Ступінь магістра з менеджменту (іспанська)

Загальні відомості

Опис програми

Незважаючи на ситуацію, яку спровокував COVID-19, команда прийому в Deusto Business School може відповісти на будь-які запитання щодо наших магістерських програм електронною поштою, скайпом або по телефону.

Процес прийому заявок на 2020-2021 роки залишається відкритим для всіх програм і може бути розпочатий в Інтернеті. Крім того, DBS буде постійно оновлювати заявників про будь-які зміни, які можуть вплинути на наш процес прийому.

123138_Deusto38_opt.jpg

Опис програми

Ця офіційна програма спеціально розроблена для осіб, які не мають стосунків до управління (наприклад, інженерія, право, природничі науки, соціологія ...), забезпечуючи, щоб вони змогли повністю використати цю унікальну освітянську можливість. Ця програма має на меті надати студентам всебічну підготовку в професійних та особистих сферах, оскільки вони набувають компетенції, навички та навички, необхідні керівникам бізнесу. Додатковий акцент робиться на підприємницькій діяльності протягом усього часу дії цієї програми.

Кампус: Сан-Себастьян

Кредити: 90 ECTS

Посвята: повний робочий день

Стажування: Обов’язкове. 30 ECTS

Мова: іспанська

Програма

Курс та предмети ECTS
Контроль бухгалтерського обліку та управління 6
Соціально-економічний та правовий контекст у стартапах 6
Управління маркетингом 6
Стратегічне планування 5
Фінансовий менеджмент 7
Управління людьми 6
Управління процесами та прийняття рішень 6
Стабільність та відповідальна інновація у взаємопов'язаному світі 6
Розширене управління 6
Стажування 30
Підсумковий проект магістра 6
ВСЬОГО 90

Вимоги до прийому

  • Іспанська: B2

Ви зможете поєднати цей магістерський ступінь з одним із наступних варіантів:

  • Магістр маркетингу (іспанська)
  • Магістр міжнародного бізнесу (англійська)
  • Магістр конкурентоспроможності та інновацій (англійська)

Професійний досвід:

Не потрібно мати професійний досвід, хоча це вважається додатковою вартістю, яку надають кандидати.

Відділ кар'єрних послуг бізнес-школи Деусто має на меті полегшити контакт з діловим світом та озброїти учасників магістрів деякими інструментами, які допоможуть їм сприяти підвищенню та працездатності.

130498_mariemuller.JPG

Марі Мюллер, Німеччина.

«Працюючи в комерційному відділі багатонаціональної компанії, я хотів розширити свої знання, щоб дати імпульс моїй професійній кар’єрі. Майстер в Деусто був для мене унікальним досвідом, адже я багато чого навчився за дуже короткий час. Це включає ключові поняття для вирішення проблем та критичного мислення, але це також дало мені можливість рости як особистість. Що мені дуже сподобалось у Деусто - це людяність, рівень інновацій та викладачі; більшість із них - професіонали бізнесу чи підприємці та працюють із справжніми справами у класі. Завдяки тому, що я навчився в Майстрі, і за мої постійні зусилля, щоб рости і вчитися, я зміг зробити професійний стрибок, який я хотів: робота в Google - це чудова можливість і фантастичне враження! »

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Deusto Business School is the 1st business school in Spain, with over one hundred years of history as a global reference for well-rounded management education. It has pioneered the training of busines ... Детальніше

Deusto Business School is the 1st business school in Spain, with over one hundred years of history as a global reference for well-rounded management education. It has pioneered the training of business leaders at its two previous faculty departments: La Comercial, part of the Bilbao campus since 1916; and ESTE, created in 1956 at the San Sebastian campus. Згорнути
Більбао , Сан-Себастьян , Мадрид , Нант , Бредфорд , Кембридж , Флоренція + 6 Більше Менше