Зміст курсу

З огляду на кризу біорізноманіття та загрозу екологічним системам та наданим їм службам, наша нова програма в галузі екології, охорони та управління спрямована на створення нового покоління вчених, експертів та працівників галузі, які володіють широкими знаннями у галузі прикладна екологія, біологія збереження та еволюційна екологія.

Програма надає студентам теоретичні основи в галузі екології та еволюції, з акцентом на біологічному різноманітті, динаміці співтовариства та процесів на рівні організму в поєднанні з методологічними знаннями, включаючи статистику, математику, розробку моделей і процедури оцінки, характерні для охорони природи та управління.

Програма пропонує ступінь магістра в галузі природничих наук (магістр наук) на основі дисертації в одній з двох досліджень, що перекриваються в їх тематичному фоні, але підкреслюють різні аспекти екології:

- Еволюційна екологія (E)

- охорона природи та управління (N)

Міжнародна школа досліджень пустинь ім. Альберта Каца (AKIS) була створена в 1999 році в рамках Інституту досліджень пустелі Якоба Блаустайн (BIDR).

АКІС знаходиться в Кампусі Сіде Бокер

AKIS пропонує програми для студентів з усього світу. Міжнародні студенти, а також ізраїльські студенти, відчувають у АКІС особливу та неповторну освітню атмосферу.

Якщо ви шукаєте унікальну програму випускників, в якій ви можете вивчити переконливі особливості пустелі, ви прийшли в потрібне місце!

Відвідайте

Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 10 інших курсів в Ben-Gurion University of the Negev »

Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 2019
Duration
2 Років
Денне навчання
Price
5,000 USD
5000 доларів на рік
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date