Ступінь магістра з китайської підготовки вчителів для іспанської мови

Загальні відомості

Опис програми

Назва: Ступінь магістра з китайської підготовки вчителів для китайських викладачів
Власна назва: Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset у співпраці з Europme
Директор: д-р Естрелла Ніколас де Беніто
Кредити: 60 ECTS
Модальність: віч-на-віч зі штаб-квартирою в Мадриді та Барселоні
Націлені на: майбутні китайські викладачі, які хочуть спеціалізуватися на викладанні мови для іспаномовних студентів у Іспанії або Латинській Америці.
Інформація та контакт: infocursos@fogm.es

* Ціна може бути змінена

Цей майстер призначений для студентів університетів з Китаю, які розмовляють цією мовою і прагнуть викладати китайську мову в Іспанії та Латинській Америці. Китайський китайський мандарин набув значного значення, через важливість торговельних відносин між Китаєм і іспаномовними країнами, такими як Іспанія, і іспаномовним населенням Сполучених Штатів. І в конкретному випадку Латинської Америки Китай став одним з головних міжнародних інвесторів.

У цьому сенсі Майстер надає вчителям теоретичні знання китайської мови, а також методику їх навчання в іспаномовних суспільствах.

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset - Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset залишає за собою право скасувати видання Майстри, якщо НЕ немає достатньої кількості студентів для забезпечення життєздатності.

Презентація та цілі

Цей майстер призначений для студентів університетів з Китаю, які розмовляють цією мовою і прагнуть викладати китайську мову в Іспанії та Латинській Америці. Майстер навчається в містах Мадрид і Барселона. Практична частина проводиться в навчальних центрах і компаніях в Барселоні та Мадриді, з якими було досягнуто домовленості про співпрацю. Ці практики полягатимуть у викладанні китайських мандаринських уроків ініціації для студентів різних освітніх рівнів або до працівників компаній.Ці прагненні професори, в період практики, отримуватимуть постійну підтримку і поради Фонду Ортега-Мараньон.

Цілі курсу

Китайський китайський мандарин набув значного значення, через важливість торговельних відносин між Китаєм і іспаномовними країнами, такими як Іспанія, і іспаномовним населенням Сполучених Штатів. І в конкретному випадку Латинської Америки Китай став одним з головних міжнародних інвесторів.

У цьому сенсі Майстер надає вчителям теоретичні знання китайської мови, а також методику їх навчання в іспаномовних суспільствах.

Співробітники

 • Фонд Ортеги і Гассета - Грегоріо Мараньон
 • Europme Consulting
 • Центр китайської мови та культури Xindongfang

програма

Магістерська програма складається з 60 ECTS, які розподіляються наступним чином:

Програма в Мадриді (Фонд Хосе Ортега і Гассет-Грегоріо Мараньон)

 • Іспанська для вчителів (5 ECTS).
 • Викладання другої мови (5 ECTS).
 • Література, кіно та мистецтво в класі (4 ECTS).
 • Західна культура та її використання в класі (4 ECTS).
 • Магістерська робота (6 ECTS).

Програма в Барселоні

 • Введення в китайську мову та викладання китайської мови (3 ECTS).
 • Китайська лінгвістика та прикладна лінгвістика (10 ECTS).
 • Педагогіка китайської мови та викладання другої мови (11 ECTS).

Стажування (Мадрид або Барселона)

12 ECTS

Вони будуть проводитися в різних освітніх центрах і компаніях Мадрида і Барселони.

Положення про постійність (IUIOG)

Студенти, які навчаються у власних програмах, мають два іспити (звичайні / позачергові) на кожну тему в кожному навчальному році і повинні закінчити навчання не більше, ніж за два академічні роки, починаючи з їх першого зарахування.

Скликання благодаті
У виняткових випадках студент може просити, через інстанцію, адресовані вченому дирекції ВУІОГ, надання одного року пільг, що дозволяє йому вступити до ступеня, щоб досягти встановленого контролю.
Оголошення про подачу заявки на отримання пільги повинно бути подане в навчальному році відразу після закінчення року, в якому закінчується тривалість навчання, і повинна продемонструвати та продемонструвати, що виникли особливі обставини, які перешкодили студенту мати повну відданість дослідженню.
Академічний комітет вирішить попередній звіт Академічного керівництва Програми і повідомить студенту про його наслідки.

Останнє оновлення Бер 2019

Про навчальний заклад

Fundado en 1986, el Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset (IUIOG) es un centro de posgrado e investigación equivalente, en esencia, a las graduate schools de las universidades norte ... Детальніше

Fundado en 1986, el Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset (IUIOG) es un centro de posgrado e investigación equivalente, en esencia, a las graduate schools de las universidades norteamericanas. Fue el primer instituto universitario promovido y gestionado en España por una entidad privada, la Fundación José Ortega y Gasset, y adscrito a una universidad pública, la Universidad Complutense de Madrid. Згорнути