Ступінь магістра в галузі телекомунікацій інженерії та MBA (MIT-MBA) Програма двудіпломного

Master121

Програма MEM (Майстер інженерного управління) складається з магістра в галузі телекомунікацій інженерії та магістра в галузі ділового адміністрування (MBA). Мета цієї навчальної програми є підготовка нових лідерів сектора ІКТ 21-го століття. Ця програма, одна з перших курсів для аспірантів в Європі поєднувати техніки, технології та бізнес-адміністрування, заснована на тих же принципах, які надихнули членів американського консорціуму MEMPC.

Багатопрофільна навчання в галузі машинобудування та ділового адміністрування, разом з сильним акцентом на навички вирішення проблем, забезпечує цим брунькуванням професіоналам блискучу кар'єру в будь-якій організації, яка виглядає для застосування ІКТ для вдосконалення виробничих процесів.

Ця програма поєднує в собі традиційну інженерну підготовку, пропоновану ІПБІ інженерної школи з досвідом ICADE в галузі управління бізнесом і управління. Ця комбінація створює професійний профіль, який пропонує додану вартість для підприємств в промислових, технологічних і ділових кіл і встановлює наших випускників один від одного, і все в рамках програми на основі практики, в якій студенти грають провідну роль. Крім того, програма прекрасно пристосований до суспільства, в якому інтернаціоналізація, а також комунікаційні та лідерські навички необхідні для досягнення професійного успіху.

Програма розроблена таким чином, що студенти можуть розвивати навички та здібності, набуті на обох ступенів протягом двох років. Підвищене навантаження, характерна для програми подвійного ступеня, вимагає, щоб студенти мають сильну організаційної, дослідження і навички, пов'язані з роботою. Протягом усієї програми, студенти постійно керуються і при підтримці своїх викладачів і вихователів.

Студенти, які закінчують MA можуть реєструватися в Іспанії професійної асоціації інженерів електрозв'язку і працювати в юридично регульованої професії інженера зв'язку і телекомунікацій.

Вхід

Вимоги до вступників:

  • Ступінь бакалавра в області телематики інженерії нашої інженерної школи.
  • Ступінь бакалавра в галузі машинобудування для телекомунікаційних технологій і послуг з інших шкіл з сильною академічної записи.
  • Студенти, які мають будь-якої іншої ступеня бакалавра еквівалент вищезазначених програм також може застосовуватися, хоча вони можуть бути необхідні для завершення додаткових, підготовчі курси.

Процес прийому та критерії:

академічну освіту студента, супровідний лист, інтерв'ю (за бажанням) і знання англійської мови все будуть прийняті до уваги. Приймальна комісія вивчить заяву і повідомити про своє рішення, і відповідний термін реєстрації, коли це може бути застосовано, по електронній пошті і пост.

Гранти та фінансова допомога

Університет, як інститут католицької церкви, присвяченій всім членам суспільства, пропонує широкий вибір грантів і фінансової допомоги своїм студентам, щоб допомогти з витратами на дослідження і забезпечення рівних можливостей на основі індивідуальних потреб кожного студента.

Ця допомога надходить безпосередньо з університету, за рахунок внесків до фонду університету Комільяс-ІПБІ, Фонд церковних грантів, неавтономний основою для кандидатів у священство і від інших організацій і приватних осіб.

Студенти Університету мають право на такі ж пільги, як і інші студенти іспанських університетів щодо шкільного страхування, офіційних грантів та інших грантів.

Кар'єра і наукові перспективи

профіль випускника

Цей ступінь програма засвідчує студентів, щоб увійти в регульовану Телекомунікації інженерної професії, відповідно до чинного законодавства. [BOE].

Програма ІПБІ магістра в галузі телекомунікацій було розроблено для забезпечення multidiciplinary і всебічну освіту, поєднуючи традиційне інженерне навчання з великим освітою лідерства в міжнародному контексті з розвитком професійних і комунікативних навичок.

У разі програми подвійного ступеня MIT-MBA, студенти отримують ступінь магістра в галузі ділового адміністрування (MBA) ступеня, що полегшує доступ до управління і адміністративних посад.

Крім того, ця ступінь дозволяє студенту приєднатися до програм докторантури.

Кар'єра Доріжки

ІПБІ Інженери електрозв'язку є професіоналами, які ведуть проекти в області інформаційних технологій і зв'язку, приймаючи на себе відповідальність і кваліфікації на керівних посадах, отриманих з навичками від їх міждисциплінарного освіти в області технологій і системної інтеграції. Деякі з їхніх професійних здібностей є:

  • Проект, розрахунок і проектування систем зв'язку і обладнання.
  • Проект, будівництво, експлуатацію та технічне обслуговування інфраструктури зв'язку.
  • Управління бізнесом та адміністрування.
  • R + D.
  • Консалтинг.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 35 інших курсів в Universidad Pontificia Comillas »

Цей курс Кампус засновані
Duration
2 Років
Денне навчання
Price
38,205 EUR
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date