяльності буде стикатися з використанням ресурсів R & D + я, які пропонують університети, такими як відвідування технологічних центрів, інформація про науково-дослідних груп, центрів документації тощо

зовнішні практики

академічний комітет оприлюднити список одержувачів практики центрів, так що студенти можуть вибрати їх привілейовані центри відповідають. Комісія визначатиме розподіл центрів, беручи до уваги baremación досьє, представленого студентами на етапі попередньої реєстрації в разі конфлікту інтересів.

Таким чином, вони призначені компанії або установи, з яким він раніше підписали угоду про здійснення практики. Ви можете переглянути список компаній за наступним посиланням.

Для захисту практики матиме (професійну роботу в практиці Центру співробітництва) академічний наставник і репетитор зовнішнього спостерігача

-Практичний академічний викладач буде професором університету Вчителі з навчанням призначені в ході зовнішньої практики. Основна функція буде підтримувати процес навчання студентів, привласнених практики опікунства.

Майстри академічний комітет буде нести відповідальність за виконання присвоєння академічних практик репетитор-учитель акорд, відповідний студентам з їх навчальним навантаженням в суб'єкті.

Академічний викладач зв'яжеться школи їм допомагає через відповідний зовнішній супервізора наставника, буде направляти студентів індивідуально наставництва в ході процесу і реалізації доповіді практики. Він візьме участь в початковій і кінцевій практики семінару всіх студентів і академічних наставників, які беруть участь в практиці з метою обміну досвідом.

Що стосується зовнішнього наставника буде професіонал, який здійснює свою роботу в центрах практики за допомогою угод, створених з Майстром. Академічний викладач і вихователь зовнішній план призначений для студентів індивідуальної практики регулюються учительській керівництва суб'єкта, такі процеси спостереження, керуючись втручання, аналізу, планування, проектування та розробки ресурсів для дій, виконання і оцінка.

Магістерська дисертація

Остаточний господар робота регулюється Правилами офіційних навчань Вчителі в Улла (ВОС Nº91, 9 травня 2012 року) і конкретної модифікації пунктів 3 і 4 статті 15 шляхом додавання 5-й пункт (ВОС 2 березня 2015).

Буду доступні на початку списку курсу тематичних областей для роботи з майстром. Він зокрема Головних питань Комісії в координації з факультетом, який захищає кандидатську дисертацію, яка може захистити до двох робочих місць. Студенти можуть вибрати одну із запропонованих тем можуть розвивати свою фазу перевірки в період зовнішніх практик, тому необхідно, щоб координація між академічним піклуванням практики і захистом МТФА.

Наставництво діяльність включає в себе моніторинг з боку вчителя / наставника магістерської дисертації. Мета полягає в тому, щоб підтримати навчання / студент, переглядати вміст і матеріали, оцінюючи їх прогрес і зосередження уваги на труднощі, які можуть виникнути. Кожен студент повинен підготувати матеріали для навчальних посібників.

Студент / а повинен представити звіт про Thesis своєї магістерської роботи і кінцеві результати їх професійного портфоліо. Резюме пам'яті і професійного профілю цифрового портфеля також повинні бути представлені англійською мовою.

Дисертація магістра буде оцінюватися судом обраного Вченої комітетом Майстри для цієї мети. усне представлення та захист його від / требуется студент. Суд може запитати думку наставника / а.

Доступні навчальні програми:
 • іспанська

Переглянути 24 інших курсів в Universidad de La Laguna »

Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 2019
Duration
2 Семестри
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 2019
Кінець терміну надання заяв

Вер 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date